VODA NENÍ SAMOZŘEJMOST: Otázka 3. – Dotaz – Údržba trubek a čistota vody

3.      Ještě více mne vyděsila informace, že se nedostatečná údržba trubek  vody dohání chlorem. To přece není možné! A pokud ano, musí to mít nějaké meze! Kdo to kontroluje? Kde se to děje?

Tyto praktiky najdete popsány ve fr. dokumentu „Voda vydělává aneb jak korporace bohatnou na vodě“. Pro soukromé účely si ho můžete koupit zde  http://www.harvestfilms.cz/eshop/biologie/voda-vydelava.html za 350 Kč/ 1 DVD.

Tento dokument popisuje řadu neuvěřitelných věcí, které mne rovněž děsí. Nelze vyloučit, že koncerny se zahraničním „know-how“, které léta používali ve vlastních zemích, přenášejí toto know-how do ČR. Považuji jeho obsah za tak zásadní, že chci, aby ho znali všichni politici, kteří v ČR o systému hospodaření s vodou pro 10 mil. občanů České republiky rozhodují a také občané. Budu rád, pokud se po shlédnutí jeho obsahu, přidáte k lidem, kteří chceme vodu a hospodaření s ní zpět v rukou měst / státu. Je to zcela dobrovolné. Chápu, že s tím, co si myslím (a proto dělám to, co dělám) ne každý souzní nebo se z vlastního důvodu přidat nechce, ale to je každého svobodná vůle a tu respektuji.

Voda vydělává - fr. dokument

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

About The Author

Radek Novotný

VODA JE ŽIVOT A MŮJ ŽIVOT, ANI ŽIVOT MÝCH DĚTÍ, PROTO DO RUKOU KONCERNŮ ROZHODNĚ NEPATŘÍ! Inspiruji lidi, jak mít a říct svůj názor, jak se nebát, jak nebýt ovce a jak společně zabránit něčemu, co je v neprospěch lidí. Jsem makroekonom a vodárenský expert na praktiky zahraničních firem a Hadů na radnicích. Vysvětluji a dokládám, že koncerny přišly na nás a na vodě vydělat, ne řešit naše problémy. Problém nejsou koncerny, ale kolaboranti mezi politiky a nedostatek informací a manipulace se zastupiteli. 15 let dokládám, že v ČR poteče z kohoutků čistá voda, pokud budou obnovené trubky. Ty budou obnovené, pokud se do nich bude investovat a investovat se bude, pokud peníze, které za vodu zaplatíme, skončí zpět v infrastruktuře a ne v zahraničí. VODA patří do rukou měst či státu ne překupníků. Jsem autor projektu PRAVDA O VODĚ >>. Pomohl ubránit řadu vodáren před vytunelováním přes tzv. "provozní model" - Kroměříž, Přerov, Pardubice, Náchod ... Díky tomu zde dnes města čerpají dotace z EU na investice, hospodaření s vodou mají zcela v rukou a prioritou je rozumná cena vody a obnova sítí, ne peníze od lidí na účtech majitelů korporací v zahraničí. Informovanými lidmi nejde manipulovat, proto lidem informace poskytujiwww.PRAVDAOVODE.cz>>. Najdete zde takové, které jinde nejsou. Mají je max. soudci. Jsem spoluautor analýzy Transparency international: Kam odtékají zisky?>> a e-knihy PRAVDA O VODĚ: FAKTA?>> Spolu s lidmi jsem požádal 300 vrcholných politiků o nápravu systému s vodou v ČR: INICIATIVA VODA 300> Každý, se k ní může přidat:STOP ZDRAŽIVÁNÍ >> Staňte se fanouškem a sdílejte informace o VODĚ Facebook VODA LIDEM>>

Napište komentář

* Povinné údaje