Cena vody

Není Vám to divné? Létáme do vesmíru, transplantujeme orgány a splachujeme pitnou vodou, kterou nám prodávají cizinci

Není Vám to divné? Létáme do vesmíru, transplantujeme orgány a splachujeme pitnou vodou, kterou nám prodávají cizinci

Přátelé vodaři, vodní víly, hastrmani, vodáci a vodomilky a vodomilové …

Není Vám to divné? Létáme do vesmíru, komunikujeme přes zeměkouli, transplantujeme orgány a splachujeme pitnou vodou, kterou nám prodávají cizinci?

Celá má rodina vodou šetří léta. Vodou z kbelíku, naplněnou např. vodou po koupání, splachujeme roky a nejen to.

15 let u domu zásobní nádrž na 5 m3, kterou jsem před 10 léty instaloval k domu. Do ní mám staženou vodu ze střechy, kterou zaléváme zahradu. Stačí selský rozum, nepotřebujeme politiky a „jejich dotace“ za desítky miliónů, kteří ovšem současně neřeší tunely vodáren, kterými tečou miliardy z vody do zahraničí.

Obraně vodě a vodárenství v ČR se věnuji 18 let. Spustil jsem projet PRAVDA O VODĚ a poté Nadační fond PRAVDA O VODĚ 🚰. Můj cíl je ukončit komercionalizaci 💰 vody, zajistit garanci práva lidí na vodu v Ústavě ČR🇨🇿 a to, co se od lidí za vodu vybere, neposílat do zahraničí, ale reinvestovat v odvětví, např. do toho, abychom nesplachovali pitnou vodou.

Vše – plasty, pesticidy, léky, řešení suchaL, obnovu trubek a výstavbu čistíren nebo zadržení vody v kraji má řešení, ALE k jejich realizaci je potřeba investovat peníze. Ty nakonec vždy zaplatíme my a ne koncerny nebo překupníci.

 

Splachovat pitnou vodu považuji za ztrátu zdravého rozumu, proto mne zaujala aktivita lidí, kteří pěknou formou přivádí pozornost lidí k vodě a to i těch, co si myslí , že nic pro nápravu nemohou udělat – Kbelík vody

Právo lidí na vodu garantováno v Ústavě ČR garantuje lidem, že voda bude spravována jako služba a ne zdroj dolování zisků Trautenberků.

Připadá vám to co zde píšu rozumné? Pak se přidejte k 11.650 lidem, kteří se mnou požadují nápravu po Parlamentu ČR a vemte to i zespodu a přidejte se k lidem a akci Kbelík vody.

Toto pro nápravu může udělat opravdu všichni …

 

podpořte nás

Transparentní účet
966665 / 0300 ČSOB

nebo

Každá částka pomáhá🍀. I moře se skládá z kapek💧. Děkujeme

Žádné komentáře

Comments are closed here.

Dává nám váš boj za vodu smysl? Podpořte nás

Libovolnou částkou na transparentní účet u ČSOB, číslo účtu: 966665/0300

Další možnost podpory je kartou zde

 

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

Českou vodu si prodávejme bez cizinců a překupníků. Lidé, města i voda na tom vydělají. Ne zisky v daňových rájích, ale čistou vodu, kvalitní trubky v zemi a rozumnou cenu vody.

POPULÁRNÍ ČLÁNKY

SLEDUJTE A SDÍLEJTE

Follow