Pořádek na radnici

Dejvice jsou první, bohužel ne poslední. Toto se bude dít častěji a nebude to jen o průjmu!

Od roku 2002 upozorňuji ministry, vlády, komunální politiky i ministerstva na stav, kdy si z vody a veřejné služby dělá pár Hadů v oblecích a na radnicích byznys za podmínek, na které doplácí lidé, města a obce i stát.

Navíc vodárny v rukách měst a obcí jsou jasným důkazem, že si českou vodu na českých trubkách umíme prodávat sami a zahraniční koncerny na to nepotřebujeme!

Souhlasíte?

Pak 15 lidí napříč republikou, kteří mají zkušenosti s nájezdy nahaněčů koncernů a brání okresní vodárny proti vytunelování se obrátilo na premiéra, vládu, senátory a poslance a požádalo je o pomoc, protože situace s „vodou“ v ČR je kritická!

Zde máte možnost si žádost přečíst a přidat se k ní!

kliknět na

upravte zákony

Pro zvětšení klikněte na článek

Rozhovor v MF Dnes 21.11.2011

Pro zvětšení klikněte na článek

29.5.15-MF DNES- Miliardy na vodné trubky končí v cizině

 

Zde máte možnost si žádat o nápravu přečíst a přidat se k ní!

kliknět na

upravte zákony

About The Author

Radek Novotný

VODA JE ŽIVOT A MŮJ ŽIVOT, ANI ŽIVOT MÝCH DĚTÍ, PROTO DO RUKOU KONCERNŮ ROZHODNĚ NEPATŘÍ! Inspiruji lidi, jak mít a říct svůj názor, jak se nebát, jak nebýt ovce a jak společně zabránit něčemu, co je v neprospěch lidí. Jsem makroekonom a vodárenský expert na praktiky zahraničních firem a Hadů na radnicích. Vysvětluji a dokládám, že koncerny přišly na nás a na vodě vydělat, ne řešit naše problémy. Problém nejsou koncerny, ale kolaboranti mezi politiky a nedostatek informací a manipulace se zastupiteli. 15 let dokládám, že v ČR poteče z kohoutků čistá voda, pokud budou obnovené trubky. Ty budou obnovené, pokud se do nich bude investovat a investovat se bude, pokud peníze, které za vodu zaplatíme, skončí zpět v infrastruktuře a ne v zahraničí. VODA patří do rukou měst či státu ne překupníků. Jsem autor projektu PRAVDA O VODĚ >>. Pomohl ubránit řadu vodáren před vytunelováním přes tzv. "provozní model" - Kroměříž, Přerov, Pardubice, Náchod ... Díky tomu zde dnes města čerpají dotace z EU na investice, hospodaření s vodou mají zcela v rukou a prioritou je rozumná cena vody a obnova sítí, ne peníze od lidí na účtech majitelů korporací v zahraničí. Informovanými lidmi nejde manipulovat, proto lidem informace poskytujiwww.PRAVDAOVODE.cz>>. Najdete zde takové, které jinde nejsou. Mají je max. soudci. Jsem spoluautor analýzy Transparency international: Kam odtékají zisky?>> a e-knihy PRAVDA O VODĚ: FAKTA?>> Spolu s lidmi jsem požádal 300 vrcholných politiků o nápravu systému s vodou v ČR: INICIATIVA VODA 300> Každý, se k ní může přidat:STOP ZDRAŽIVÁNÍ >> Staňte se fanouškem a sdílejte informace o VODĚ Facebook VODA LIDEM>>

Napište komentář

* Povinné údaje