Další důvod, proč je třeba mít vodu zpět v rukou státu …

Informování těch, kteří mohou vrátit vodu do rukou obcí

16 leté dění kolem vodárny Zlín (nejen kolem ní), na kterém se zástupci Statutárního města Zlín zásadní mírou podílí, má fatální dopady na občany, města, obce i samotný Vak Zlín. Děje se to, s plným vědomím a v součinnosti vedení města a naháněčů koncernů, což potvrdil pravomocně i soud a vedení města ví, že jedná v rozporu se zákonem a zájmy lidí a má k tomu i vlastní analýzy. , která dokládá, že to, co se zavedlo, je pro lidi i města nevýhodné.

Od samého počátku upozorňuji na to, co s děje, k čemu negativnímu pro lidi a vodárnu to povede a vodárnu bráním přes soud a informování lidí a občanů v rámci projektu Pravda o vodě. Dělám kroky, aby neskutečný tunel byl ukončen. Díky tomu je na mne vyvíjen léta neskutečný nátlak, včetně trestné činnosti na úrovni gangsterských praktik a nedávno na mne byl spáchán další trestný čin. Jak mnozí víte, byla spuštěna špinící kampaň nesoucí charakter další trestné činnosti. Chci proto, aby všem zastupitelům a lidem byla známa má reakce.

Trestní oznámení

police-web-jPodal jsem trestní oznámení na pachatele trestné činnosti pomluvy §181 Trz v souvislosti s anonymním webem špinící mé jméno, projekt PRAVDA O VODĚ a lidi, kteří brání vodárnu proti tunelování s cílem opět zmanipulovat zastupitele, aby nebránili vodu a lidi a dál pokračovalo tunelování Vaku Zlín, nebyly uhrazeny škody a nedošlo k vrácení stamiliónového neoprávněného obohacení.

Podrobnosti zde: https://pravdaovode.cz/novinky/hon-na-autory-pomlouvacneho-webu/

Autoři anonymního webu v zahraničí se pokouší nyní zmizet z internetového světa nebo rychle hledají bílého koně. Hanopisný WEB byl zablokován, protože e-mailová adresa držitele domény (o registraci) nebyla ověřena.

ŠIŘITEL POMLUV BUDE MUSET DÁT DO SYSTÉMU SVŮJ KONTAKT NEBO NAJÍT KONÍKA, KTERÝ TO ZA NĚJ UDĚLÁ A TEN UŽ BUDE POLICIÍ DOHLEDATELNÝ.

ananymní pachatel trestné činnosti

Žádost o informace a důkazy

Na základě zákon o svobodném přístupu k informacím, prosím každého, komu byl zaslán odkaz na anonymní pomlouvačský web www.pravdaonovotnem.com, aby mi zaslal na e-mail RN@CCCFM.CZ –  scan nebo kopii e-mailu, kterou vám byl odkaz na tento web zaslán.  Jde mi o to zmapovat polici rozsah trestné činnosti.  Zastupitelé města Zlín navíc vyzývám a prosím: začněte jednat v zájmu občanů a udělali na radnici pořádek s těmi, kteří léta pro lidi nepracují a udržují v chodu systém, kterým tečou stamilióny do ciziny.   Co se dělo a děje kolem ovládnutí vody koncernem na místo okresní vodárny, jak k tomu došlo a kdo je za to odpovědný jsem lidem i politikům zdokumentoval a zpřístupnil na stránkách PRAVDA O VODĚ VE ZLÍNĚ:  http://pravdaovode.cz/zlin/

——————————————————————-

Od některých starostů a občanů jsem dostal tento odkaz:

přeposílám jednu z dalšího prasáren kolem VaKu, jak potvrzuje dnes obdržený e-mail , který vám přeposílám

prazdny - div j

From: milan [mailto:pravdaonovotnem@centrum.cz]
Sent: Thursday, March 9, 2017 11:08 AM
To: pravdaonovotnem@centrum.cz
Subject: mělo by vás zajímat!!

Možná by Vás mohlo zajímat…hlavně video je moc zajímavé!

http://pravdaonovotnem.com/

má reakce na tento anonym zaslaná starostům je zde:

Anonymní web o „Novotném“: Informace, které doporučuji přečíst a chci je krátce zhodnotit

prazdny - div j

Prosba o pomoc s ukončením tunelování okresních vodáren v ČR

Díky tomu co se děje se tímto ještě jednou obracím na Vás, pane Gazdíku a na celý STAN (kromě pana Adámka), protože jste říkal v podstatě totéž, co já v pořadu NEDEJ SE PLUS – MEGAPODOVD S VODOU.

Již 2x jsem se na vás obrátil o pomoc, ale zatím jste nijak nereagoval. Jak vidíte, rozhodně ji při obraně vodáren v ČR potřebuji a to nejen já. Hadi v oblecích a na radnicích jsou schopni útočit na každého a jakkoliv. Zapálené auto, fyzický útok, haterské praktiky, či křivá obvinění jdou realizovat či vykonstruovat proti každému. Pan Čunek o tom něco ví, stejně jako to, že tunelizace vodáren provázela rozsáhlá korupce – sám na to veřejně upozornil v ČT.

Konec tunelu

Zastrašování, různé útoky a hanopisy

Podobné útoky může zažít každý, kdo se postaví pokoutné instalaci cizinců k našim studnám. Hrozí to každému, pokud voda nebude bez vlivu koncernů a jejich naháněčů, tzn. zpět v rukou státu. Rozhodně nepatří do rukou koncernů, ať už ze západu nebo z východu.

Dejte mi prosím vědět, zda je politická strana STAN ochotna mi pomoci rozvíjet projekt PRAVDA O VODĚ, jehož cílem je vrátit vodu do rukou samospráv a ukončit tunelování českých vodáren.  Chci nyní podat další dvě žaloby, které definitivně ukončí tunelování Vaku Zlín, což bude zase stát peníze, takže i zde mi a občanům můžete pomoci. Ve Zlíně totiž vzniká precedens pro celou ČR.  Vodu se vrátí do rukou měst a obcí a koncern bude odsunout z pozice kde je protiprávně odinstalován.

Důkazy, proč je toto třeba dosáhnout, máte. Stačí se podávat na chod okolních vodáren ve Zlínském kraji. Navíc máte výhodu, že pan hejtman Čunek, vodárnu ubránil a ví proč. Kdysi napsal toto:

  • „Před cca 10 lety jsem vyprovodil ze své kanceláře coby tehdejší starosta města Vsetín několik zájemců i z jejich „zajímavými“ nabídkami na odkup akcií Vak Vsetín a.s. Jako zástupce největšího akcionáře jsem poté prosadil změnu stanov tak, aby prodej akcií municipalit mohl být realizován až po povinné nabídce ostatním akcionářům-municipalitám. Dnes vidím, že jsem vývoj odhadl dobře…“   Jiří Čunek, cunekj@senat.cz

Pokud potřebujete vědět více o tom, co se děje s vodou, pokud je v rukou koncernů , pak se podávejte se zde: https://pravdaovode.cz/novinky/voda-vydelava-cizincum/

S pokorou k vodě

Ing. Radek Novotný

Radek Novotný

 

 

 

 

Uložit

Uložit

Podobné články