Média nemají zájem o „VODĚ“ informovat ani poté, co dostala pravomocné rozsudky

Všem zástupcům novin a televizím, jsem zaslal na vědomí zásadní PRAVOMOCNÉ rozsudky, které jsem po 17 letech soudního boje nedávno dosáhl v kauze nemravného komplotu vedoucího k VYTUNELOVÁNÍ dvou městských vodáren Vak Zlín a Vak Kladno-Mělník, resp. k nekalé instalace koncernu k ziskům z vody na 30 let v okrese Zlín a Kladno.

Jde o zásadní soudní precedens i pro další regiony, kde byl tento nekalý proces realizován obdobně, resp. s malými úpravami naklonován.

Soudy ÚSTAVNÍ, NEJVYŠŠÍ, VRCHNÍ I KRAJSKÝ nyní pravomocně potvrdily, jak a kým byl celý protiprávní proces ve vodárnách realizován. Určil členy organizované skupiny provádějící nájezd na vodárnu, kteří ho aktivně spustili a realizovali – místní politici, nájezdníci, Veolia, Česká spořitelna, vedení samotné městské vodárny – a soudy rovněž popsaly úlohu jednotlivých osob této skupiny v celém komplotu.

Potvrdil i to, že celý smluvní systém, který na účet nájezdníků realizovala s městy Česká spořitelna a který vedl k tunelu městských vodáren byl protiprávní a od samého počátku neplatný, včetně pochybných plných mocí a nemravných sankcí.

K čemu došli soudci?

„Provozní model s Veolií byl realizován obcházením zákonů ČR. ..  Cílem společnosti Jižní vodárenská, Zlínské vodárenské, tedy koncernu Veolia nebylo získat akcie Vodovodů a kanalizací Zlín do vlastnictví, ale tuto společnost ovládnout a ponechat si její provozní část a to i za cenu postupu in frudem legis – obcházení zákona.

Jednání JV, ČS a města Zlín je jednáním nedovoleným nemůže tedy požívat právní ochrany. I když zákon nestanoví sankci za takové jednání, je nutno dovodit, je touto sankcí musí být opak toho, čeho chtěly uvedené subjekty svým nedovoleným jednáním dosáhnout, tj. účastnit se (i skrytě) valných hromad Vak Zlín a prosadit provozní model.

Nejvyšší soud – 2019 – Kladno

Vrchní soud – 2019 – Zlín

Ústavní soud – 2017 – Zlín

Vrchní soud – 2016 –  Zlín

Ústavní soud – 2017 – Kladno

 

Nikdo z oficiálních novin v ČR, ze zpravodajství jednotlivých televizí ani z investigativních pořadů jakékoliv televize – ČT, NOVA, PRIMA o těchto zásadních rozsudcích občany neinformoval a nemá zájem o nich informovat.

 

Odpověď ve smyslu – bereme na vědomí – jsem dostal od dvou televizí, které sem tam o „vodě“ informují – ČT a DVTV, z novin nereagoval vůbec nikdo.

 

NADAČNÍ FOND PRAVDA O VODĚ

Protiprávní komercionalizaci vody v ČR jsme se postavili. Není důvod, aby voda byla zdroj dolování zisků cizinců a zájmy koncernů byly nadřazeny zákonům ČR a zájmům lidí.Proto prosazujeme:
Vrácení priorit lidí do správy vody, odsun koncernů od české vody a garanci práva lidí na vodu v Ústavě ČR

 

Transparentní účet

966665 / 0300 ČSOB

nebo

Každá částka pomáhá?. I moře se skládá z kapek?. Děkujeme

 

nfpov - souvis članky

Lžou nám o vodě. Lobbisté proklouzli až do Bruselu. A česká média? Tvůrci polopravd v rukou oligarchů

Čeho se bojí média v ČR? Proč o vodě a dění kom toho co se páchá kolem vodáren 20let mlčí?

 

 

 

 

 

Podobné články