Pravda o vodě: Voda musí být veřejná služba a ne kšeft … lidé to začínají chápat – děkuji

Toto poděkování jsem dostal dnes 1.1.2018

Dobrý den,

i já Vám chci popřát a zároveň poděkovat. Takže Vám přeji hlavně Zdraví a spokojenost a ještě šťastnou ruku v nadaci, protože jestli seženete tři, jako jste Vy, tak máme vyhráno. A děkuji za houževnatost, Vy jste jako ti hrdinové ve filmu, jen s tím rozdílem, že Vy to nehrajete.

S úctou

Martin Bláha

 

Obsah mne potěšil a přivedl k zamyšlení a poté k rozhodnutí popsat důvody a cíle zřízení Nadace/Nadačního fondu. Vlastně jsem tím strávil téměř celý 1. den nového roku. Nejprve chci poděkovat za Vaše názory na můj záměr zastřešit boj o vodu pod politikům, médiím a institucím jasnou právní formu – Nadační fond nebo Nadace.

Nadační fond / Nadace

Jak mnozí víte, Vodu, sebe, svou rodinu a lidi bráním 16 let. Za tím vždy stála a stojí mnoho má práce, času, nasazení, financí a léta nabytých zkušeností. Spolu s profesním názorem ekonoma, který kromě ekonomických pouček používá i selský rozum a proto rozkrývá a chápe špinavé praktiky koncernových naháněčů a odhaluje kolaboraci části „politiků v ČR.

Zažil jsem díky tomu nátlakové a gangsterské praktiky. Za 16 let jsem zapálení auta, napadení, špinící mediální kampaně, vyhrožování mé rodině, křivá obvinění, anonymní lži šířící weby, žaloby a dokonce protiprávní jednání některých soudců a policie. Chudáci si neuvědomují, že to, co za špinavou práci dostanou zaplatí v ceně a kvalitě vody.

Toto „know-how“ na mne působí zcela opačně, než očekávají Hadi v oblecích, kteří to financují. Pochopil jsem, že mají strach z PRAVDY, protože boří jejich „pohádku“ o údajných „strategických investorech“, kteří nám prý přichází pomáhat. PRAVDA ukazuje, že jde o ovládnutí monopolu vody a vytvoření kšeftu z veřejné služby, což vede k dobývání renty.

Proto a tak vznikla PRAVDA O VODĚ. Není důvod se nechat zotročovat, okrádat a není důvod, aby u našich studní byli cizinci, kteří mají jediný cíl – dostat co nejvíce našich peněz do vlastních kapes přes:

PRAVDA vede k nápravě

Proto projekt PRAVDA O VODĚ dělám od roku 2002, bez ohledu na jednání darebáků. Cíl je s rozumnými lidmi a politiky výše uvedené zrušit. To jde jen přes informované lidi a dostupnost dat, dokumentů, srovnání, možnost ověření faktů a znalost rozsudků, analýz a rozborů. Proto je součástí projektu PRAVDA O VODĚ:

  • Poradenství rozumným lidem a politikům.
  • Zpřístupnění informací lidem, politikům, médiím a institucím.
  • Tlak na nápravu přes politiky a úpravu legislativy – veřejné mínění.
  • Právní kroky vedoucí k ukončení protiprávních tunelů okresních vodáren.

 

Založení nadace / nadačního fondu na mé práci a  cílech projektu PRAVDA O VODĚ nic nemění

Vede k vrácení zdravého rozumu do hospodaření s vodou a k vrácení vody a její správy do vodáren v rukou samospráv/státu. Zoficiálnění a zastřešení mé práce pod jednou organizací jakou je nadace cíli pomůže. Lépe se bude moci celá myšlenka propagovat, komunikovat i její cíle realizovat. Navíc banky jsou ochotné zřídit transparentní účet a celá obrana Vody, tak bude všem jasná a srozumitelná i z pohledu toho, co a jak při obraně Vody financuji, případně, kdo se rozhodl mi s Vodou pomoci. 

V Nadaci /Nadačním fondu se jednotlivé kapky mohou lépe spojit v moře

plotovina-voda-j

Formu, chod a podobu nyní konzultuji s právníky, vodaři a lidmi z nadačních, protikorupčních fondů.

Postupně vám v dalších článcích představím hlavní osoby, které správní rady. 🙂

Podobné články