Proč působí cizinci u české vody i v roce 2017?

Co umožnil vyhraný soud?

Vrchní soud v Olomouci 25.11.2016 pravomocně potvrdil protiprávnost celého postupu vedoucího k uzavření smluv s koncernem, kterým se koncern jednáním obcházejícím zákon a kolaborací místních politiků a vedení samotné vodárny, dostal na 30 let  k monopolu vody. Protiprávní komplot jsem na samém počátku odhalil a obrátil jsem se proto na soudy. Netušil jsem, že soudy v ČR nefungují a že někteří soudci dokonce jednají  protiprávně. 15 let jsem musel financovat právníky, soudy a zajišťování důkazů, abych nakonce dosáhl rozsudke, který umožňoval nemravnost ukončit a vrátit monopol vody zpět do vodárny v rukou měst a obcí. Pravomocný závěr soudců umožnil politikům a vedení vodárny:

 1. Zrušit léta trvající tunel okresní vodárny a zabránit jejímu tunelování do roku 2034.
 2. Vymáhat neoprávněné obohacení v řádech stamiliónů, které zaplatili lidé ve vodném a stočném.
 3. Začít proces vypořádání se s darebáky, kteří se dopustili kolaborace.

Co je mým cílem?

Vytvořit soudní precedens a důkaz, že právní cestou lze nemorální tunely našich vodáren a drancování rozpočtů měst a našich peněženek ukončit.

 1. Cena vody může klesnout nebo zisky z vodného a stočného, které platíme, nemusí téct na účty cizinců, ale mohou končit v obnově vodárenských trubek
 2. Peníze vybrané od lidí mohou již sloužit k zajištění čisté vody tekoucí z kohoutků a čisté vody tekoucí v řekách.
 3. Správa monopolu vody se tak stává zpět veřejnou službou s jedinou prioritou čisté vody, obnovy trubek a nízké ceny vody – končí kšeftování s cílem dostat co nejvíc peněz do zahraničí.

Rok 2017 odhalil mnohé: Politici jako Trojské koně nebo lidé hájící zájmy občanů?

Končí rok 2017 a politici a vedení okresní vodárny z výše uvedeného neudělali nic. Zda to je pokračování kolaborace, porušování povinnosti při správě cizího majetku a nehoráznost vůči voličům, si každý zodpoví sám.  Celý rok 2017 jsem jednání politiků a vedení vodárny sledoval a můj názor na to co dělají je tento:

 1. Ti lidé nepracují pro občany, města a obce, okresní vodárnu. Tunel pokračuje a škody jsou promlčovány.
 2. Místo žalob na tuneláře a uplatnění škod útočí na ty, co hájí zájmy lidí.
 3. Taktikou mrtvého brouka se snaží občany o(h)loupit a  schovávají za fráze a prohlášení tiskových mluvčích.
 4. Jejich právníci tvrdí, že smlouvy s koncernem jsou neplatné, ale anti-politici krajskému úřadu, ministerstvu i soudu tvrdí opak.
 5. Prohlašují, že až rozhodně soud o smlouvách, tak budou mít na koncern nabito, ale žaloby na jejich neplatnost nepodají.
 6. Pod tlakem rozsudků přemalovali smlouvy, přerozdělil zisky a o(h)lupují lidi snížením ceny vody o korunu. Pak jdou s vedením koncernu vypouštět pstruhy do našich řek.
 7. Anti-politiky dosazené „vedení“ vodárny, se 15 let odvolávalo proti žalobám na ukončení tunelu a prohráliNyní opět sedí v pozici žalovaných a s koncernem brání protiprávně uzavřených smluv a tím udržují tok zisků z vody do ciziny. Žaloby opět museli podat minoritní akcionáři.

Co chci vzkázat anti-politikům do roku 2018

Má obrana vody, vodáren a lidí pokračuje. Vydržím a nevzdám svou snahu o vrácení vody do rukou samospráv/státu. Přes projekt PRAVDA O VODĚ budu dál informovat a vzdělávat lidi a dál bráním naši vody přes soudy. Zakládám Nadační fond /Nadaci, aby lidé, kterým plundrujete kapsy, nebyli bezbranní proti vaší zvůli. Začínám tím spojovat lidi – samostatné Kapky v moře. Ano, bude to nějakou dobu trvat, ale i obrovský pohár se po kapkách naplní. Moře kapek se těší na volby do zastupitelstev v roce 2018.

PS: Pokud se chcete stát Kapkou, která plní pohár společně s dalšíma Kapkama, pak se přidejte k lidem, kteří požadují vrátit vodu do rukou měst a obcí

Vyzýváme vás: Ukončete působení cizinců u našich studní

 

Jaké jsou názory lidí politici ignorují?rok 2016 - po soud - reakce lidí

Je načase začít kolaborující politiky a strany u voleb ignorovat.

 

SOUV.ČLÁNKY

Poděkování za podporu v roce 2017 a co chystám v rámci Pravdy o vodě v roce 2018

Vrátíme vodu do rukou měst – fráze, která maskuje další rafinovaný tunel?

PRAVDA A FAKTA O VODĚ: Obrana vody je obrana podstaty společnosti a státu

 

 

 

Podobné články