Poděkování paní Kuttelwasherové a Kubišové: Modlitba za vodu, za tuto krajinu a rozumné soudce

Modlitba za vodu

Napsala mi paní Bohuna Kuttelwasherová: Pečlivě sleduji Vaši záslužnou činnost a věřím, že díky Vám se ledy hnou. Vydržte, přeji krásné dny a úspěch.

V okamžiku, kdy jsem to četl, mi v hlavě začala hrát písnička od Marty Kubišové Modlitba pro Martu. Pustil jsem si ji do srdce a krásně jsem si pobrečel.

AŤ MÍR ZŮSTÁVÁ S TOUTO KRAJINOU …

modlitba

Děkuji paní Kuttelwasherová a paní Kubišová, budu rád, když se ledy hnou a (voda) tvá a ztracená, se lide k tobě navrátí.

Proto, jsem s lidmi informoval 300 vrcholných politiků, kteří o nás a o vodě rozhodují a vyzvali jsme je společně k jednání v zájmu lidí v rámci INICIATIVY VODA 300  a každý, kdo chápe důležitost vody, se může přidat: DOST BYLO CIZINCŮ U ČESKÉ VODY.

SOUV.ČLÁNKY

Co má společného správa vody v rukou koncernů a okupace v roce 1968?

prazdny - div j

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

4 komentáře

  1. Pane Novotný, hluboce před Vámi smekám. Svým vystupováním mi mluvíte z duše. V době která už je a přichází budou o vodu svedeny i války. V této době, kdy v celé české křídové pánvi, téměř v celých Čechách ubylo za posledních několik desetiletí pěkných pár metrů pitné vody (běžně 5 až 10m) A i u nás se najdou pitomci, kteří tento zbytek prodávají za mrzký peníz do ciziny. Je to naše přírodní bohatství a naše námi volené instituce jen němě přihlíží a čumí. Asi jsem příliš velký radikál, ale volá to defenestraci, a to velice rychle. .Kdybych vám mohl nějak pomoci, tak jsem vám k disposici. Jsem hydrogeolog a lecos už také o vodě vím a také pamatuji, kdy se napouštělo Lipno a vysoušely Blata nad Bezdrevem. Posledních pár let provádím čerpací zkoušky a je to tragedie. S pozdravem MENTE ET MALLEO Ada Štrejl 603310133

  2. Pane Radku Novotný.Již několikrát jsem se setkala s Vašimi články a informacemi o vodě.Obdivuji Vás a ráda bych se připojila. Bohužel, cizí jazyky už jsem dávno zapomněla, přece jen jsem padesát let ze školy,. Váš e-mail budu šířit mezi přáteli. Věřím, že osvěta je taky důležitá. Budu ráda za další zprávy. Jaroslava Kurzová, Vrchlabí

  3. Pane Novotný, kéž bych měla tolik víry, rozhodnosti a vytrvalosti jako Vy. Jste pro mě příkladem. Převzít 100% zotpovědnost za sebe a za svůj život. Dnešní doba potřebuje právě takové lidi. Lidi, kteří nečekají až za ně někdo něco udělá. Ano, ….ztracená vláda věcí tvých lide se k tobě navrátila, ty však ještě příliš často jednáš jako v písni Jarka Nohavici…..pane prezidente… vy to zařídíte,vy mě zachráníte…..
    Děkuji pane Novotný Vám i všem ostatním, kteří se na tomto projektu nějak podíleli. Jana Lipárová.

    1. Paní Jano, POMOCT SI MUSÍME SAMI. Kolikrát vám někdo z těch nahoře opravdu pomohl? Nikdy nikdo mi nic nedal a vše jsem si musel odpracovat. Protože si jsem toho vědom, tak na ty nahoře nespoléhám a jednám. Kdo to chápe a cítí stejně ten se přidá – http://pravdaovode.cz/chci-vodu-v-rukou-samosprav/ a http://pravdaovode.cz/pomoc/ A jiný si jde svou cestou a ani to není špatně. Třeba řeší něco jiného pro sebe nebo pro nás důležitého – nejsem tady od toho, abych se stavěl do role soudce. POMOCT SI MUSÍME SAMI. 🙂 O TOVÍCE SI BUDEME VÝSLEDKU VÁŽIT.

Podobné články