Praktiky Veolie - Voda vydělává

Fr. dokument: Voda vydělává aneb jak koncerny vydělávají díky politikům, které korumpují

Dokument  „Water Makes Money – Voda vydělává“, ukazuje důsledky instalace soukromých penězovodů mezi lidi a  vodu. Dokládá, že mé motto: VODA JE ŽIVOT A MŮJ ŽIVOT DO RUKOU KONCERNŮ ROZHODNĚ NEPATŘÍ, je plně pochopeno v řadě zemí NEJEN západní Evropy.

Dokument odhaluje nekalé praktiky firem jako Veolia a Suez a konstatuje celosvětový trend návratu zprávy vody do obecních rukou.

Dokument potvrzuje to, co říkám od roku 2002 a šířím v rámci projektu PRAVDA O VODĚ. Jediný způsob, jak dlouhodobě udržet kvalitu vody, zajistit občanům rozumnou cenu vody, kdy nebudou platit za vodu 2-3x více než musí je eliminovat koncerny a překupníky v pozicích subjektů ovládající monopol vody, peněžní toky z vody a zisky z vody.

Jde o jediný způsob, jak moci investovat na desetiletí dopředu a tím zajistit, aby peníze vybrané od lidí za vodu byly reinvestovány v odvětví místo toho aby tekly na účty koncernů do daňových rájů. Je to jediný způsob, jak prosadit prioritu naplnění veřejného zájmu, snižovat znečištění vody již u zdroje, zajištění vodních zdrojů a kvalitu obnovy a rozvoje infrastruktury.

Z dokumentu plyne, že mé závěry o jednání koncernů a Hadů na radnicích byly od samého počátku správné, stejně jako závěry o negativních důsledcích, které instalace soukromých penězovodů mezi lidi a vodu přinese okresním vodárnám, městům, státu a zejména lidem, které presentuji od roku 2002 politikům, zastupitelům i občanům.

Podstatné je, že dokument rovněž potvrzuje můj závěr, že koncerny je třeba z pozic monopolní správců vody odsunout, stejně jako jsme z ČR odsunuli sovětskou armádu. Toto již probíhá ve Francii, v Německu nebo Jižní Americe. A JDE TO.

Zde máte dokument se slovenskými titulky

Více o dokumentu ZDE a více o projektu PRAVDA O VODĚ ZDE

 

About The Author

Radek Novotný

VODA JE ŽIVOT A MŮJ ŽIVOT, ANI ŽIVOT MÝCH DĚTÍ, PROTO DO RUKOU KONCERNŮ ROZHODNĚ NEPATŘÍ! Tím co dělám a jak žiji, jsem se naučil nebát se říct svůj názor, stát si za ním a tím bránit pokračování systému nastaveném v neprospěch lidí. Jsem ekonom a expert na praktiky koncernů a Hadů na radnicích. Vysvětluji a dokládám, že koncerny pro prodej české vody nepotřebujeme, přišly na vodě vydělat, ne nám pomáhat a řešit naše problémy. Problém nejsou koncerny, ale kolaboranti, nedostatek informací a manipulace se zastupiteli. Bez nich koncerny monopol vod nikdy neovládnou a nevyinkasují z vody ani korunu. 17 let dokládám, že v ČR poteče z kohoutků čistá voda, pokud budou obnovené trubky. Ty budou obnovené, pokud se do nich bude investovat a investovat se bude, pokud peníze, které za vodu zaplatíme, skončí zpět v infrastruktuře a ne v zahraničí. VODA patří do rukou měst či státu ne překupníků. Jsem autor projektu PRAVDA O VODĚ >>  a spoluzakladatele NADAČNÍHO FONDU PRAVDA O VODĚ. Pomohl ubránit řadu vodáren před vytunelováním a tzv. "provozním modelem" - Kroměříž, Přerov, Pardubice, Náchod ... Díky tomu dnes městské vodárny čerpají dotace z EU na investice, hospodaření s vodou mají zcela v rukou a prioritou je rozumná cena vody a obnova sítí, ne peníze od lidí na účtech majitelů korporací v zahraničí. Informovanými nejde manipulovat, proto vznikl datový portál www.PRAVDAOVODE.cz >> a YOU TUBE KANÁL PRAVDA O VODĚ>> Kde jsou informace, které jinde nejsou a darebáci je tají. Mají je max. soudci. Jsem spoluautor analýzy Transparency international: Kam odtékají zisky?>> a e-knihy PRAVDA O VODĚ: FAKTA?>> Spolu s lidmi jsem požádal 300 vrcholných politiků o nápravu systému s vodou v ČR: INICIATIVA VODA 300>  a spolu s cca  14.000 občany požaduji  po politicích v Parlamentu ČR nápravu a každý, se k nám může přidat:  VODA JE ŽIVOT - POŽADUJEME JI SPRÁVOVAT JAKO VEŘEJNOU SLUŽBU A NE KŠEFT Staňte se fanouškem a sdílejte to, co vás o vodě zaujme Facebook VODA LIDEM>>

Napište komentář

* Povinné údaje