Certifikovaný zázrak nebo certifikovaný tunel?

Během 8 měsíců, co v roce 2015 existuje nové vedení společnosti Vodovody a kanalizace Zlín, a.s., dosazení magistrátem města Zlín, se stala zásadní věc a ta ukazuje, že existují pouze dvě možnosti. Okresní vodovody Vak Zlín jsou certifikovaný zázrak nebo certifikovaný tunel.

První možnost je, že ve Vaku Zlín platí toto:

1) Vak Zlín, drahá cena, nemožnost čerpání dotací, vyvádění zisků z vody přes „provozní model“, který někteří hodnotí jako protiprávní tunel – jsou ve skutečnosti pro lidi, vodárnu, města a obce Zlínského okresu zázrak a vše je fantastické. Všichni, kdo říkají opak a tvrdí, že jde o tunel, na který lidé doplácí, jsou tupci. Konec konců na to, jak je vše fantastické si Vak Zlín nechal nyní vystavit certifikát. Jak zohlednil rozhodnutí soudu, které vede k neplatnosti smlouvy mezi Vodovody a kanalizacemi Zlín a Moravskou vodárenskou, kde sedí bývalý ředitel Vaku Zlín, Martin Bernard, která patří do fr. koncernu Veolia, nikde uvedeno není. Rada města Zlín přitom označila smlouvy s Veolií za nevýhodné.

Druhá možnost je, že ve Vaku Zlín platí toto:

2) Tím, čím jsou zásobováni primátor města Zlín Miroslav Adámek (STAN), jeho náměstek Patrik Kamas (ANO) a další zastupitelé měst Zlín, Luhačovice, Brumov-Bylnice, Tlumačov, Valašské Klobouky, Napajedla a starostové obcí Zlínkséího regionu i občané Zlínského okresu, od  pana Svatopluka Březíka,  a vedením Vaku Zlín, je brutální manipulační propaganda, za kterou by nestyděli ani v Německu za Druhé světové války. V tom případě je to s tou tupostí přesně naopak a certifikát je na …

Zde je srovnání dvou okresních vodáren Vaku Zlín a Vaku Přerov, které jsou od sebe vzdáleny cca 30 kilometrů.

Jedna je v rukou měst a obcí – Vodovody a kanalizace Přerov, a.s.  a  ve druhé „politici“ vyvedli ziskovou činnost na fr. koncern Veolia – Vodovody a kanalizace Zlín, a.s.   

penize-v-zahranici-zlin-prerov


penize-v-zahranici-zlin-prerov


srov-cen-prerov-zlin


Ne všichni mají stejný názor jako vedení Vaku Zlín

 

Jak tento certifikovaný zázrak ve Vaku Zlín vznikl?

Pravda o vodě ve ZlíněProč platí občané Zlínska nejdražší cenu vody v kraji

 

 

 

About The Author

Radek Novotný

VODA JE ŽIVOT A MŮJ ŽIVOT, ANI ŽIVOT MÝCH DĚTÍ, PROTO DO RUKOU KONCERNŮ ROZHODNĚ NEPATŘÍ! Tím co dělám a jak žiji, jsem se naučil nebát se říct svůj názor, stát si za ním a tím bránit pokračování systému nastaveném v neprospěch lidí. Jsem ekonom a expert na praktiky koncernů a Hadů na radnicích. Vysvětluji a dokládám, že koncerny pro prodej české vody nepotřebujeme, přišly na vodě vydělat, ne nám pomáhat a řešit naše problémy. Problém nejsou koncerny, ale kolaboranti, nedostatek informací a manipulace se zastupiteli. Bez nich koncerny monopol vod nikdy neovládnou a nevyinkasují z vody ani korunu. 17 let dokládám, že v ČR poteče z kohoutků čistá voda, pokud budou obnovené trubky. Ty budou obnovené, pokud se do nich bude investovat a investovat se bude, pokud peníze, které za vodu zaplatíme, skončí zpět v infrastruktuře a ne v zahraničí. VODA patří do rukou měst či státu ne překupníků. Jsem autor projektu PRAVDA O VODĚ >>  a spoluzakladatele NADAČNÍHO FONDU PRAVDA O VODĚ. Pomohl ubránit řadu vodáren před vytunelováním a tzv. "provozním modelem" - Kroměříž, Přerov, Pardubice, Náchod ... Díky tomu dnes městské vodárny čerpají dotace z EU na investice, hospodaření s vodou mají zcela v rukou a prioritou je rozumná cena vody a obnova sítí, ne peníze od lidí na účtech majitelů korporací v zahraničí. Informovanými nejde manipulovat, proto vznikl datový portál www.PRAVDAOVODE.cz >> a YOU TUBE KANÁL PRAVDA O VODĚ>> Kde jsou informace, které jinde nejsou a darebáci je tají. Mají je max. soudci. Jsem spoluautor analýzy Transparency international: Kam odtékají zisky?>> a e-knihy PRAVDA O VODĚ: FAKTA?>> Spolu s lidmi jsem požádal 300 vrcholných politiků o nápravu systému s vodou v ČR: INICIATIVA VODA 300>  a spolu s cca  14.000 občany požaduji  po politicích v Parlamentu ČR nápravu a každý, se k nám může přidat:  VODA JE ŽIVOT - POŽADUJEME JI SPRÁVOVAT JAKO VEŘEJNOU SLUŽBU A NE KŠEFT Staňte se fanouškem a sdílejte to, co vás o vodě zaujme Facebook VODA LIDEM>>

2 Komentáře

  • Ivan Čáni

    Odpověď Odpovědět 1 září, 2015

    Je to banda lumpů a darebáků, kteří pro svůj zisk oblbují lidi!!! Zajímalo by mně jak to vypadá na VAKU v Boskovicích.

  • František

    Odpověď Odpovědět 1 září, 2015

    Totéž se děje v Mariánských Lázních kubík vody 83.36 kč.Ale to není jediný nešvar.Totéž se děje se satelitním přijmem kdy rok od roku ceny stoupají udajně za servisní poplatek těžko říci co servisní poplatek obsahuje když je signál stahovaný do satelitu z družice.V Bangladéši v Indiia v jiných zemích a zapadlých vesničkách mají satelit a pochybuji že by bylo něco hrazeno.Jedná se o firmu Skiling-Ostrava ale peníze jsou vyváděny do Laxnbergu-Lucenburska.Tato firma má možnost jak Vám televizní přenos přerušit pokud nezaplatíte poplatek a diktuje si výši poplatku asi nikdo neví jestli je zvyšování ceny oprávněné.

Napište komentář

* Povinné údaje