Lidé nejsou bezmocní: Jasně řekli politikům – nechceme u naší vody Veolii

Veolie inkasuje stamiliónové zisky z vody ve Zlíně jen díky zradě a protiprávnímu jednání politiků města Zlín. Trvá to tak dlouho, protože ti noví co přišli po roce 2010 a nahradili – ČSSD-ODS-KDU – Janečka – Úlehla – Soldán,  protiprávní stav kryjí a udržují v chodu.

Referendum ve Zlíně je precedens pro celou ČR. Léta poslouchám, že se s vodou nedá nic dělat. Tady máte kromě mých rozsudků, další rázný důkaz, že když se chce a když se lidé spojí, tak darebáci nemají šanci – najde se řešení, které vrací zájmy lidí do správy a prodej vody.

Ve Zlíně proběhlo úspěšné referendum o vodě

Šlo o to, že lidé politikům řekli, že chtějí, aby jim vodu prodávala městská vodárna a ne překupníci, resp. fr. koncern Veolia. Referenda o vodě se zúčastnilo 23.207 „Zlíňáků“, to je 38,32 % všech oprávněných voličů. Věřím, že min. 5-10% z toho jsou lidé, kteří přišli díky práci mé a Nadačního fondu PRAVDA O VODĚ.

81,33% lidí hlasovalo „ANO“ a referendum je tak platné, ale pro politiky města Zlín i závazné

O co jde?

Informujeme o věcech, o kterých jiní mlčí.
Odebírejte video kanál a šiřte, co vás zaujme. I tím můžete pomoct s nápravou.

Co to znamená?

ADIÉ VEOLIÉ – MY VÁS TADY NECHCEME

Je to fantastický výsledek, který jasně říká, že lidem ve Zlíne na vodě a na ostatních spoluobčanech záleží a zároveň, že si nepřejí, aby podvody a korupce vítězily nad slušností, zákony a zájmy lidí.

Děkuji všem občanům Zlína za účast v referendu. Je to vaše vítězství.

 

Moc děkuji spolku Aliance Voda Zlínsku a panu Pavlovi Sekulovi (SPD).

Odvedl se spolkem min. 90% práce na referendu

Je předsedou spolku a se mnou, ale i sám léta vodu a lidi ve Zlíně léta brání. Ve Zlíně je hlavní postavou obrany vody on a stejně jako pan Procházka (Trikolóra). I oni byli stejně jako já terčem žalobních útoků koncernu, manipulátorů z vedení vodárny Zlín v čele s Březíkem a různých haterů.

Nedali se zastrašit, pokračují a vodu i lidi brání

Děkuji i senátorovi Goláňovi, který se mnou a Nadačním fondem PRAVDA O VODĚ spolupracuje na vodě ve Zlíně i celorepublikově. I on se za referendum veřejně postavil a vyzval lidi, aby se referenda zúčastnili.

Mé poděkování patří i Pirátům Zlín  i ANO, kteří se rovněž k referendu jako jediné „parlamentní strany“ pozitivně postavili. V případě ANO upozorňuji vedení ANO ze Zlína, že koalice ANO a STAN, resp. s Adámkem STAN, který léta udržoval protiprávní stav v chodu, vás poškozuje. 

Má práce a práce NFPOV u referenda

Byla směřována na vysvětlování a informování lidí. Už asi 14 dní před a především oba dva dny, kdy probíhaly volby a referendum, jsem bral všechny telefony a odpovídal na desítky telefonických dotazů lidí ze Zlína k tomu, jak je to s referendem. (má žena z toho nebyla nadšená, ale chápete to 🙂 ). Lidé pak mé vysvětlení poslali nebo řekli svým známým a rodinám a pak šli volit a věděli, o co jde v referendu.

Odpovídal jsem lidem i FB Zlína a především jsem cca 7.600 kontaktům ze Zlína, které za 20 let obrany vody ve Zlíně mám, poslal vysvětlení, o co v referendu jde. Tito lidé často nejsou na FB a následně posílají informace dalším podobným lidem.

Vám všem, kdo jste se ptali, šli a v referendu řekli svůj názor, děkuji. Má práce mi tím dává o to větší smysl.

Nadační fond odvedl svou osvětovou práci. Téměř 9.000 oslovených lidí a 625 lidí, kteří o informace k referendu projevili zájem –  to je pomoc.

 

 

 

Nejvyšší míra uznání za práci kolem referenda ovšem rozhodně platí panu Sekulovi a spolku.

Lidé na Zlínsku, važte si lidí, kteří v tomto spolu za vás bojují.

 

Informujeme o věcech, o kterých jiní mlčí.
Odebírejte video kanál a šiřte, co vás zaujme. I tím můžete pomoct s nápravou.

Pár vět o nekalostech, které dokládají, že na radnici města Zlín něco léta smrdí a smrdí to od hlavy

Ve Zlíně jsou ve vedení města politici, kteří léta udržují protiprávní stav v chodu a snažili se, aby referendum nebylo úspěšné.

  1. Zástupce STANU, p. Michálek, si na vodě přihrál polívčičku a chtěl se dostat do senátu. O referendu prohlásil…. že je zbytečné, a tak se ho nezúčastní … Sedí přitom léta v zastupitelstvu města Zlín a velmi dobře ví, že jeho stranický kolega Adámek, léta kooperuje s Veolií a udržuje protiprávní stav v chodu… dokonce se snažil zabránit vzniku pravomocných rozsudků, které dokládají kolaboraci vedení města s nájezdníky při tunelu Vaku Zlín.

Tzn. prohlášení, že STAN u privatizace nebyl a hlavně, že v ní nechce pokračovat, jsou jen kecy.

STAN ve Zlíně 8 roků kryl protiprávní stav v letech 2010 -2018.

 

2. Politici ve vedení města Zlín nedali lidem řádně vědět o referendu v místních plátcích, které jinak píšou o kdejaké blbině. Nezaplatili billboardy, reklamu v tisku ani na soc. sítích. Kdybychom s lidmi nekomunikovali a neinformovali je, tak by spousta lidí o referendu nevěděla. A neskuteční byli „trubci“, kteří říkali, že je referendum zbytečné – dokázali část lidí od hlasování nebo účasti ve volbách odradit.

3. Všimněte si, že o takto zásadním referendu předem neinformovala ČT ani žádné noviny jako Hospodářské noviny, Právo, Lidové noviny ale ani velké internotové deníky… Stále platí to, co jsem říkal ZDE

 

podpořte nás

Informování a obranu vody a lidí financuje z vlastních zdrojů a z příspěvků lidí, jako jste vy

Transparentní účet

966665 / 0300 ČSOB

nebo

Děkujeme?

Podobné články