Petici VODA JE ŽIVOT podepsalo fyz. 15.100 občanů a máme informace, že politici chystají přes petice o vodě „lov voličů“

Nadační fond PRAVDA O VODĚ (NFPOV) a jeho zakladatelé brání vodu a lidi od roku 2002 přes soudy a informace o tom, co se páchá kolem vody a vodáren.  Cíl je vrátit do správy vody priority lidí, měst a přírody a ukončit protiprávní dolování zisků z české vody.

O tom, co se děje informujeme také politiky, strany a vlády ČR. V rámci iniciativy VODA-300 jsme v roce 2016  předali každému poslanci, senátorovi a členu vlády ČR – důkazy, rozsudky a fakta o nemravné instalaci cizinců, k české vodě. NFPOV poté zmapoval programy politických stran a zjistil, že ačkoliv politici informace dostali od nás, od soudců i od Bezpečnostní informoační služby, tak žádná strana v programu nemá skutečné vrácení priorit lidí a státu do správy vody.

NFPOV proto v roce 2018 připravil a spustil petici VODA JE ŽIVOT za ústavní ochranu občanů, vody a přírody a vrácení zájmů lidí do správy vody v ČR.

Podepsalo ji fyzicky 15.100 občanů a nyní ji lidé podepisují na internetu, kde ji k červnu 2019 podepsalo

10.328 lidí

NFPOV násedně vyzval poslance a senátory, aby odpověděli na otázky. Kdo má mít v rukou českou vodu, infrastrukturu, peněžní toky a zisky z vody? Koncerny nebo vodárny v rukou veřejné správy? 

Požádali jsme je také o podpis petice VODA JE ŽIVOT a aby pomohli prosadit „desatero“ v petici vedoucí k nápravě.

Kdo z politiků jak odpověděl a zda petici podepsal, zjistíte

ZDE

Máme informace, že strany, které za 20 let pro vodu a lidi nic neudělaly a řada jejich „členů“ asistovala protiprávním procesům, které skončily vyvedením správy vody do rukou cizinců anebo zvýšením DPH z vodného a stočného lidem na 21% apod., chtějí  zneužívat „téma vody“ k lovu voličů.

Zaplatí mediální kampaně, ale nápravu realizovat nechtějí a nic pro ní nedělají. U některých stran je to evidentní. Vedení stran jsme upozornili, že jejich primátoři navzdory rozsudkům udržují v chodu protiprávní stav a vložili jsme jim na FB rozsudky. Místo aby se k problému postavili a pomohli nám, tak nepořádek „vyřešili“  tím, že naše komentáře smazali a další nám znemožnili vkládat.

Každý, kdo používá rozum chápe, že pokud veřejný sektor nemá v rukou vše zásadní, co se správou vody souvisí a peněžní toky z vody mají v rukou koncerny. Např. v ústavě můžeme mít cokoliv, ale když to nejsme schopni prosadit, tak je to jen gesto. Odhalování komplotů u vodárnských kauz, které léta děláme  navíc dokazuje, že v ČR nefunguje vymahatelnost práva a spravedlnosti, což jsme rovněž poslancům a senátorům doložili.

Vyzýváme rozumné politiky ze všech stran, aby se nenechali nachytat Trojskými koni ve vlastních řadách. Lov voličů přes téma VODA je ubohost a lidé tuto ubohost poznají. Pokud chcete vrátit do správy vody zájmy lidí a státu, podepište petici VODA JE ŽIVOT a pomozte nám realizovat námi navrhované „Desatero“, tzn.  10 kroků k nápravě.

Šiřte tuto výzvu mezi známé, mezi lidi a rozumné politiky

přidejte svůj podpis

k petici VODA JE ŽIVOT

Zdroj: NFPOV Tisková zpráva 1.7.2019
NADAČNÍ FOND PRAVDA O VODĚ

Postavili jsme se protiprávní komercionalizaci vody v ČR přes soudy a projekt PRAVDA O VODĚ. Soud potvrzují, že máme pravdu.  Systém, kdy jsou zájmy soukromých firem nadřazeny zákonům a zájmům lidí, je ve svobodném státě neakceptovatelný.

Proto léta zájmy lidí i státu bráníme a prosazujeme:

Vrácení priorit lidí do správy vody, odsun koncernů od české vody a garanci práva lidí na vodu v ústavě


podpořte nás

Transparentní účet
966665 / 0300 ČSOB

Každá částka pomáhá?. I moře se skládá z kapek?. Děkujeme

nfpov - souvis članky

Půda, spolu s vodou, se stává strategickou surovinou. Jak jsme se stali kolonií?

 

 

 

Podobné články