Vymývání mozků - přes hatery a pomluvy

Jak se vypořádat s pomlouvači, hanopisy a „hatery“? Mám překvapivě jednoduché řešení

Některým lidem se nelíbím. Respektive se jim nelíbí nikdo, kdo dělá to co já. Nelíbí se jim projekt PRAVDA O VODĚ, stránky www.pravdaovode.cz, semináře pro zastupitele, které vedu, ani legislativní podněty k řešení otázek kolem vody a informování parlamentních stran o neutěšeném stavu ve vodárenském odvětví. Je to logické. Instalátoři tohoto stavu, ani zahraniční koncerny nechtějí informované lidi, protože s nimi již nejde dál manipulovat. Koncerny chtějí dál inkasovat zisky od lidí z vody. Hadi na radnicích, kteří pro ně pracují a sedí v orgánech jejich společností, se třepou na odměny s již nastavených korýtek.

Někteří zastupitelé, novináři a především instalátoři „soukromých penězovodů“ do okresních vodáren v rukách měst a obcí říkají či píší věci, nad kterými zůstává rozum stát, ale kdo ve skutečnosti na systému prodeje vody přes překupníky vydělává obkecat nezvládají. Kdysi jsem to řešil. Dotýkalo se mne to. Vysvětloval jsem, snažil se argumentovat, předkládal důkazy, dokonce jsem se bránil i soudní cestou ……

Zbytečně. Později jsem pochopil, že lidé pracující pro koncerny toho nechat nemůžou. Jde jim o zaměstnání a těm, co jsou ve vyšších pozicích o prémie. Když toho nechají někteří „novináři“ či politici, tak začnou jiní ….. Tito lidé nechtějí diskutovat, ani argumentovat či věci řešit na základě důkazů, rozsudků a čísel. Ono vysvětlit nejdražší cenu vody, ztrátu možností čerpat dotace a tok peněz z vody na zahraniční účty ani vysvětlit nejde.

Mají jiný cíl než já, mají to uvnitř nastavené jinak a tak to je.

Angličani mají pro tyto lidi název „HATER“. Tvrdí cokoliv, co odvádí pozornost od problému, jeho řešení a zejména těch, kdo je způsobili. Sem tam čtu nebo mi to někdo zprostředkovaně z „ověřených zdrojů“ říká, že jsem korupčník, komunista, nastrčený pracovník nějakého koncernu, vyděrač, nepřítel privatizací, škodič, ekonomický nýmand a bla bla bla   ….

Má reakce na to je prostá, pokud si to myslíte, musíte se s tím vyrovnat a když je kdokoliv přesvědčen, že jednám v čemkoliv protiprávně, vyzývám ho ať se obrátí na policii a soudy. Nahaněči různých koncernů a goril to zkusili a stále zkouší. Světe div se, ono to je jinak než hlásají – žádné žaloby, ani trestní oznámení na mne neuspěly, trestní rejstřík mám čistý a soudci naopak dávají za pravdu mým názorům a důkazům.

Články HATERŮ, výkřiky koncernových předáků a nahaněčů, anonymní zdroje zaručených informací  prostě byly a budou. Proto jim nemá smysl věnovat více pozornosti a času než tento příspěvek.

Víte, co mi hodně pomáhá a co je proto co dělám podstatné?

Podstatné je pro mne to, zda to co dělám je pro lidi užitečné. Jsem spokojený, že se ve více než jedné třetině vodáren v ČR podařilo zastavit „privatizaci zisků z vody“ a toto, pro koncerny obrovské neštěstí, považuji i za svůj úspěch, protože jsem mu svou prací také trochu pomohl.

