Kolik lidí rozhoduje o vodě a o tom, zda hospodaření s vodou je nastaveno ve prospěch lidí nebo zahraničních koncernů?

Tuto otázku jsem dostal od zástupců médií v posledních 6 měsících několikrát. Odhadoval jsem max. 300-500 lidí, ale přesné číslo jsem nevěděl. Poté jsem na číslo 300 narazil na mužském výcviku, když nám pustili film 300 bitva u Thermopyl a to už jsem zpozorněl a bral to jako znamení, kterému mám věnovat svou pozornost. Proto, když jsem se vrátil domů, tak jsem hned sedl k internetu a začal počítat.


Sněmovna - poslanci - 200 politiků

Senát - senátoři - 81 politiků

Vláda - členové vlády - 17 politiků

Ombudsman - 1 člověk

Nejvyšší státní zástupce - 1 člověk


Celkem o nás a o vodě v ČR rozhoduje pouhých 300 lidí!

Ano, o tom, zda je hospodaření s vodou nastaveno pro 10 mil. občanů ČR a že peníze vybrané za vodu od lidí končí zpět v obnově trubek nebo na účtech koncernů v zahraničí rozhoduje 300 politiků a zástupců státu.

O vodě a o tom, zda je systém hospodaření s vodou v České republice nastaven ve prospěch lidí nebo ve prospěch koncernů tedy rozhoduje jen 300 lidi a těchto 300 lidí je v postavení, kdy vše kolem vody mohou napravit a nastavit zpět ve prospěch občanů, měst, obcí a státu. Takže je třeba je informovat a vyzvat je k jednání, které povede k nápravě současného absurdního systému, kdy došlo k "privatizaci zisků a zestátnění nákladů".

Takto vznikl název iniciativy VODA 300, tzn. společná akce občanů, kteří se rozhodli nejprve informovat 300 vrcholových politiků o tom, co se s vodou a ve vodárnách nejen v České republice děje a ukázat jim, jak a proč se s koncerny politici rozloučili.

VODA NENÍ SAMOZŘEJMOST

Uložit

About The Author

Radek Novotný

VODA JE ŽIVOT A MŮJ ŽIVOT, ANI ŽIVOT MÝCH DĚTÍ, PROTO DO RUKOU KONCERNŮ ROZHODNĚ NEPATŘÍ! Tím co dělám a jak žiji, jsem se naučil nebát se říct svůj názor, stát si za ním a tím bránit pokračování systému nastaveném v neprospěch lidí. Jsem ekonom a expert na praktiky koncernů a Hadů na radnicích. Vysvětluji a dokládám, že koncerny pro prodej české vody nepotřebujeme, přišly na vodě vydělat, ne nám pomáhat a řešit naše problémy. Problém nejsou koncerny, ale kolaboranti, nedostatek informací a manipulace se zastupiteli. Bez nich koncerny monopol vod nikdy neovládnou a nevyinkasují z vody ani korunu. 17 let dokládám, že v ČR poteče z kohoutků čistá voda, pokud budou obnovené trubky. Ty budou obnovené, pokud se do nich bude investovat a investovat se bude, pokud peníze, které za vodu zaplatíme, skončí zpět v infrastruktuře a ne v zahraničí. VODA patří do rukou měst či státu ne překupníků. Jsem autor projektu PRAVDA O VODĚ >>  a spoluzakladatele NADAČNÍHO FONDU PRAVDA O VODĚ. Pomohl ubránit řadu vodáren před vytunelováním a tzv. "provozním modelem" - Kroměříž, Přerov, Pardubice, Náchod ... Díky tomu dnes městské vodárny čerpají dotace z EU na investice, hospodaření s vodou mají zcela v rukou a prioritou je rozumná cena vody a obnova sítí, ne peníze od lidí na účtech majitelů korporací v zahraničí. Informovanými nejde manipulovat, proto vznikl datový portál www.PRAVDAOVODE.cz >> a YOU TUBE KANÁL PRAVDA O VODĚ>> Kde jsou informace, které jinde nejsou a darebáci je tají. Mají je max. soudci. Jsem spoluautor analýzy Transparency international: Kam odtékají zisky?>> a e-knihy PRAVDA O VODĚ: FAKTA?>> Spolu s lidmi jsem požádal 300 vrcholných politiků o nápravu systému s vodou v ČR: INICIATIVA VODA 300>  a spolu s cca  14.000 občany požaduji  po politicích v Parlamentu ČR nápravu a každý, se k nám může přidat:  VODA JE ŽIVOT - POŽADUJEME JI SPRÁVOVAT JAKO VEŘEJNOU SLUŽBU A NE KŠEFT Staňte se fanouškem a sdílejte to, co vás o vodě zaujme Facebook VODA LIDEM>>

Napište komentář

* Povinné údaje