Kolik zaplatíme za vodu a za řešení sucha? Zajímá to víc lidi než politiky?

17.6.2020 dostalo 81 senátorů a 200 poslanců Rozbor návrhu ústavního zákona údajně k ochraně vody

Prokázal, že jde o past na peněženky lidí a stát a současně definoval, co je třeba do zákona přidat, aby skutečně chránil občany i stát a ne koncerny. Rozbor odhalil, že Ministerstvo zemědělství v čele s p. Tomanem (ČSSD) připravilo zákon, který občany nechrání, je nevyvážený z pohledu povinnosti a práv a velmi rafinovaně nastavuje:

 

STÁTU V ÚSTAVNÍM ZÁKONĚ POVINNOST VŠE FINANCOVAT, LIDEM VŠE PLATIT A KONCERNŮ NECHÁVÁ DÁL PRÁVO INKASOVAT ZISKY A OVLÁDAT PENĚŽNÍ TOKY Z VODY!

 

Pro zákonodárce, kteří mají hájit zájmy lidí a státu je to sakra důležitá informace, protože by jim měla pomoct zachránit státu a lidem miliardy, které můžeme použít např. pro řešení sucha.
O Rozbor návrhu zákona požádaly nezávisle na sobě dvě politické strany, ale protože jde o ústavní zákon k vodě, který musí schválit politici napříč stranami, byl jim předán s podmínkou, že bude předán také všem politikům v senátu a sněmově. Radek Novotný, zakladatel NFPOV odmítl od stran peníze s tím, že Rozbor zpracuje a nechce pro sebe ani korunu a pokud bude mít pro politiky hodnotu, tak ať si ji stanoví sami a ať podpoří Nadační fond PRAVDA O VODĚ částkou, kterou budou považovat za adekvátní.

 

Do 8.7.2020 za Rozbor poděkovali 2 senátoři a 1 poslanec. Z 281 politiků v Parlamentu ČR neposlal nadačního fondu ani korunu.

Ministr neříká o vodě to zásadní, návrh zákona o ochraně vody lidem garantuje jen to, že vše zaplatí

 

Poté, co jsme Rozbor předali politikům, jsme ho zpřístupnili veřejnosti a médiím a to včetně návrhu zákona od ministerstva a důvodové zprávy 

 

 

Rozbor si stáhlo do dnešního dne

2.253 lidí

Přišlo 168 poděkování, řada komentářů i návrhů. Přišel jeden velmi konkrétní a kvalitní rozbor, co je třeba do zákona přidat nad to, co navrhl politikům zakladatel NFPOV 

 

Na rozdíl od politiků má Rozbor pro lidi hodnotu. Např. pan Lukáš Novák, ze svého poslal na účet NFPOV 1.000 Kč a za Rozbor poděkoval.

 

Spolu s ním od zveřejnění Rozboru poslali na účet nadačního fondu lidé celkem

23.800 Kč

 

Peníze NFPOV již používá k tomu, aby se co nejvíce lidí dozvědělo pravdu o údajné ochraně práv lidí v ústavě, která je ve skutečnosti past na peněženky lidí a všichni politici v Parlamentu ČR to nyní již ví.
 

Děkujeme, že vodě věnujete pozornost a věříme, že rostoucí tlak informovaných lidí, přinutí věnovat pozornost vodě také politiky.

 

NADAČNÍ FOND PRAVDA O VODĚ

Informování lidí a obranu vody financuje z vlastních zdrojů a z příspěvků lidí, jako jste vy. To nám umožňuje odhalit a napravit často velmi podivné či protiprávní jednání politiků.

Transparentní účet

966665 / 0300 ČSOB

nebo

Děkujeme?

Podobné články