Pomáhá mi reakce lidí na to, co dělám:

  • Díky za to co děláte, je mi jasné, že to není snadné, ale o to více je to záslužné pro nás obyčejné „normální“ občany.
  • S přátelským pozdravem … Zlámal Jiří
  • Mnohokrát děkuji a spolu s Vámi věřím, že se naši spoluobčané probudí a přestanou se chovat jako poslušné nemyslící ovce, kterým stačí sbírat ubohé zbytky po zemi. Děkuji Vám, že jste takové informace dali dohromady a velice ráda je budu šířit.   S pozdravem Kranjčevičová Ludmila
  • Vážený pane, chci Vám velmi poděkovat za Vaši neúnavnou práci. Myslím, že předmětné záležitosti nejsou jen věcí vodárenství, ale že podobné lze vysledovat i v elektrárenských a plynárenských komoditách. Kéž byste i do těchto vod mohl zabrousit. Ještě jednou díky Josef Vašina
  • Děkuji, moc dobra zprava. Je dobře, že bojujete za dobrou věc!   Jsme kolonie s názvem ČR. S pozdravem Berger
  •  Gratuluji, obdivuji Vaši vytrvalost!!!  Jitka Požárová
Reference

Pomáhá mi reakce zastupitelů a soudců, jak dobře to dělám. Pokud vás zajímají, najdete je v MÉM PŘÍBĚHU

Uložit

Uložit

About The Author

Radek Novotný

VODA JE ŽIVOT A MŮJ ŽIVOT, ANI ŽIVOT MÝCH DĚTÍ, PROTO DO RUKOU KONCERNŮ ROZHODNĚ NEPATŘÍ! Tím co dělám a jak žiji, jsem se naučil nebát se říct svůj názor, stát si za ním a tím bránit pokračování systému nastaveném v neprospěch lidí. Jsem ekonom a expert na praktiky koncernů a Hadů na radnicích. Vysvětluji a dokládám, že koncerny pro prodej české vody nepotřebujeme, přišly na vodě vydělat, ne nám pomáhat a řešit naše problémy. Problém nejsou koncerny, ale kolaboranti, nedostatek informací a manipulace se zastupiteli. Bez nich koncerny monopol vod nikdy neovládnou a nevyinkasují z vody ani korunu. 17 let dokládám, že v ČR poteče z kohoutků čistá voda, pokud budou obnovené trubky. Ty budou obnovené, pokud se do nich bude investovat a investovat se bude, pokud peníze, které za vodu zaplatíme, skončí zpět v infrastruktuře a ne v zahraničí. VODA patří do rukou měst či státu ne překupníků. Jsem autor projektu PRAVDA O VODĚ >>  a spoluzakladatele NADAČNÍHO FONDU PRAVDA O VODĚ. Pomohl ubránit řadu vodáren před vytunelováním a tzv. "provozním modelem" - Kroměříž, Přerov, Pardubice, Náchod ... Díky tomu dnes městské vodárny čerpají dotace z EU na investice, hospodaření s vodou mají zcela v rukou a prioritou je rozumná cena vody a obnova sítí, ne peníze od lidí na účtech majitelů korporací v zahraničí. Informovanými nejde manipulovat, proto vznikl datový portál www.PRAVDAOVODE.cz >> a YOU TUBE KANÁL PRAVDA O VODĚ>> Kde jsou informace, které jinde nejsou a darebáci je tají. Mají je max. soudci. Jsem spoluautor analýzy Transparency international: Kam odtékají zisky?>> a e-knihy PRAVDA O VODĚ: FAKTA?>> Spolu s lidmi jsem požádal 300 vrcholných politiků o nápravu systému s vodou v ČR: INICIATIVA VODA 300>  a spolu s cca  14.000 občany požaduji  po politicích v Parlamentu ČR nápravu a každý, se k nám může přidat:  VODA JE ŽIVOT - POŽADUJEME JI SPRÁVOVAT JAKO VEŘEJNOU SLUŽBU A NE KŠEFT Staňte se fanouškem a sdílejte to, co vás o vodě zaujme Facebook VODA LIDEM>>

Napište komentář

* Povinné údaje