ANO SE POTÁPÍ: Přichází s praktikami šmejdů a vymývá mozek voličům sliby, jak zlevní voda

Populistický hesla ANO/ČSSD jsou důkaz zoufalství a ubohosti!

 Z PR oddělení jim nejspíš prchnul i Prachal, protože jinak se rozumně nedá vysvětlit, že se snaží vymýt mozky lidem rok starou a stejně falešnou rétorikou, jako před rokem použila partička z ČSSD. Na palubě ANO se ještě tančí, ale loď již nabírá vodu. ANO je ve vládě ČR od ledna 2014. V roce 2021 evidentně důvodně ztrácí důvěru voličů, protože je „přefaltýkonkováno“ a protože lidé pochopili, že místo pro ně, jednají lidé z ANO především pro sebe a vlastní prospěch. Zpráva Bruselu o střetu zájmu Babiše dokazuje, že by o tom mohl Babiš psát nebo točit seriály.

Bývalý ministr financí a bývalý člen ANO, p. Pilný v podstatě potvrdil, že Babišovi jsou lidé ukradení

 

ANO/ČSSD dobře ví, že se většina občanů neorientuje v tom, co se posledních 20 let ve vodárenství na úkor lidí páchalo. Evidentně se nesnaží věci a systém napravit a vyrovnat se s vlastní temnou minulostí. Voliče si chtějí koupit (přitom ví, že vše znovu zaplatí). Tím, že jim na oko sníží cenu vody o drobné a nechají v chodu systém dobývání renty – privatizace zisků a zestátnění nákladů – dokazují , že jsou jim lidé i stát ukradení.

Proč? Jde o rafinovaný a sprostý volební trik. Protože sníží příjem státu z DPH u vodného a stočného z 15% na 10%, ale to je jednorázové snížení, které koncerny v čase využijí k dalšímu navýšení svých zisků.

ANO ZNEUŽÍVÁ VODU K LOVU VOLIČŮ v roce 2021

Všimněte si, že na reklamně ANO je napsáno, VELKÝM LEVNĚJŠÍ VODNÉ A STOČNÉ  a malým je dopsáno – SNÍŽENÍM DPH NA 10%

 

V roce 2020 totéž páchala ČSSD

socani - dph

Snížení DPH z 15 na 10% proběhlo již v roce 2020.  V roce 2021 to „ministryně financí“  Schillerová i „premiér vlády“ Babiš samozřejmě dobře ví

Heslo LEVNĚJŠÍ VODNÉ A STOČNÉ  je tedy na úrovni rétoriky prodejních šmejdů. Tímto se ANO staví na jejich úroveň neboť  spoléhají na to, že lidé neví, co se kolem vody a vodáren léta páchá a kdo to páchá (politici kolaborující s nájezdníky). V podstatě, dle mého názoru, to zvání části trestného činu podvodu anebo se to podvodu hodně podobá. Proč? Protože jde o:

  1. vědomé uvedení občanů v omyl
  2. resp. zamlčení podstatných skutečností
  3. cílem je přimět občany k provedení dispozice – v tomto případě hlasovací
  4. na tom se v konečném důsledku chtějí obohatit

To vše vědomě, s kalkulem a plným vědomím o tom, o co jde.

ANO i Babiše opakovaně od roku 2014 informujeme o tom, že z se vodárenství dějí protiprávní věci, proto  z odvětví protiprávně odsávají miliardy do zahraničí.  Předložili jsme mu k tomu opakovaně i důkazy, rozsudky a ukázali jsme mu i cestu, jak to napravit:

Jediný člověk z ANO, pan Brabec říkal chvíli veřejně pravdu jako já. Dokonce zveřejňoval cca 3 měsíce informace z portálu www.pravdaovode.cz na FB Ministerstva životního prostředí a požádal mne o přátelství na mém FB profilu. NIC Z TOHO JIŽ NEDĚLÁ A Z FB SE ODHLÁSIL.

 

A NIKDO Z ANO NEUDĚLAL NIC PRO UKONČENÍ DRANCOVÁNÍ ČESKÉHO VODÁRENSTVÍ

Lidé v ČR platí 15-20 let ve vodném a stočném každý rok stále miliardové zisky zahraničním koncernům. To se děje díky často protiprávnímu jednání politiků především ODS a ČSSD a všech dalších stran, kteří přišli po nich, a tzv. provozní tunely vodáren kryjí nebo nechávají jet dál. Miliardy se od lidí vyberou ve vodném a stočném a odtečou do ciziny místo do obnovy a rozvoje trubek. Což Babiš, Fatýnek, Schillerová i Brabec dobře vědí, stejně jako konšelé, kteří toto nastavili a umožňují, aby to pokračovalo. Tento systém dobývání renty léta kryjí.

Že jde o absurdní krok, který využijí koncerny, aby na vodě vydělaly ještě více, se ukázal v řadě případů v květnu 2020, kdy se DPH u vody snížila, ale voda lidem nezlevnila (Praha či Kladno). Koncern zdražil vodu 2x. Poprvé 1.1. 2020 a poté podruhé, když došlo k snížení DPH, ale v květnu 2020, kdy cenu vody nezlevnil.

ANO/ČSSD tak snížili příjem státu, ale bez garance, že dojde k snížení cen. Rozhodně nesnížili objem peněz a zisků, které inkasují koncerny a platí je lidé v ceně vody. Přitom tyto peníze pak končí v cizině díky protiprávnímu jednání nájezdníků a zradě „politiků“ v minulých letech, což mi potvrzují soudy, které mi dávají za pravdu a říkají to, co já – je to hanebné, nemravné a protiprávní. ZDE
Důkaz

ANO/ČSSD místo ukončení vyvádění miliardových zisků z českého vodárenství do ciziny a vypořádání se s kolaborací vlastních politiků, kteří toto nastavili – připravila populistickou kampaň. O protiprávní jednání vlastních lidí, kteří sedí nebo seděli, v orgánech koncernových firem ví a přichází s tím, že zisky z vodného a stočného dál potečou do ciziny, protože potřebuje voliče.

Závěr:

Snížení DPH je volební trik a gesto k o(h)loupení lidé v domnění, že ANO/ČSSD hájí jejich zájmy, aby je volili, ale poté lidem peníze vytáhnou z kapes jinou formou a tunely vodáren i vyvádění miliard do zahraničí pojede dál.

Lidé to, že  jde o(h)lupování již začínají chápat

 

 

NADAČNÍ FOND PRAVDA O VODĚ

Informování lidí a obranu vody financuje z vlastních zdrojů a z příspěvků lidí, jako jste vy.

Od státu a politiků nedostáváme ani korunu, to nám umožňuje odhalit jejich protiprávní a nechutné jednání.

Transparentní účet

966665 / 0300 ČSOB

nebo

Děkujeme?

 

Podobné články