Aby kouzelník mohl provést svůj trik, musí odvést divákovu pozornost

To kouzelník dělá vytvořením iluze, která diváka odvede od reality

Aby kouzelník-politik mohl provést svůj trik s kouzlem (údajně do okresní vodárny příchází strategický investor), musí od skutečného záměru tj. privatizovat zisky z vody a sám usednout v koncernové trafice, odvést pozornost občanů a médií.

V případě vody, jsou proto ti, co pochopili, že nejde o kouzlo, ale o protiprávní tunel a tomu se postavili, kouzelníkem-politikem označeni jako komunisti, později naháněči jinýhc koncenrů a nově jako agenti ruských či amerických zájemců o vodárny anebo jako milovníci luxusu, či majitelé rančů. To vše v neinformovaných lidech vyvolává strach nebo závist a to velmi dobře funguje pro odvedení pozornosti, že? Od čeho? Od neskutečného kouzla, pardón od neskutečné loupeže provedené za bílého dne, právě kouzelníky-politiky – od předání hospodaření s vodou a zisků z vody do rukou koncernů.

MEDIÁLNÍ BUBLINA

bublina

Kouzelníci-politici se pokouší odvedení pozornost od tunelu ve vodárně různě

lžiNovým hitem byl pomlouvačný web www.pravdaonovotnem.com nebo šíření lživých informací o tom, že jsem agent financovaný ruskými či jiným firmami, které chtějí ovládnout vodu.  Vím, že podobné informace o mne šíří dokonce i vysoce postavený člen poslanecké sněmovny.

Už to, že kouzelníci-politici zvolili pro odvedení pozornosti ANONYMNÍ WEB, ukazuje, že o moc kvalitní kouzelníky nejde. Ale účel světí prostředky a nějaké to semínko nedůvěry nebo závisti určitě vzklíčí. V souvislosti s jednáním anonymních kouzelníků-politiků, kdy o mně kouzelníci-politici šířili přes anonymní web v Dominikánské republice pomluvy a lži, jsem podal trestní oznámení. Co následovalo?

Anonymní web byl kouzelníky okamžitě zastaven

Kouzelník-politik „zdrhnul“ z internetového světa, aby ho policie nečapla a nejspíš hledá „bílého koně“, který za něj strčí hlavu do oprátky a pod potvrzovací emaily vyplní pravdivé údaje, aby mohl web nějakou dobu jít.

Jeho zoufalý obsah dokazuje jak ubohost kouzelníků-politiků, tak paniku mezi nimi, kterou přináší mnou  pravomocně vyhrané soudní spory a to, že občany o tom co se děje informuji. Mezi lidi se tak provalilo, že kouzlo není kouzlo. Pravomocné rozsudky, které jsem dosáhl po 16 letém boji, prokazují, jak kouzlo skutečně funguje. Jde spíše o páchání rozsáhlé protiprávní činnosti a rozsudky navíc otevírají cestu, jak se s kouzelníky-pachateli vypořádat, ukončit neoprávněné obohacování třetích osob a vrátit vodu do rukou státu nebo obcí.

  • Pomlouvačný web najednou přestal fungovat, protože se kouzelník- politik bál odhalení.
  • Doména byla nejprve suspendována, protože její zřizovatel uvedl falešné a nefunkční údaje

ananymní pachatel trestné činnosti

  • Následně došlo k odpojení pomlouvačného webu od anonymního kouzelníka-politika  

server nenalezen

Pomlouvačný anonymní web, je další trestná činnost, která je vůči mne páchána

Trestné činy léta páchané vůči mé osobě zahrnují nejen odvádění pozornosti, ale i gangsterské praktiky. Již v roce 2002 jsem ministerstvům doložil, že naháněči koncernů protiprávně skupují pro koncerny naše vodárny, a ty se dostávají do pozice osob ovládajících monopol vody. Z vodáren se chystají vyvést všechna zisky tvořící aktiva = PROBÍHÁ PROTIPRÁVNÍ PRIVATIZACE ZISKŮ A ZESTÁTNĚNÍ NÁKLADŮ. Ihned poté přišel žhářský útok, kdy mi u domu zapálili auto a garáž.

