Cena vody

Pane Radku, kdy předpokládáte, že se věci s vodou uvedou do normálu?

Pane Radku, kdy předpokládáte, že se věci s vodou uvedou do normálu?

Výše uvedená otázka přišla od více lidí, proto jsem napsal pro všechny jednu odpověď.

Základ je poznání, pochopení co se děje a odhodlání občanů a jejich trvalý požadavek na ukončení kolonizace vody v ČR.

Je to 5.000.000 dospělých lidí proti hrstce kolaborujících politiků, kteří sice mají v rukou moc, resp. ji mají v rukou oligarchové, kteří je díky (našim) penězům instalují do pozic, kdy rozhodují o veřejném majetku a vodu udržují, často protiprávně v rukou nájezdníků, koncernů nebo překupníků. Ale kolaboranti to proti veřejnému míněni neustáli ve Francii ani v Německu.

Není pochyb, že toto je správná cesta.

Důležité jsou tři faktory

Na všech pracuji léta  a poslední dva roky tomu pomáhá  Nadační fond PRAVDA O VODĚ, který jsem založil, aby se lidé mohli k něčemu konkrétnímu přidat.

  • Jak dlouho budou lidé brát vodu jako samozřejmost a nebudou věnovat pozornost tomu, co se páchá – nevědomost. Musí růst počet lidí, kteří se ve svém malém světě zajímají a brání nebo se přidají k těm, kdo vodu brání – vodu jedinci nenapraví. Tento počet lidí roste, sice pomalu, ale trvale roste. Proto si dávám takovou práci s informováním lidí, buduji zdarma přístupnou datovou základnu na webu, FB a na You tube.

 

Zde je odpověď na otázku, to co můžeme udělat?

NIKDO NEDĚLÁ VĚTŠÍ CHYBU NEŽ TEN, KDO NEDĚLÁ NIC V DOMNĚNÍ, ŽE TO, CO UDĚLAT MŮŽE, NEMÁ SMYSL

 

  • Jak dlouho ještě bude trvat neskutečné 17 let trvající „rozhodování soudů ČR“ v žalobách na evidentní protiprávní komplot organizovaný nájezdníky a za nimi stojícím koncernem, do kterého jsou zapojení na straně nájezdníků kolaborující politici. Na soudy se při obraně vodáren a vody obracím průběžně od roku 2002 a rozkrývám nemravný komplot a dle mého názoru  organizovaný zločin a hospodářskou kriminalitu politiků a nájezdníků.Vyhrál jsem opakovaně u Ústavního soudu a soudci pod ním, někteří s praktikami justiční mafie ji dole moc prostor pro své protiprávní jednání nemají.

Proto musím vytrvat, vydržet tlak, útoky koncernů, celé to ufinancovat a dosáhnout rozhodnutí soudců Nejvyššího soudu a poté pravomocné rozsudky soudců Vrchního soudu. Celorepublikový pokus o ekonomickou okupaci, který jsem rozkryl, bude soudy potvrzen a nastává čas se vypořádat s nájezdníky i kolaboranty a to jak v rovině osobní odpovědnosti, tak především v rovině vrácení neoprávněného obohacení a správy vody do městských vodáren.

 

NÁLEZY ÚSTAVNÍHO SOUDU

 

  • Kdy v ČR začne pomáhat a chránit stát a jeho občany policie – hospodářská kriminálka, útvar pro organizovaný zločin, případně BIS. V zahraničí konají, u nás zcela evidentně ne.

 

Všechny tři kroky jsou pro nápravu potřebné a bez všech dohromady to bude trvat dlouho, protože jsou vzájemně závislé a podporují se.

Věřím, že „obyčejní“ lidé se selským rozumem cítí, kde je pravda a nejde o to jak jsou vzdělaní. Cítí, co je správně a stačí jim dát podstatné informace a .

Kolaboranti jsou vesměs vzdělaní a extra informovaní. Vědí, co páchají, řada z nich jsou psychopati s minimální emoční inteligencí přesvědčeni, že jsou nedotknutelní.

Dělám, co mohu a umím od roku 2002 a jsem odhodlán v tom pokračovat, protože voda je život a můj život, ani život mých dětí, do rukou koncernů rozodně napatří. 🙂

 

podpořte nás

Transparentní účet
966665 / 0300 ČSOB

nebo

Každá částka pomáhá?. I moře se skládá z kapek?. Děkujeme

Žádné komentáře

Comments are closed here.

Prosazujeme vyšetření protiprávní instalace koncernů k naší vodě a garanci práva lidí na vodu v ústavě. Petici již podepsalo přes 36.000 lidí.

CHCI PODPOŘIT

Voda je dar, proto ji a lidi bráníme.
Vše financujeme z vlastních zdrojů a z příspěvků lidí, jako jste vy.

Transparentní účet

966665 / 0300 ČSOB

NEBO

 

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

Českou vodu si prodávejme bez cizinců a překupníků. Lidé, města i voda na tom vydělají. Ne zisky v daňových rájích, ale čistou vodu, kvalitní trubky v zemi a rozumnou cenu vody.

SLEDUJTE A SDÍLEJTE