ŘEKNĚTE NE VEOLII

A.Babiš k „Výzvě vládě“ o stavu vodáren: Analýza vašich materiálů ukázala, že situace skutečně není příznivá

Na Výzvu „PRAVDA O VODĚ“ zaslanou vládě a všem vedením politických stran v parlamentu ČR reagovali pouze ČSSD, ANO, KSČM, SVOBODNÍ a DĚLNICKÁ STRANA. ODS si materiál odmítla převzít.

Odpovědi často ukazují, že se politické strany s problematikou teprve seznamují. Ukazuje se, že privatizační proces a jeho instalatoři mají silnou pozici a hrozí značná setrvačnost zaměření politiků na  „kontrolu zisku“ nikoliv na nápravu systému. Z druhé strany je pozitivní, že někdo prověří činnost policie ve velkých kauzách, kdy je důvodné podezření ze zametání vyšetřování kauz.

 

Odpoved-ANO- Babis_1

 

Odpoved-ANO- Babis_2

 

 

Odpoved-ANO- Babis_3

shadow-ornament

Ukazuje se, že privatizační proces a jeho instalatoři mají silnou pozici a hrozí setrvačnost zaměření politiků na  „kontrolu zisku“ nikoliv na nápravu systému. Proto je třeba pokračovat na Výzvu politikům propojit s iniciativou VODA 300.

Cizince pro prodej české vody nepotřebujeme. Naši vodu si umíme prodávat sami.

Souhlasíte?

Pak se přidejte k iniciativě VODA 300, která politikům ukazuje cestu, jak vrátit vodu zpět do rukou státu/samospráv.

Chceme vodu a obchod s ní , zpět v rukou státu / samospráv

Podívejte na praktiky koncernů a přidejte se k lidem, chtějí vrátit vodu zpět do rukou státu/samospráv a jejich vodáren.

Mám dost zdražování vodyChci se přidat k iniciativě 300


Související články

Co dělám pro nápravu a vrácení vody zpět do rukou měst a obcí?

Můj příběh nejen kolem vody

Jak se koncerny a jejich "politici" pokouší zatrašit lidi, kteří vodu brání a informují?


Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

VODA JE ŽIVOT A MŮJ ŽIVOT, ANI ŽIVOT MÝCH DĚTÍ, PROTO DO RUKOU KONCERNŮ ROZHODNĚ NEPATŘÍ!

Inspiruji lidi, jak mít a říct svůj názor, jak se nebát, jak nebýt ovce a jak společně zabránit něčemu, co je v neprospěch lidí.

Jsem makroekonom a vodárenský expert na praktiky zahraničních firem a Hadů na radnicích. Vysvětluji a dokládám, že koncerny přišly na nás a na vodě vydělat, ne řešit naše problémy. Problém nejsou koncerny, ale kolaboranti mezi politiky a nedostatek informací a manipulace se zastupiteli.

15 let dokládám, že v ČR poteče z kohoutků čistá voda, pokud budou obnovené trubky. Ty budou obnovené, pokud se do nich bude investovat a investovat se bude, pokud peníze, které za vodu zaplatíme, skončí zpět v infrastruktuře a ne v zahraničí. VODA patří do rukou měst či státu ne překupníků.

Jsem autor projektu PRAVDA O VODĚ >>.

Pomohl ubránit řadu vodáren před vytunelováním přes tzv. „provozní model“ – Kroměříž, Přerov, Pardubice, Náchod … Díky tomu zde dnes města čerpají dotace z EU na investice, hospodaření s vodou mají zcela v rukou a prioritou je rozumná cena vody a obnova sítí, ne peníze od lidí na účtech majitelů korporací v zahraničí.

Informovanými lidmi nejde manipulovat, proto lidem informace poskytujiwww.PRAVDAOVODE.cz>>. Najdete zde takové, které jinde nejsou. Mají je max. soudci.

Jsem spoluautor analýzy Transparency international: Kam odtékají zisky?>> a e-knihy PRAVDA O VODĚ: FAKTA?>>

Spolu s lidmi jsem požádal 300 vrcholných politiků o nápravu systému s vodou v ČR: INICIATIVA VODA 300> Každý, se k ní může přidat:STOP ZDRAŽIVÁNÍ >>

Staňte se fanouškem a sdílejte informace o VODĚ Facebook VODA LIDEM>>

About The Author

Radek Novotný

VODA JE ŽIVOT A MŮJ ŽIVOT, ANI ŽIVOT MÝCH DĚTÍ, PROTO DO RUKOU KONCERNŮ ROZHODNĚ NEPATŘÍ! Inspiruji lidi, jak mít a říct svůj názor, jak se nebát, jak nebýt ovce a jak společně zabránit něčemu, co je v neprospěch lidí. Jsem makroekonom a vodárenský expert na praktiky zahraničních firem a Hadů na radnicích. Vysvětluji a dokládám, že koncerny přišly na nás a na vodě vydělat, ne řešit naše problémy. Problém nejsou koncerny, ale kolaboranti mezi politiky a nedostatek informací a manipulace se zastupiteli. 15 let dokládám, že v ČR poteče z kohoutků čistá voda, pokud budou obnovené trubky. Ty budou obnovené, pokud se do nich bude investovat a investovat se bude, pokud peníze, které za vodu zaplatíme, skončí zpět v infrastruktuře a ne v zahraničí. VODA patří do rukou měst či státu ne překupníků. Jsem autor projektu PRAVDA O VODĚ >>. Pomohl ubránit řadu vodáren před vytunelováním přes tzv. "provozní model" - Kroměříž, Přerov, Pardubice, Náchod ... Díky tomu zde dnes města čerpají dotace z EU na investice, hospodaření s vodou mají zcela v rukou a prioritou je rozumná cena vody a obnova sítí, ne peníze od lidí na účtech majitelů korporací v zahraničí. Informovanými lidmi nejde manipulovat, proto lidem informace poskytujiwww.PRAVDAOVODE.cz>>. Najdete zde takové, které jinde nejsou. Mají je max. soudci. Jsem spoluautor analýzy Transparency international: Kam odtékají zisky?>> a e-knihy PRAVDA O VODĚ: FAKTA?>> Spolu s lidmi jsem požádal 300 vrcholných politiků o nápravu systému s vodou v ČR: INICIATIVA VODA 300> Každý, se k ní může přidat:STOP ZDRAŽIVÁNÍ >> Staňte se fanouškem a sdílejte informace o VODĚ Facebook VODA LIDEM>>

Napište komentář

* Povinné údaje