Konference nebo PR koncernů?

Toto není jen tak nějaká konference: Financování vodárenské infrastrukturyB.I.D. Services pořádá 8. ročník vodárenské konference.

Místo konání: hotel DAP, Vítězné náměstí 4, Praha 6
Datum: 9. února 2016
Registrace: od 8:15 hod.
Zahájení konference: 9:00 hod.

 PARADOX ČESKÉ REPUBLIKY

Doporučuji na konferenci zajít a konfrontovat realitu života s některými řečníky. Velmi zajímavé bude vystoupení pana Ing. Baráka o tom, jaké jsou očekávané legislativní změny ve vodárenském sektoru v roce 2016.

Všimněte si, že o legislativě ve vodárenském sektoru nebude přednášet žádný český politik nebo zástupce státu. O legislativě bude přednášet lidem bývalý člen představenstva fr. koncernu Veolia, předtím působící v orgánech koncernu SUEZ, který léta hájí zájmy koncernu Veolia. Člověk, který „privatizoval“ zisky z vody ze společnosti Vodárna Kladno – Mělník, když působil v orgánech VKM a díky tomu zisky z vody končí především u koncernu Veolia. Dnes působí v orgánech provozní společnosti Královéhradecká provozní, a.s. (Veolia) a současně městské společnosti Vodovody a kanalizace Hradec Králové, a.s.. 

Je důkazem, že koncerny mají dominantní vliv vodárenské sdružení SOVAK, když ovládají představenstvo SOVAK a Ing. František Barák je předseda SOVAKu. Jeho pohled na legislativu ve vodárenství může být velmi inspirující, pokud výše uvedené víte.

Více o panu Barákovi

About The Author

Radek Novotný

VODA JE ŽIVOT A MŮJ ŽIVOT, ANI ŽIVOT MÝCH DĚTÍ, PROTO DO RUKOU KONCERNŮ ROZHODNĚ NEPATŘÍ! Inspiruji lidi, jak mít a říct svůj názor, jak se nebát, jak nebýt ovce a jak společně zabránit něčemu, co je v neprospěch lidí. Jsem makroekonom a vodárenský expert na praktiky zahraničních firem a Hadů na radnicích. Vysvětluji a dokládám, že koncerny přišly na nás a na vodě vydělat, ne řešit naše problémy. Problém nejsou koncerny, ale kolaboranti mezi politiky a nedostatek informací a manipulace se zastupiteli. 15 let dokládám, že v ČR poteče z kohoutků čistá voda, pokud budou obnovené trubky. Ty budou obnovené, pokud se do nich bude investovat a investovat se bude, pokud peníze, které za vodu zaplatíme, skončí zpět v infrastruktuře a ne v zahraničí. VODA patří do rukou měst či státu ne překupníků. Jsem autor projektu PRAVDA O VODĚ >>. Pomohl ubránit řadu vodáren před vytunelováním přes tzv. "provozní model" - Kroměříž, Přerov, Pardubice, Náchod ... Díky tomu zde dnes města čerpají dotace z EU na investice, hospodaření s vodou mají zcela v rukou a prioritou je rozumná cena vody a obnova sítí, ne peníze od lidí na účtech majitelů korporací v zahraničí. Informovanými lidmi nejde manipulovat, proto lidem informace poskytujiwww.PRAVDAOVODE.cz>>. Najdete zde takové, které jinde nejsou. Mají je max. soudci. Jsem spoluautor analýzy Transparency international: Kam odtékají zisky?>> a e-knihy PRAVDA O VODĚ: FAKTA?>> Spolu s lidmi jsem požádal 300 vrcholných politiků o nápravu systému s vodou v ČR: INICIATIVA VODA 300> Každý, se k ní může přidat:STOP ZDRAŽIVÁNÍ >> Staňte se fanouškem a sdílejte informace o VODĚ Facebook VODA LIDEM>>

Napište komentář

* Povinné údaje