Cena vody Petice VODA JE ŽIVOT Pravda o vodě

Děkuji, výše vaší podpory přes darujme.cz přesáhla …

Děkuji, výše vaší podpory přes darujme.cz přesáhla …

Děkuji všem, kteří mi a nadaci PRAVDA O VODĚ pomáháte bránit vodu, resp. vrátit do správy vody zájmy lidí, finanční podporou.

Jste důkaz, že drobné dary dohromady fungují a jako kapky společně tvoří moře. Vaší podpory si moc vážím(e) – lidé ze správní rady – kteří nejsou tolik  vidět – o vás také ví. Pomáháte nám tím nejen finančně, ale i mentálně, protože za každým darem vidím(e) člověka, který s námi tu káru sice pomalu, ale jistě tlačí k nápravě. Další příspěvky lidé poskytli i na transparentní účet 966665/0300 u ČSOB.

Jsou lidé, co řeknou 200.000- 220.000 proti miliardám koncernů, ale pane Novotný …

K tomu jen toto. Porazil jsem s náklady ani ne 10 % nákladů darebáků z vedení Vaku Zlín, kteří nekale vyvedli zisky z vody do rukou Veolie. Přidal jsem znalost, nasazení, vytrvalost a odvahou… a desítky miliónů jim byly na nic – usnesení Nejvyššího a Vrchního soudu jsou na světě a lumpárnu dokládají.

Dobojováno není 

Ale jen díky další kolaboraci politiků. Přesto máme být na co hrdí. Lidé ještě v letech 2012-2013 platili Veolie tuším 80-90 mil. Kč ziskovou marži ročně – dnes a již jí lidé platí 30-40 mi. Kč/ročně.

Od roku 2016, kdy jsem vyhrál soudy s darebáky, lidé nejen na Zlínsku již dnes investují do trubek o cca 40 mil. Kč/ročně více … tyto peníze od lidí předtím odpluly do ciziny. To je výsledek i vaší podpory

Takže bránit se jde, má to smysl 

Všichni, kdo darujete ze svého jednorázově nebo měsíčně jakoukoliv částku, mi v tom moc pomáháte.

Chci také říct, že přes darujme.cz nám pomáhají i lidé, kteří pracují ve vodárnách koncernů. Díky darujme.cz nikdo nezjistí, že naši práci podporují a nikdo je nemůže vyhodit z práce apod..

Paní Věře, která se mi omlouvala, že nemá víc než na to poslat 50 Kč/měsíčně, že žije z důchodu a nenechala si rozmluvit, že si jí má nechat a při dobé kávě na mě jednou za měsíc v dobrém myslet, chci poděkovat a říct, že i ona je součást této 100.000 částky.

Lidé již pochopili, že sami jako jedinci nápravu neprosadíme, ale když jsme se spojili v rámci nadace, tak je síla nás všech mnohem větší a stále narůstá a Hadi v oblecích na lidi nemohou útočit.

Můj příběh

Pro ty, kteří nám pomáháte tím, že informace sdílíte nebo zatím sledujete, co děláme a snažíte se v dění kolem vody zorientovat a podporu zvažujete nebo si říkáte, že ta malá částka nic nezmůže

Za cca 10 měsíců nám 191 lidí pomohlo tím, že nám část jednorázově a část pravidelně jednou za měsíc poslali někteří 50 Kč, další 100 -200 Kč a pár dokonce 2000- 5000 Kč.

Celkově to tvoří 100.000,- Kč!

Díky této podpoře, jsme nezávislí na politicích a státu a odhalili jsme další lumpárny, lidem zpřístupnili cenovou mapu srovnání cen vodného a stočného v ČR a SK a předali petici VODA JE ŽIVOT do Senátu.

 

Dvá-li vám to smysl, pak se také můžete k obraně vody přidat

Transparentní účet

966665 / 0300 ČSOB

nebo

Děkujeme?

 

Žádné komentáře

Comments are closed here.

10 principů, jak vrátit do správy vody zájmy lidí podepsalo již přes 31.000 lidí.

CHCI PODPOŘIT

Voda je dar, proto ji a lidi bráníme.
Vše financujeme z vlastních zdrojů a z příspěvků lidí, jako jste vy.

Transparentní účet

966665 / 0300 ČSOB

NEBO

 

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

Českou vodu si prodávejme bez cizinců a překupníků. Lidé, města i voda na tom vydělají. Ne zisky v daňových rájích, ale čistou vodu, kvalitní trubky v zemi a rozumnou cenu vody.

SLEDUJTE A SDÍLEJTE