Dejte mi moc a nepřemýšlejte. Budeme myslet za vás! NEBO NE?

Vše, co lidé zavedli, mohou lidé změnit.  Pokud nespoléhají na výše uvedené!  V politice je řada podprůměrných lidí, kteří tam hledají kšeft s komunálním majetkem. Poté, co ochutnají „Jak chutná moc?“, drží lidi v nevědomosti a strachu nebo víře, že oni to za nás vyřeší. To tady bylo ve všech -ismech. Dnes je korporatismus.

1) Neznalost a nedostatek informací.
2) Spoléhání na to, že ti nahoře to za nás udělají pro nás
3) Nevyčnívat, neptat se
4) Strach a mizerné sebe-vědomí

V tomto prostředí  to pro lidi fungovat nebude. V tomto prostředí to bude fungovat pro majitelé koncernů a pár Hadů na radnicích. Všichni  to platíme dnes a v budoucnu to budou platit také naše děti. POKUD S TÍM SAMI NĚCO NEUDĚLÁME!

Pro změnu ve „vodě“ přitom stačí poměrně málo. Mít základní informace:
a) kdo prodává vodu v daném regionu?
b) kdo investuje do vodárenských sítí?
c) kdo inkasuje vodné a stočné?
d) kdo inkasuje zisky z vody a kde tyto peníze končí?

Pro lidi, kteří používají rozum a nechtějí být dojné krávy pro Hady v oblecích, připravuji projekt „PRAVDA O VODĚ“. Zjistí, na co se ptát, kde informace získají. Budou se nejen ptát. Budou chtít vysvětlení a nápravu a budou informovat další lidi. Pokud je to nastaveno „blbě“, tak budou trvat na tom, že politici vysvětlí, proč toto zavedli, (vysvětlit se to nedá) a potom budou trvat na tom, že politici budou jednat v zájmu lidí a parazitní systém odinstalují. Pokud budou politici tvrdit, že to nejde, tak je příště informovaní lidé již nezvolí a podívají se i na to, z jaké jsou strany a tu taky volit nebudou.

Čekat na nové volby nemusíme. Ptát se můžeme již teď. Záleží na tomto:

Přidáte se? Budete se ptát? Budete informovat své známé? 

Pokud ano, tak si stáhněte NÁZOR ÚSTAVNÍHO SOUDU, který mi dal za pravdu a tím dal lidem šanci zrušit tunel nejen v jedné vodárně.

Připravím projekt „Pravda o vodě“, kterým se lidé přes internet začnou ptát, informovat a žádat o nápravu. Prostě skončí informační vakuum a o jednání politiků ve vodě po celé republice bude přehled.

Je to důležité?

Je, protože totéž co s vodou se korporace a s nimi kooperující politici snaží udělat s odpadovým hospodářstvím, s technickými službami, s nemocnicemi atd. V Německu i ve Francii již pochopili, že pustit mezi lidi a správu veřejného majetku koncern není správná cesta. Dnes to za drahé peníze kupují zpět. U nás toto zdaleka není všechno zprivatizováno.

About The Author

Radek Novotný

VODA JE ŽIVOT A MŮJ ŽIVOT, ANI ŽIVOT MÝCH DĚTÍ, PROTO DO RUKOU KONCERNŮ ROZHODNĚ NEPATŘÍ! Tím co dělám a jak žiji, jsem se naučil nebát se říct svůj názor, stát si za ním a tím bránit pokračování systému nastaveném v neprospěch lidí. Jsem ekonom a expert na praktiky koncernů a Hadů na radnicích. Vysvětluji a dokládám, že koncerny pro prodej české vody nepotřebujeme, přišly na vodě vydělat, ne nám pomáhat a řešit naše problémy. Problém nejsou koncerny, ale kolaboranti, nedostatek informací a manipulace se zastupiteli. Bez nich koncerny monopol vod nikdy neovládnou a nevyinkasují z vody ani korunu. 17 let dokládám, že v ČR poteče z kohoutků čistá voda, pokud budou obnovené trubky. Ty budou obnovené, pokud se do nich bude investovat a investovat se bude, pokud peníze, které za vodu zaplatíme, skončí zpět v infrastruktuře a ne v zahraničí. VODA patří do rukou měst či státu ne překupníků. Jsem autor projektu PRAVDA O VODĚ >>  a spoluzakladatele NADAČNÍHO FONDU PRAVDA O VODĚ. Pomohl ubránit řadu vodáren před vytunelováním a tzv. "provozním modelem" - Kroměříž, Přerov, Pardubice, Náchod ... Díky tomu dnes městské vodárny čerpají dotace z EU na investice, hospodaření s vodou mají zcela v rukou a prioritou je rozumná cena vody a obnova sítí, ne peníze od lidí na účtech majitelů korporací v zahraničí. Informovanými nejde manipulovat, proto vznikl datový portál www.PRAVDAOVODE.cz >> a YOU TUBE KANÁL PRAVDA O VODĚ>> Kde jsou informace, které jinde nejsou a darebáci je tají. Mají je max. soudci. Jsem spoluautor analýzy Transparency international: Kam odtékají zisky?>> a e-knihy PRAVDA O VODĚ: FAKTA?>> Spolu s lidmi jsem požádal 300 vrcholných politiků o nápravu systému s vodou v ČR: INICIATIVA VODA 300>  a spolu s cca  14.000 občany požaduji  po politicích v Parlamentu ČR nápravu a každý, se k nám může přidat:  VODA JE ŽIVOT - POŽADUJEME JI SPRÁVOVAT JAKO VEŘEJNOU SLUŽBU A NE KŠEFT Staňte se fanouškem a sdílejte to, co vás o vodě zaujme Facebook VODA LIDEM>>

Napište komentář

* Povinné údaje