Cena vody

Výběrové řízení nebo šizení? Dostal jsem dotaz, k dění kolem „vody na Olomoucku …

Výběrové řízení nebo šizení? Dostal jsem dotaz, k dění kolem „vody na Olomoucku …
 
Dobrý den pane Radku, co můžeme pro vodu v této chvíli udělat? Děkuji
 
„V Olomouci se hraje o pitnou vodu – vypadá to, že se opět chystá opakovaně dát provozování do rukou zahraniční společnosti. …Týká se to i Litovle protože významné prameniště u Cukrovaru je v majetku VHS Olomouc a tím pádem také nájemním vztahem provozováno Veolií….“
výberové šizení
 

Má odpověď všem lidem v ČR, nejen na Olomocku:

Vodu v rukou koncernů může prosazovat politik, který je buď neinformovaný, neznaly nebo hloupý anebo kolaborant a Trojský kůň.

 
 

Výběrové řízení je spíší výběrové šizení a  divadlo pro neznalé

V republice se děje přesně to, co jsem napsal v článku Pozor na tunely na konci tunelů.  Vše je více rafinované než v letech 1996-2006, ale v principu jde o totéž. Jen neznalý nebo hodně naivní člověk si může myslet, že to je jinak. Kdo je „vítěz“ je stejně jako v roce 2000 předem známo. Dcerka Veolie měla sídlo ve Vodohospodářské společnosti Olomouc již od roku 1997 a výběrové řízení vedené Hady na radici města Olomouc a ve také některými z vedení VHS Olomouc, bylo vedeno tak, že některé uchazeče do něj nepustili a SUEZ z důvodů manipulací s ním z něho odstoupil. Vítěz ovládl peněžní toky z vody a zisky z vody a byl s velkou slávou instalován mezi lidi a vodu. Lidé na to doplácí od roku 2002. Poslali do zahraničí stamilióny –  Zde je důkaz
Tesařík (ČSSD) sedí v orgánech MORAVSKÉ VODÁRENSKÉ (koncern Veolia) léta proč? Proč tam donedávna seděl i Fatýnek (ANO)?
 

Co může udělat člověk, aby přestalo kšeftování s vodou a její správa byla služba v rukou měst?

Je to prosté – začít vodě věnovat pozornost, poté informovat další lidi a tím podpořit růst veřejného mínění – S VODOU SE NEKŠEFTUJE. 
Důležitý je tlak veřejnsoti na politiky a podpora rozumných politiků. Společně lze kolaboranty odstavit o moci a hnát je k zodpovědnosti podobně jako ve Francii nebo Německu.

Proto jsem založil Nadační fond PRAVDA O VODĚ  a ten jde cestou POSKYTOVÁNÍ INFORMACÍ k nápravě. Navíc přidává soudní kroky a s lidmi, kteří se k nám přidali ZDE – VODA JE ŽIVOT –  předkládá i požadavek nápravy do Parlament ČR.

podpořte nás

Transparentní účet
966665 / 0300 ČSOB

nebo

Každá částka pomáhá🍀. I moře se skládá z kapek💧. Děkujeme

Žádné komentáře

Comments are closed here.

Dává nám váš boj za vodu smysl? Podpořte nás

Libovolnou částkou na transparentní účet u ČSOB, číslo účtu: 966665/0300

Další možnost podpory je kartou zde

 

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

Českou vodu si prodávejme bez cizinců a překupníků. Lidé, města i voda na tom vydělají. Ne zisky v daňových rájích, ale čistou vodu, kvalitní trubky v zemi a rozumnou cenu vody.

POPULÁRNÍ ČLÁNKY

SLEDUJTE A SDÍLEJTE

Follow