Politik, vodník nebo podvodník?

Informace „politika“ o tom, jaké zisky z vody schválil soukromé firmě!

Vedení vodárny Zlín, volené městem Zlín, schvaluje zisky koncernu Veolia, které platí lidé na Zlínsku v ceně vodného a stočného.

Městská vodárna tvoří ročně 5-7 mil.zisku, koncern Veolia 80-90 mil. zisku. Pan Šebík je politická ještěrka a cestovatel, který prošel řadou polit. stran, takto odpovídá pan Šebík, předseda představenstva městské vodárny Zlín, na stejnou otázku v jednom roce a v roce následujícím: Jaký zisk vedení městské vodárny Vak Zlín schválilo Veolii ve vodném a stočném? Takto rád „hájí“ zájmy lidí a informuje zástupce měst a obcí na valné hromadě vodárny. Do této pozice ho navolili a v této pozici ho drží politici ze Statutárního města Zlína.

Jednou hot a podruhé čehý, ale nikdy PRAVDU.

Co si myslíte?

Jde v případě p. Šebíka o:

Šebík - pan "Blábola"
a) lumpa
b) chytrého a slušného člověka
c) vychytralého darebáka

Mezi akcionáři se mu říká „pan Blábola“ nebo „Uspávač hadů„! Já mu říkám „Had na radnici„.


Jakou přezdívkou by jste ho označili a vystihli? Napište!

Formální trafika a koryto pro "politiky"

Zde máte malý dárek, dokumentující celý proces, který vedl k vytunelování vodárny v rukou měst a obcí a k vyvedení zisků z vody na zahraniční koncern. Obdobný postup probíhla vlastně po celé ČR.

PRAVDA O VODĚ VE ZLÍNĚ

 

About The Author

Radek Novotný

VODA JE ŽIVOT A MŮJ ŽIVOT, ANI ŽIVOT MÝCH DĚTÍ, PROTO DO RUKOU KONCERNŮ ROZHODNĚ NEPATŘÍ! Tím co dělám a jak žiji, jsem se naučil nebát se říct svůj názor, stát si za ním a tím bránit pokračování systému nastaveném v neprospěch lidí. Jsem ekonom a expert na praktiky koncernů a Hadů na radnicích. Vysvětluji a dokládám, že koncerny pro prodej české vody nepotřebujeme, přišly na vodě vydělat, ne nám pomáhat a řešit naše problémy. Problém nejsou koncerny, ale kolaboranti, nedostatek informací a manipulace se zastupiteli. Bez nich koncerny monopol vod nikdy neovládnou a nevyinkasují z vody ani korunu. 17 let dokládám, že v ČR poteče z kohoutků čistá voda, pokud budou obnovené trubky. Ty budou obnovené, pokud se do nich bude investovat a investovat se bude, pokud peníze, které za vodu zaplatíme, skončí zpět v infrastruktuře a ne v zahraničí. VODA patří do rukou měst či státu ne překupníků. Jsem autor projektu PRAVDA O VODĚ >>  a spoluzakladatele NADAČNÍHO FONDU PRAVDA O VODĚ. Pomohl ubránit řadu vodáren před vytunelováním a tzv. "provozním modelem" - Kroměříž, Přerov, Pardubice, Náchod ... Díky tomu dnes městské vodárny čerpají dotace z EU na investice, hospodaření s vodou mají zcela v rukou a prioritou je rozumná cena vody a obnova sítí, ne peníze od lidí na účtech majitelů korporací v zahraničí. Informovanými nejde manipulovat, proto vznikl datový portál www.PRAVDAOVODE.cz >> a YOU TUBE KANÁL PRAVDA O VODĚ>> Kde jsou informace, které jinde nejsou a darebáci je tají. Mají je max. soudci. Jsem spoluautor analýzy Transparency international: Kam odtékají zisky?>> a e-knihy PRAVDA O VODĚ: FAKTA?>> Spolu s lidmi jsem požádal 300 vrcholných politiků o nápravu systému s vodou v ČR: INICIATIVA VODA 300>  a spolu s cca  14.000 občany požaduji  po politicích v Parlamentu ČR nápravu a každý, se k nám může přidat:  VODA JE ŽIVOT - POŽADUJEME JI SPRÁVOVAT JAKO VEŘEJNOU SLUŽBU A NE KŠEFT Staňte se fanouškem a sdílejte to, co vás o vodě zaujme Facebook VODA LIDEM>>

Napište komentář

* Povinné údaje