Projednání petice VODA JE ŽIVOT – v senátu, byl v 51 případech rozhovor s hluchými, kteří ani nečtou a neověřují

Zásadní informace a fakta, včetně soudních rozsudků jsme předali Senátu ČR 24.6.2021 v 1. díle publikace VODA JE ŽIVOT v rámci petice podepsané 36 tisíci občany České republiky. Situaci ve vodárenství jsme 1.7.2021 přišli osobně vysvětlit a doložit na plenární zasedání senátu a to přesto, že jednání petičního výboru bylo, řekněme velmi podivné. Asi chápete, že jsem si po vystoupení dal do „senátu“ a od vody pauzu a průběh jednání zveřejňuji o pár dní později.

Důvod pochopíte ještě více, když se podíváte na video

komentáři diváka pod videem: Nezájem senátorů!!! Hnus velebnosti.

 

Ale už jsem odpočatý, ve formě a za nápravou věcí kolem vody jdeme dál, jako dosud přes soudy, informování a bez většiny senátorů.

Senátoři 1.7.2021 petici odmítli – PRÝ JE NEDŮVODNÁ 

Toto tvrzení je blbost. Stejně jako tvrzení, že vše je již vyřešeno. To senátorům vtloukal na jednání do hlav především p. Punčochář, který je spolu s Ministerstvem zemědělství (Mze) spoluodpovědný za protiprávní tunely řady vodáren, resp. za to, že vodárny a regiony přišli o postavení oprávněných žadatelů o dotace z EU (o miliardy na investice). Tento pán léta sedí právě na Mze, které evidentně hájí více v zájmu koncernů než občanů.

Tvrdit, že je vše již vyřešeno, že zde nemáme protiprávní stav a miliardové škody může jen člověk neznalý nebo blb anebo člověk pracující pro koncerny či bojící se odhalení toho, co sám páchal. Již jsme to díky vaší podpoře (více zde) doložili soudcům, kteří nám dávají za pravdu a nyní i senátorům a poslancům. Důkazy, fakta i rozsudky v 1. díle publikace VODA JE ŽIVOT, evidentně většina senátorů nečetla, natož aby si je ověřila, to je jejich volba.

Obsah informací z našeho vystoupení na plénu senátu, (zastupujeme 36.200 lidí podepsaných pod peticí VODA JE ŽIVOT), evidentně moc senátorů nezajímal. Důležitější pro řadu z nich byly mobily apod.

CHCI VEŘEJNĚ PODĚKOVAT 6 STATEČNÝM POLITIKŮM, KTEŘÍ EVIDENTNĚ NAŠE INFORMACE STUDOVALI

TOMÁŠ GOLÁŇ

MIROSLAV ADÁMEK

JAROMÍR STRNAD

JAROSLAV VĚTROVSKÝ

ADÉLA ŠÍPOVÁ

JAROSLAV DOUBRAVA

ČÁSTEČNĚ POTĚŠILIO 13 SENÁTORŮ, KTEŘÍ NESOUHLASILI S TÍM, ŽE VŠE JE HEPPY A PRO USNESENÍ, ŽE PETICE JE NEDŮVODNÁ – NEHLASOVALI. VĚŘÍM, ŽE NAŠE INFORMACE ČETLI, ALE POTŘEBUJÍ ČAS ANEBO DALŠÍ.  MY JIŽ DÁLŠÍ INFORMACE PŘIPRAVUJEME V 2. DÍLE PUBLIKACE

MARTIN ČERVÍČEK

JAN TECL

TOMÁŠ JIRSA

TOMÁŠ TŘETINA

DAVID SMOLJAK

MICHAL KORTYŠ

MAREK HILŠER

PATRIK KUNČAR

LUMÍR KANTOR

PETR VÍCHA

JAN HOLÁSEK

LADISLAV KOS

LUKÁŠ WAGENKNECHT

 

Politik by měl nadřadit zájem lidí nad zájem partaje, ale to udělá jen skutečná osobnost

Když se podíváte na to, jak hlasovalo ODS+KDU, pak je třeba vědět, že tyto strany jsou (spolu s ČSSD) plně odpovědné za protiprávní vytunelování řady vodáren, za cizince u našich studní a za miliardové škody. V případě STAN, je třeba vědět, že ve Zlíně, tunel 8 let kryl zástupce STANU bývalý primátor Zlín, p. Adámek a to bez ohledu na rozsudky – Podrobnosti ZDE.

 

Co dál? Rozhodně nekončíme, naopak. Obrana vody a lidí začíná nabírat obrátky.

Otevřeli jsme kohoutky s informacemi, když nestačilo 36 tisíc podpisů pod požadavkem nápravy, jdeme jich sehnat 100 tisíc a spustíme povodeň informací, kterou už nic nezastaví. Pokračujeme v obraně vody a lidí přes soudy a legitimní tlak na politiky! Náprava je možná. V Německu to šlo, ve Francii to šlo a jde to i v Česku – podívejte se do Plzně nebo do Šumperku.

 

Politici se bojí jen voleb a veřejného mínění, proto

  • Informujeme lidi arozumné politiky dál.
  • Zdokumentujeme, co každý senátor dostal.
  • Jak reagoval na otázky občanů.
  • Jak hlasoval 1.7.2021
  • Občané oddělí zrno od plev ve volbách do sněmovny a do senátu.

Štve vás nezájem a jednání senátorů? Ptáte se, co můžete udělat pro nápravu. Přidejte se šiřte mezi známe  …

 

966665/0300

nebo

Děkujeme????

 

Podobné články