Media Náprava Pravda o vodě

Czech Industry: Voda, cenzura, fikce nezávislosti médií v ČR některá média jsou stále nezávislá

Czech Industry: Voda, cenzura, fikce nezávislosti médií v ČR některá média jsou stále nezávislá

Novináři 16 let o nemravném děním kolem vodáren média mlčí

V řadě případů se mi novináři léta omlouvají, že mají o vodě zakázáno psát. To se týká především novinářů z místních médií, která by měla chtít informovat veřejnost v regionu co nejvíce. Pokud se najde někdo, kdo psát začal, tak velmi rychle dostal přes prsty anebo povýšil na lépe placený post, např. na tiskového mluvčího města.

Poté, co jsem po 16 letech vytvořil soudní precedens, kdy soudci potvrdili pravdivost toho, co říkám od samého počátku, že instalace soukromého zahraničního penězovodu mezi lidi a vodu proběhla nemravným a protiprávním postupem a hospodaření s vodou bylo předáno do rukou cizinců nezákonně (obdobně nemravný proces proběhl jako přes kopírák v řadě okresů ČR), mne oslovila řada novinářů, kteří 16 let o vodě nepsali a nyní po vydání rozsudku psát chtěli.

12 hodin vysvětlování, dokládání a zasílání důkazů

S každým novinářem jsem strávil min. hodinu rozhovoru. Probíhalo vysvětlování, dokládání faktů, odkazů a důkazů. Z 12 novinářů, kteří se ozvali během cca 5 dnů, napsali článek o vodě a rozsudcích pouze dva. Jednomu již jeho článek na internetu smazali. Všech 12 přitom dostalo nejen celou kauzu zdokumentovanou na www.pravdaovode.cz/zlin, ale dostali ode mne do rukou rovněž pravomocný rozsudek, kde soudci Vrchního soudu v Olomouci celý tunel popisují, rozebírají způsob jeho realizace a určují pachatele protiprávního jednání.

Jeden z novinářů mi napsal, že dostal anonymní odkaz od svého šéfa s příkazem, aby napsal článek o obsahu tohoto anonymu. Obsahuje snůšku lží o tom, jaký jsem já a ti, co vodu brání, darebáci. Požádal jsem ho, aby zjistil člověka, který toto vedení novin zaslal, pak na to mohu reagovat, protože je logické, že na anonymy nereaguji. Odpověděl, že jeho šéf mu sdělil, že to má z důvěryhodného zdroje a ať píše článek o mně a ne o stanovisku soudců. To novinář odmítl a ze svého soukromého e-mailu mi poslal daný odkaz a informaci, odkud vítr vane. V daných novinách již nepracuje.

Jediný magazín, který pravidelně  zveřejňuje mé články

Je magazín českého průmyslu, obchodu, dopravy a stavebnictví Czech Industry. Zveřejňuje informace o dění ve vodárnách bez ohledu na tlaky lobbistů a hanopisné kampaně vůči mé osobě nebo proti lidem, kteří se pokouší zastavit post-kolonizaci České republiky. Czech Industry na svých stránkách uvádí, že je nezávislý časopis, není nikým financován a jediným zdrojem jeho příjmů jsou prostředky získané z inzerce nebo firemní prezentace. Ochota časopisu informace zveřejnit, tvrzení časopisu přesně vystihuje.

Zde cenzura nefunguje: PRAVDA O VODĚ a ekonomický magazín Czech Industry

Na rozdíl od jiných médií se Czech Industry se informovat nebojí. Tři články během tří let jsem publikoval v prestižním magazínu Czech Industry. Jdou přímo k jádru problému, který v našem vodárenství za posledních 15-20 let nastal.

2015 – Obce budují infrastrukturu a poté ji za symbolickou cenu pronajmou soukromým firmám, které na ni vydělávají

2016 – Pravda o vodě je jen jedna a nikdo ji neříká

2017 – České vodárenství a končící doba temna

Jediný ekonomický časopis, který přispívá k růstu povědomí o tom, co se děje ve vodárenství a dává prostor informacím, které dlouhá léta předávám zástupcům vedení našeho státu i lidem je Czech Industry. Pomáhá mi tím otevřít diskusi a téma voda v České republice řadu let. Média i politici téma vody a absurdní předání kontroly nad hospodaření s vodou do rukou nadnárodních korporací ignorovali a někteří na zaváděném anit-systému dokonce profitovali a stále profitují. Bez ohledu na negativní dopady pro stát, města i občany. Ztráta možnosti čerpání dotaci na obnovu infrastruktury, zdražování vody a odtok miliard korun mimo vodárenství a vlastně zcela mi ČR.

Zde máte články

Czech Industray 2015 pravda o vodě         CI A pOv 2016          pravda o vodě v CI 2017
                                       Zde                                                                   Zde
                                Zde
Co je cílem projektu PRAVDA O VODĚ se dozvíte také na WIKIPEDII

 

podpořte nás

Informovanost přináší šanci vrátit vodu do rukou státu a obcí

Transparentní účet
966665 / 0300 ČSOB

nebo

Každá částka pomáhá 🙂

 

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

nfpov-j

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Žádné komentáře

Comments are closed here.

Prosazujeme vyšetření protiprávní instalace koncernů k naší vodě a garanci práva lidí na vodu v ústavě. Petici již podepsalo přes 36.000 lidí.

CHCI PODPOŘIT

Voda je dar, proto ji a lidi bráníme.
Vše financujeme z vlastních zdrojů a z příspěvků lidí, jako jste vy.

Transparentní účet

966665 / 0300 ČSOB

NEBO

 

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

Českou vodu si prodávejme bez cizinců a překupníků. Lidé, města i voda na tom vydělají. Ne zisky v daňových rájích, ale čistou vodu, kvalitní trubky v zemi a rozumnou cenu vody.

SLEDUJTE A SDÍLEJTE