Megapodovd s vodou nejen ve Zlíně

I ve Zlíně sedli voliči na lep. Co přišlo STAN nebo S(a)TAN?

Pozor na Hady na radnici

Tak jako ve většině krajů sedli i ve Zlíně na sliby a na lep stranám a hnutím, a poslali na radnice prý ty nejlepší z nejlepších. Tak jako celých uplynulých 25 let! Zázrak se ovšem stal, když titíž voliči najednou tolik opěvovanou „ pravicovou“ ODS „poslali k vodě“. Stejně jako TOP 09.

Tentokráte ovšem u. Těch, kdo prý udělali maximum možného. Světe zboř se, opravili chodníky, sad Komenského, stařičký bazén či přidali pár parkovacích míst. To hlavní – hanebnou smlouvu na 3o let Vaku s Veolií, kterou město Zlín, díky jim, ztrácí stamiliony, však celé čtyři roky před veřejností tutlali a neřešili. Voličům to však nevadí. To je opravdu k neuvěření a hraničí se zabedněností.

Na radnici tedy zase zasedne STAN, a vybere si tři zastupitele, kteří mu odsouhlasí, za možnost jít do koalice, co bude chtít. Až přejde euforie, tak se opět zeptáme, co udělají s „vodou“. Dost možná však voliči o nápravu téhle megazlodějny ve Zlíně nestojí, když téměř 60% voličům pak k volbám nešlo! Kašlou na všechno, hlavně že platí?

Zkrátka jak říká jedno přísloví „Lidi ke štěstí nedokopeš“, platí v tomto případě na 100 procent. Je tedy vymalováno a už se můžeme těšit jak noví radní rozjedou vše, co naslibovali na roky 2014-2018! Prý zmizí torzo na Jižních Svazích, bude se opravovat památník TB, Mostní ulice. Strategický plán, už 4 roky odkládaný, také už možná spatří světlo světa.p. Adámek - strana STAN nebo SaTAN?

Podle redaktora Kvasničky z ČT prý voliči přijali právě jedinečné „Desatero“ STAN, prý s konkretními „projekty“. Není to pravda. Ve skutečnosti tam vecpali další nepřesné přísliby a opět půjde o běžné investice do oprav zchátralého. Tak jenom primátor Adámek oprášil programové prohlášení rady na rok 2010 až 2014 a jedeme dál. Zdá se jisté, že krajské město zůstane opět „spícím“ příhraničním městem a s „mrtvým“ náměstím a autenticky historickým nádražím.

Kdo volil STAN si naivně myslel, že zvolil ty, co „dost udělali“ a kteří tentokráte 100% zajistí například nezvyšování ceny vody. Velký omyl. Zvolil opět ty, kteří sice „dost udělali“, ale ne zase tolik, co vám naslibovali dříve.

Není také jisté, že už „vše“ o chodu radnice znají a umí, když nesplnili ani své předchozí naděje a místo vytrubovaných 800 milionů investic pro obyvatele Zlína prostavěli za 4 roky , jen s bídnou polovic. To má být úspěch? Víc nám zde ve Zlíně opravdu nechybí?

Když voličům STAN nevadilo, že „smlouva s Veolií“ až dosud zajistila, aby 500 (vašich) milionů zmizelo ze Zlína, namísto toho, aby se zde za ně zrekonstruovala vodovodní a kanalizační síť, která dosluhuje, postavil zbrusu nový bezbariérový penzion pro důchodce nebo potřebné mateřské školy, pak nečekejte zázraky.

Cena vody se brzy bude přibližovat 100 korunám. A díky voličům STAN ji takovou, ne-li vyšší budou mít i vaše děti. To byly a jsou totiž „vaše“ peníze, ne radních nebo těch, kteří nám budou další čtyři roky vládnout.

Voliči i nevoliči Zlína pamatujte: Takový podraz či tunel s vodou na občany, by ovšem oba Baťové nesnesli a nepřipustili.

Zdroj: http://www.czechfreepress.cz/ivo-bubenik/Jak se monopol vody dostane do rukou koncernu?

https://pravdaovode.cz/megapodvod-s-vodou/

Jak jednají Hadi na radnici?

Je podrobně zdokumentováno. Díky tomu, se můžete se znalosti věci rozhodnout, koho volit budete a koho ne. To je cesta, jak mít levnější cenu vody, obnovené trubky a čistou vodu i pořádek na radnici.

Podrobnosti najdete na:

PRAVDA O VODĚ VE ZLÍNĚ

About The Author

Radek Novotný

VODA JE ŽIVOT A MŮJ ŽIVOT, ANI ŽIVOT MÝCH DĚTÍ, PROTO DO RUKOU KONCERNŮ ROZHODNĚ NEPATŘÍ! Tím co dělám a jak žiji, jsem se naučil nebát se říct svůj názor, stát si za ním a tím bránit pokračování systému nastaveném v neprospěch lidí. Jsem ekonom a expert na praktiky koncernů a Hadů na radnicích. Vysvětluji a dokládám, že koncerny pro prodej české vody nepotřebujeme, přišly na vodě vydělat, ne nám pomáhat a řešit naše problémy. Problém nejsou koncerny, ale kolaboranti, nedostatek informací a manipulace se zastupiteli. Bez nich koncerny monopol vod nikdy neovládnou a nevyinkasují z vody ani korunu. 17 let dokládám, že v ČR poteče z kohoutků čistá voda, pokud budou obnovené trubky. Ty budou obnovené, pokud se do nich bude investovat a investovat se bude, pokud peníze, které za vodu zaplatíme, skončí zpět v infrastruktuře a ne v zahraničí. VODA patří do rukou měst či státu ne překupníků. Jsem autor projektu PRAVDA O VODĚ >>  a spoluzakladatele NADAČNÍHO FONDU PRAVDA O VODĚ. Pomohl ubránit řadu vodáren před vytunelováním a tzv. "provozním modelem" - Kroměříž, Přerov, Pardubice, Náchod ... Díky tomu dnes městské vodárny čerpají dotace z EU na investice, hospodaření s vodou mají zcela v rukou a prioritou je rozumná cena vody a obnova sítí, ne peníze od lidí na účtech majitelů korporací v zahraničí. Informovanými nejde manipulovat, proto vznikl datový portál www.PRAVDAOVODE.cz >> a YOU TUBE KANÁL PRAVDA O VODĚ>> Kde jsou informace, které jinde nejsou a darebáci je tají. Mají je max. soudci. Jsem spoluautor analýzy Transparency international: Kam odtékají zisky?>> a e-knihy PRAVDA O VODĚ: FAKTA?>> Spolu s lidmi jsem požádal 300 vrcholných politiků o nápravu systému s vodou v ČR: INICIATIVA VODA 300>  a spolu s cca  14.000 občany požaduji  po politicích v Parlamentu ČR nápravu a každý, se k nám může přidat:  VODA JE ŽIVOT - POŽADUJEME JI SPRÁVOVAT JAKO VEŘEJNOU SLUŽBU A NE KŠEFT Staňte se fanouškem a sdílejte to, co vás o vodě zaujme Facebook VODA LIDEM>>

Napište komentář

* Povinné údaje