Koho volit? Nadační fond PRAVDA O VODĚ Politici Vak Zlín Veolie

Lidé nejsou bezmocní: Jasně řekli politikům – nechceme u naší vody Veolii

Lidé nejsou bezmocní: Jasně řekli politikům – nechceme u naší vody Veolii

Veolie inkasuje stamiliónové zisky z vody ve Zlíně jen díky zradě a protiprávnímu jednání politiků města Zlín. Trvá to tak dlouho, protože ti noví co přišli po roce 2010 a nahradili – ČSSD-ODS-KDU – Janečka – Úlehla – Soldán,  protiprávní stav kryjí a udržují v chodu.

Referendum ve Zlíně je precedens pro celou ČR. Léta poslouchám, že se s vodou nedá nic dělat. Tady máte kromě mých rozsudků, další rázný důkaz, že když se chce a když se lidé spojí, tak darebáci nemají šanci – najde se řešení, které vrací zájmy lidí do správy a prodej vody.

Ve Zlíně proběhlo úspěšné referendum o vodě

Šlo o to, že lidé politikům řekli, že chtějí, aby jim vodu prodávala městská vodárna a ne překupníci, resp. fr. koncern Veolia. Referenda o vodě se zúčastnilo 23.207 „Zlíňáků“, to je 38,32 % všech oprávněných voličů. Věřím, že min. 5-10% z toho jsou lidé, kteří přišli díky práci mé a Nadačního fondu PRAVDA O VODĚ.

81,33% lidí hlasovalo „ANO“ a referendum je tak platné, ale pro politiky města Zlín i závazné

O co jde?

Informujeme o věcech, o kterých jiní mlčí.
Odebírejte video kanál a šiřte, co vás zaujme. I tím můžete pomoct s nápravou.

Co to znamená?

ADIÉ VEOLIÉ – MY VÁS TADY NECHCEME

Je to fantastický výsledek, který jasně říká, že lidem ve Zlíne na vodě a na ostatních spoluobčanech záleží a zároveň, že si nepřejí, aby podvody a korupce vítězily nad slušností, zákony a zájmy lidí.

Děkuji všem občanům Zlína za účast v referendu. Je to vaše vítězství.

 

Moc děkuji spolku Aliance Voda Zlínsku a panu Pavlovi Sekulovi (SPD).

Odvedl se spolkem min. 90% práce na referendu

Je předsedou spolku a se mnou, ale i sám léta vodu a lidi ve Zlíně léta brání. Ve Zlíně je hlavní postavou obrany vody on a stejně jako pan Procházka (Trikolóra). I oni byli stejně jako já terčem žalobních útoků koncernu, manipulátorů z vedení vodárny Zlín v čele s Březíkem a různých haterů.

Nedali se zastrašit, pokračují a vodu i lidi brání

Děkuji i senátorovi Goláňovi, který se mnou a Nadačním fondem PRAVDA O VODĚ spolupracuje na vodě ve Zlíně i celorepublikově. I on se za referendum veřejně postavil a vyzval lidi, aby se referenda zúčastnili.

Mé poděkování patří i Pirátům Zlín  i ANO, kteří se rovněž k referendu jako jediné “parlamentní strany” pozitivně postavili. V případě ANO upozorňuji vedení ANO ze Zlína, že koalice ANO a STAN, resp. s Adámkem STAN, který léta udržoval protiprávní stav v chodu, vás poškozuje. 

Má práce a práce NFPOV u referenda

Byla směřována na vysvětlování a informování lidí. Už asi 14 dní před a především oba dva dny, kdy probíhaly volby a referendum, jsem bral všechny telefony a odpovídal na desítky telefonických dotazů lidí ze Zlína k tomu, jak je to s referendem. (má žena z toho nebyla nadšená, ale chápete to 🙂 ). Lidé pak mé vysvětlení poslali nebo řekli svým známým a rodinám a pak šli volit a věděli, o co jde v referendu.

Odpovídal jsem lidem i FB Zlína a především jsem cca 7.600 kontaktům ze Zlína, které za 20 let obrany vody ve Zlíně mám, poslal vysvětlení, o co v referendu jde. Tito lidé často nejsou na FB a následně posílají informace dalším podobným lidem.

Vám všem, kdo jste se ptali, šli a v referendu řekli svůj názor, děkuji. Má práce mi tím dává o to větší smysl.

Nadační fond odvedl svou osvětovou práci. Téměř 9.000 oslovených lidí a 625 lidí, kteří o informace k referendu projevili zájem –  to je pomoc.

 

 

 

Nejvyšší míra uznání za práci kolem referenda ovšem rozhodně platí panu Sekulovi a spolku.

Lidé na Zlínsku, važte si lidí, kteří v tomto spolu za vás bojují.

 

Informujeme o věcech, o kterých jiní mlčí.
Odebírejte video kanál a šiřte, co vás zaujme. I tím můžete pomoct s nápravou.

Pár vět o nekalostech, které dokládají, že na radnici města Zlín něco léta smrdí a smrdí to od hlavy

Ve Zlíně jsou ve vedení města politici, kteří léta udržují protiprávní stav v chodu a snažili se, aby referendum nebylo úspěšné.

  1. Zástupce STANU, p. Michálek, si na vodě přihrál polívčičku a chtěl se dostat do senátu. O referendu prohlásil…. že je zbytečné, a tak se ho nezúčastní … Sedí přitom léta v zastupitelstvu města Zlín a velmi dobře ví, že jeho stranický kolega Adámek, léta kooperuje s Veolií a udržuje protiprávní stav v chodu… dokonce se snažil zabránit vzniku pravomocných rozsudků, které dokládají kolaboraci vedení města s nájezdníky při tunelu Vaku Zlín.

Tzn. prohlášení, že STAN u privatizace nebyl a hlavně, že v ní nechce pokračovat, jsou jen kecy.

STAN ve Zlíně 8 roků kryl protiprávní stav v letech 2010 -2018.

 

2. Politici ve vedení města Zlín nedali lidem řádně vědět o referendu v místních plátcích, které jinak píšou o kdejaké blbině. Nezaplatili billboardy, reklamu v tisku ani na soc. sítích. Kdybychom s lidmi nekomunikovali a neinformovali je, tak by spousta lidí o referendu nevěděla. A neskuteční byli “trubci”, kteří říkali, že je referendum zbytečné – dokázali část lidí od hlasování nebo účasti ve volbách odradit.

3. Všimněte si, že o takto zásadním referendu předem neinformovala ČT ani žádné noviny jako Hospodářské noviny, Právo, Lidové noviny ale ani velké internotové deníky… Stále platí to, co jsem říkal ZDE

 

podpořte nás

Informování a obranu vody a lidí financuje z vlastních zdrojů a z příspěvků lidí, jako jste vy

Transparentní účet

966665 / 0300 ČSOB

nebo

Děkujeme?

Žádné komentáře

Comments are closed here.

10 principů, jak vrátit do správy vody zájmy lidí podepsalo již přes 31.000 lidí.

CHCI PODPOŘIT

Voda je dar, proto ji a lidi bráníme.
Vše financujeme z vlastních zdrojů a z příspěvků lidí, jako jste vy.

Transparentní účet

966665 / 0300 ČSOB

NEBO

 

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

Českou vodu si prodávejme bez cizinců a překupníků. Lidé, města i voda na tom vydělají. Ne zisky v daňových rájích, ale čistou vodu, kvalitní trubky v zemi a rozumnou cenu vody.

SLEDUJTE A SDÍLEJTE