VIDEO: Proč platíte za vodu stále více?

Nevěříte, že něco podobného probíhá?

Koncerny podnikají a inkasují zisky a stát a obce jim financuje investice. Vše platí lidé v ceně vody a veřejné rozpočty obcí (opět lidé, tentokrát z daní).

Koncern zaměstnal manželky některých „politiků“. Některým „politiků“ někdo pomohl s volební kampaní a navíc 10 let sedí v orgánech vytunelované vodárny, která má 1 zaměstance a inkasují odměny i tantiémy, které celkově přesahují 20 mil. Kč. Proto dohlíží na to, aby systém s penězovodem pro koncern, trval co nejdéle.

Po 14 letech konečně začaly rozhodovat soudy. Od roku 2010 mi dávají opakovaně zapravdu v tom, že jde o nemravný, protiprávní a celospolečensky velmi závažný proces. Ale „Hadi na radnicích“ se tváří, že rozsudky neexistují a klidně dál schvalují ročně téměř stamilióny zisků koncernu. EU odmítla tento tunel dotovat a vodárna i města a obce jsou díky tomu bez dotací. Okres má léta nejdražší cenu vody v kraji, ačkoliv před zavedením systému s překupníkem slibovali, inflační růst ceny vody,  dotace z EU a investování místo obcí. Nic z toho neplatí, ale  možnost dostat vodu zpět do rukou měst a obcí zcela ignorují a před občany i zastupiteli tají.

Prioritou je, aby manželky zůstaly zaměstnané. „Hadi na radnicích“ dál provádí své ekonomické kousky privatizující zisky a zestátňující náklady. Tentokrát mají spadeno na Technické služby města.

Chcete důkazy?

Pak se podívejte na konkrétní příklad, kde instalace překupníka proběhla s plným vědomím politiků, jaké negativní dopady to přinese městům, obcím i lidem.

Pak klikněte na

tlacitko-chci-videt-dukazy

About The Author

Radek Novotný

VODA JE ŽIVOT A MŮJ ŽIVOT, ANI ŽIVOT MÝCH DĚTÍ, PROTO DO RUKOU KONCERNŮ ROZHODNĚ NEPATŘÍ! Tím co dělám a jak žiji, jsem se naučil nebát se říct svůj názor, stát si za ním a tím bránit pokračování systému nastaveném v neprospěch lidí. Jsem ekonom a expert na praktiky koncernů a Hadů na radnicích. Vysvětluji a dokládám, že koncerny pro prodej české vody nepotřebujeme, přišly na vodě vydělat, ne nám pomáhat a řešit naše problémy. Problém nejsou koncerny, ale kolaboranti, nedostatek informací a manipulace se zastupiteli. Bez nich koncerny monopol vod nikdy neovládnou a nevyinkasují z vody ani korunu. 17 let dokládám, že v ČR poteče z kohoutků čistá voda, pokud budou obnovené trubky. Ty budou obnovené, pokud se do nich bude investovat a investovat se bude, pokud peníze, které za vodu zaplatíme, skončí zpět v infrastruktuře a ne v zahraničí. VODA patří do rukou měst či státu ne překupníků. Jsem autor projektu PRAVDA O VODĚ >>  a spoluzakladatele NADAČNÍHO FONDU PRAVDA O VODĚ. Pomohl ubránit řadu vodáren před vytunelováním a tzv. "provozním modelem" - Kroměříž, Přerov, Pardubice, Náchod ... Díky tomu dnes městské vodárny čerpají dotace z EU na investice, hospodaření s vodou mají zcela v rukou a prioritou je rozumná cena vody a obnova sítí, ne peníze od lidí na účtech majitelů korporací v zahraničí. Informovanými nejde manipulovat, proto vznikl datový portál www.PRAVDAOVODE.cz >> a YOU TUBE KANÁL PRAVDA O VODĚ>> Kde jsou informace, které jinde nejsou a darebáci je tají. Mají je max. soudci. Jsem spoluautor analýzy Transparency international: Kam odtékají zisky?>> a e-knihy PRAVDA O VODĚ: FAKTA?>> Spolu s lidmi jsem požádal 300 vrcholných politiků o nápravu systému s vodou v ČR: INICIATIVA VODA 300>  a spolu s cca  14.000 občany požaduji  po politicích v Parlamentu ČR nápravu a každý, se k nám může přidat:  VODA JE ŽIVOT - POŽADUJEME JI SPRÁVOVAT JAKO VEŘEJNOU SLUŽBU A NE KŠEFT Staňte se fanouškem a sdílejte to, co vás o vodě zaujme Facebook VODA LIDEM>>

Napište komentář

* Povinné údaje