Poté, co jsem vodárenské Komisi ministerstev popsal postupy, jak se koncerny instalují do pozice osob ovládající monopol vody na místo okresních vodáren, přišel v roce 2003 další atak. Tentokrát jsem byl fyzicky napaden dvěma najatými muži a následně mi bylo vyhrožováno dalším napadením, pokud se z Komise nestáhnu, což byl důvod, proč jsem na členství v Komisi rezignoval. Zažívám opakovaně různé formy útoků a zastrašování – stalking -sledování, špinící mediální kampaně, hanopisné články, křivá obvinění, pomluvy zasílané zastupitelům a institucím, např. Radě ČT, řediteli ČT a nedávno také vyhrožování smrtí.

Kriminální jednání vůči mé osobě začal někdo financovat, když naháněči koncernů ve spolupráci s „kouzelníky-politiky“ jednajícími ve prospěch koncernů, začali kouzlit a vyvádět monopol vody do rukou koncernů a já na to upozornil nejdříve zástupce státu a poté jsem se tomu přímo postavil přes soudy.

Komu vadí to, co dělám? Kdo je podezřelý?

To je jasné. Vše vychází od lidí ze „Zlínského Palerma“ a skupiny naháněčů koncernů, kteří na protiprávním tunelování okresních vodáren na úkor lidí, měst a státu léta profitují. Vše výše uvedené někdo léta organizuje a financuje. Nechť se tím zabývá policie a to komplexně, včetně ukončení realizovaných tunelů vodáren.

Cíl všech kouzelníků-politiků je stále stejný. Vytvořit iluzi a odvést pozornost od vlastního kouzla, tj. páchání protiprávní činnosti v českých vodárnách. Snížit mou vážnost u spoluobčanů a politiků, poškodil mne a mou profesní značku i můj projekt PRAVDA O VODĚ a tím mou odbornost ve výkonu mého povolání makroekonoma a poradce obcí.

Humorem proti blbosti

Radek NovotnýJako chlapa mne z anonymního webu nejvíc naštvalo to, že nějaký blb tvrdí, že se proháním v MASERATI. Ti, co mne znají ví, že léta preferuji značku VOLVO, což je pro mne skutečná značka luxusu, kvality i bezpečí. Do MASERATI si pohodlně nesednou ani mí psi. Nikdo, kdo není psychicky nemocný, mne nikdy nemohl vidět, že se v něčem podobném proháním.

Potěšila mne reakce předsedy představenstva okresní vodárny Vak Přerov, se kterým jsme od roku 2002 opakovaně bránili okresní vodárnu Přerov před nájezníky a ta díky tomu zůstala v rukou měst a obcí. Zaslal jsem lidem informaci, co o mně Hadi v oblecích šíří a pan Chromec s humorem sobě vlastním na to odpověděl takto:

humorem proti blbosti

Anonymním, ani neanonymním kouzelníkům ani Hadům na radnici a v oblecích ustupovat nebudu

Mí právníci podali trestní oznámení na  PACHATELE TRESTNÉ ČINNOSTI – konkrétně § 181 Poškození cizích práv, §184 Pomluvy.

Já dál pracuji na vrácení vody a hospodaření s ní zpět do rukou státu a samospráv. Kombinaci psychického i fyzického nátlaku na mne a vlastně na všechny, kteří jsme se postavili ekonomickému harakiri je důkazem, že argumenty nemáte. Proto přicházíte s vydíráním, útoky a zastrašováním.

I proto požaduji tak důsledně vrácení vody a hospodaření s ní do rukou státu nebo samosprávných celků.

SOUV.ČLÁNKY

Anonymní web o „Novotném“: Informace, které doporučuji přečíst a chci je krátce zhodnotit

Hadi na radnici? Co dodat.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Podobné články