VODA NENÍ SAMOZŘEJMOST: Otázka 3. – Dotaz – Údržba trubek a čistota vody

3.      Ještě více mne vyděsila informace, že se nedostatečná údržba trubek  vody dohání chlorem. To přece není možné! A pokud ano, musí to mít nějaké meze! Kdo to kontroluje? Kde se to děje?

Tyto praktiky najdete popsány ve fr. dokumentu „Voda vydělává aneb jak korporace bohatnou na vodě“. Pro soukromé účely si ho můžete koupit zde  http://www.harvestfilms.cz/eshop/biologie/voda-vydelava.html za 350 Kč/ 1 DVD.

Tento dokument popisuje řadu neuvěřitelných věcí, které mne rovněž děsí. Nelze vyloučit, že koncerny se zahraničním „know-how“, které léta používali ve vlastních zemích, přenášejí toto know-how do ČR. Považuji jeho obsah za tak zásadní, že chci, aby ho znali všichni politici, kteří v ČR o systému hospodaření s vodou pro 10 mil. občanů České republiky rozhodují a také občané. Budu rád, pokud se po shlédnutí jeho obsahu, přidáte k lidem, kteří chceme vodu a hospodaření s ní zpět v rukou měst / státu. Je to zcela dobrovolné. Chápu, že s tím, co si myslím (a proto dělám to, co dělám) ne každý souzní nebo se z vlastního důvodu přidat nechce, ale to je každého svobodná vůle a tu respektuji.

Voda vydělává - fr. dokument

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

About The Author

Radek Novotný

VODA JE ŽIVOT A MŮJ ŽIVOT, ANI ŽIVOT MÝCH DĚTÍ, PROTO DO RUKOU KONCERNŮ ROZHODNĚ NEPATŘÍ! Tím co dělám a jak žiji, jsem se naučil nebát se říct svůj názor, stát si za ním a tím bránit pokračování systému nastaveném v neprospěch lidí. Jsem ekonom a expert na praktiky koncernů a Hadů na radnicích. Vysvětluji a dokládám, že koncerny pro prodej české vody nepotřebujeme, přišly na vodě vydělat, ne nám pomáhat a řešit naše problémy. Problém nejsou koncerny, ale kolaboranti, nedostatek informací a manipulace se zastupiteli. Bez nich koncerny monopol vod nikdy neovládnou a nevyinkasují z vody ani korunu. 17 let dokládám, že v ČR poteče z kohoutků čistá voda, pokud budou obnovené trubky. Ty budou obnovené, pokud se do nich bude investovat a investovat se bude, pokud peníze, které za vodu zaplatíme, skončí zpět v infrastruktuře a ne v zahraničí. VODA patří do rukou měst či státu ne překupníků. Jsem autor projektu PRAVDA O VODĚ >>  a spoluzakladatele NADAČNÍHO FONDU PRAVDA O VODĚ. Pomohl ubránit řadu vodáren před vytunelováním a tzv. "provozním modelem" - Kroměříž, Přerov, Pardubice, Náchod ... Díky tomu dnes městské vodárny čerpají dotace z EU na investice, hospodaření s vodou mají zcela v rukou a prioritou je rozumná cena vody a obnova sítí, ne peníze od lidí na účtech majitelů korporací v zahraničí. Informovanými nejde manipulovat, proto vznikl datový portál www.PRAVDAOVODE.cz >> a YOU TUBE KANÁL PRAVDA O VODĚ>> Kde jsou informace, které jinde nejsou a darebáci je tají. Mají je max. soudci. Jsem spoluautor analýzy Transparency international: Kam odtékají zisky?>> a e-knihy PRAVDA O VODĚ: FAKTA?>> Spolu s lidmi jsem požádal 300 vrcholných politiků o nápravu systému s vodou v ČR: INICIATIVA VODA 300>  a spolu s cca  14.000 občany požaduji  po politicích v Parlamentu ČR nápravu a každý, se k nám může přidat:  VODA JE ŽIVOT - POŽADUJEME JI SPRÁVOVAT JAKO VEŘEJNOU SLUŽBU A NE KŠEFT Staňte se fanouškem a sdílejte to, co vás o vodě zaujme Facebook VODA LIDEM>>

Napište komentář

* Povinné údaje