Děkuji, výše vaší podpory přes darujme.cz přesáhla …

Děkuji všem, kteří mi a nadaci PRAVDA O VODĚ pomáháte bránit vodu, resp. vrátit do správy vody zájmy lidí, finanční podporou.

Jste důkaz, že drobné dary dohromady fungují a jako kapky společně tvoří moře. Vaší podpory si moc vážím(e) – lidé ze správní rady – kteří nejsou tolik  vidět – o vás také ví. Pomáháte nám tím nejen finančně, ale i mentálně, protože za každým darem vidím(e) člověka, který s námi tu káru sice pomalu, ale jistě tlačí k nápravě. Další příspěvky lidé poskytli i na transparentní účet 966665/0300 u ČSOB.

Jsou lidé, co řeknou 200.000- 220.000 proti miliardám koncernů, ale pane Novotný …

K tomu jen toto. Porazil jsem s náklady ani ne 10 % nákladů darebáků z vedení Vaku Zlín, kteří nekale vyvedli zisky z vody do rukou Veolie. Přidal jsem znalost, nasazení, vytrvalost a odvahou… a desítky miliónů jim byly na nic – usnesení Nejvyššího a Vrchního soudu jsou na světě a lumpárnu dokládají.

Dobojováno není 

Ale jen díky další kolaboraci politiků. Přesto máme být na co hrdí. Lidé ještě v letech 2012-2013 platili Veolie tuším 80-90 mil. Kč ziskovou marži ročně – dnes a již jí lidé platí 30-40 mi. Kč/ročně.

Od roku 2016, kdy jsem vyhrál soudy s darebáky, lidé nejen na Zlínsku již dnes investují do trubek o cca 40 mil. Kč/ročně více … tyto peníze od lidí předtím odpluly do ciziny. To je výsledek i vaší podpory

Takže bránit se jde, má to smysl 

Všichni, kdo darujete ze svého jednorázově nebo měsíčně jakoukoliv částku, mi v tom moc pomáháte.

Chci také říct, že přes darujme.cz nám pomáhají i lidé, kteří pracují ve vodárnách koncernů. Díky darujme.cz nikdo nezjistí, že naši práci podporují a nikdo je nemůže vyhodit z práce apod..

Paní Věře, která se mi omlouvala, že nemá víc než na to poslat 50 Kč/měsíčně, že žije z důchodu a nenechala si rozmluvit, že si jí má nechat a při dobé kávě na mě jednou za měsíc v dobrém myslet, chci poděkovat a říct, že i ona je součást této 100.000 částky.

Lidé již pochopili, že sami jako jedinci nápravu neprosadíme, ale když jsme se spojili v rámci nadace, tak je síla nás všech mnohem větší a stále narůstá a Hadi v oblecích na lidi nemohou útočit.

Můj příběh

Pro ty, kteří nám pomáháte tím, že informace sdílíte nebo zatím sledujete, co děláme a snažíte se v dění kolem vody zorientovat a podporu zvažujete nebo si říkáte, že ta malá částka nic nezmůže

Za cca 10 měsíců nám 191 lidí pomohlo tím, že nám část jednorázově a část pravidelně jednou za měsíc poslali někteří 50 Kč, další 100 -200 Kč a pár dokonce 2000- 5000 Kč.

Celkově to tvoří 100.000,- Kč!

Díky této podpoře, jsme nezávislí na politicích a státu a odhalili jsme další lumpárny, lidem zpřístupnili cenovou mapu srovnání cen vodného a stočného v ČR a SK a předali petici VODA JE ŽIVOT do Senátu.

 

Dvá-li vám to smysl, pak se také můžete k obraně vody přidat

Transparentní účet

966665 / 0300 ČSOB

nebo

Děkujeme?

 

Podobné články