Voda není samozřejmost

Voda není samozřejmost a my o vodu přicházíme!

Myslím, že víte, že pokud něčemu nevěnujeme pozornost, tak jsme na nejlepší cestě o to přijít.

Platí to u zdraví, vztahu, práce a také u vody. A my o vodu v ČR přicházíme! Naše nepozornost nás dnes dovedla ke stavu, kdy ač je to nepochopitelné, nám českou vodu ve více než poloviny České republiky prodávají cizinci, kteří inkasují naše peníze, ale zpět do obnovy studní je neinvestují, protož si je pošlou na své účty do zahraničí. Díky tomu cena vody vzrostla o 1000 % a vodárnám přesto schází peníze na obnovu „trubek“, které díky tomu chátrají a kvalita vody, kterou pijeme se zhoršuje. Díky tomu je cena vody na úrovni západní Evropy, ale příjmy lidí nejsou ani na polovině příjmů občanů západní Evropy.

Co s tím? Co dělat pro nápravu? Je náprava vůbec možná?

JE!  „Vše, co lidé zavedli, mohou lidé změnit – když se proto rozhodnou!“ Radek Novotný

Voda není samozřejmost

VODA 300: Voda je život a náš život do rukou koncernů rozhodně nepatří

Zajímá vás, jak na to?

Je třeba začít VODĚ věnovat pozornost. Proto jsem začal činit kroky, které pozornost lidí k vodě přivádí. Jejich konečným cílem je vrátit vodu zpět do rukou státu/samospráv

(obdobně jako ve Francii či Německu).

 1. Inicioval jsem aktivitu VODA 300.
 2. Pořádám pro lidi dne 1.9.2016 od 20:00 hod. on-line seminář o vodě, kde se mohou ptát na vše, co s vodou souvisí – On-line SEMINÁŘ
 3. Proto vznikl projekt PRAVDA O VODĚ, jehož součástí jsou stránky www.pravdaovode.cz, soudní obrana vodáren, poradenství lidem i starostům …
 4. Pokud chápete důležitost vody pro vše živé, podívejte se prosím na dokument „Jak korporace bohatnou na vodě?“.

Jakákoliv změna ve vnějším světě je možná, pokud ji provedeme sami v sobě.

Proto náprava musí začít u nás. Musíme vědět a pochopit mi a poté můžeme informovat jiné a nakonce můžeme požadovat nápravu.

Přijměte mé pozvání na semináři VODA 300 a budu rád, pokud voda vaši pozornost díky němu získá.

S pokorou k vodě

Ing. Radek Novotný


On-line seminář ZDARMA pro všechny lidi, kteří chápou důležitost vody pro nejen pro svůj život:

koncerny a lidé

Je třeba vrátit vodu zpět do rukou města a obcí.

ZÁZNAM Z WEBINÁŘE

VODA NENÍ SAMOZŘEJMOST

Výzva pro ty z vás, kteří chcete pomoct šířit informace o vodě mezi své známé:

www.facebook.cz/vodalidem staňte se fanouškem a šiřte informace o vodě k lidem.

Uložit

Uložit

Uložit

VODA JE ŽIVOT A MŮJ ŽIVOT, ANI ŽIVOT MÝCH DĚTÍ, PROTO DO RUKOU KONCERNŮ ROZHODNĚ NEPATŘÍ!

Inspiruji lidi, jak mít a říct svůj názor, jak se nebát, jak nebýt ovce a jak společně zabránit něčemu, co je v neprospěch lidí.

Jsem makroekonom a vodárenský expert na praktiky zahraničních firem a Hadů na radnicích. Vysvětluji a dokládám, že koncerny přišly na nás a na vodě vydělat, ne řešit naše problémy. Problém nejsou koncerny, ale kolaboranti mezi politiky a nedostatek informací a manipulace se zastupiteli.

15 let dokládám, že v ČR poteče z kohoutků čistá voda, pokud budou obnovené trubky. Ty budou obnovené, pokud se do nich bude investovat a investovat se bude, pokud peníze, které za vodu zaplatíme, skončí zpět v infrastruktuře a ne v zahraničí. VODA patří do rukou měst či státu ne překupníků.

Jsem autor projektu PRAVDA O VODĚ >>.

Pomohl ubránit řadu vodáren před vytunelováním přes tzv. „provozní model“ – Kroměříž, Přerov, Pardubice, Náchod … Díky tomu zde dnes města čerpají dotace z EU na investice, hospodaření s vodou mají zcela v rukou a prioritou je rozumná cena vody a obnova sítí, ne peníze od lidí na účtech majitelů korporací v zahraničí.

Informovanými lidmi nejde manipulovat, proto lidem informace poskytujiwww.PRAVDAOVODE.cz>>. Najdete zde takové, které jinde nejsou. Mají je max. soudci.

Jsem spoluautor analýzy Transparency international: Kam odtékají zisky?>> a e-knihy PRAVDA O VODĚ: FAKTA?>>

Spolu s lidmi jsem požádal 300 vrcholných politiků o nápravu systému s vodou v ČR: INICIATIVA VODA 300> Každý, se k ní může přidat:STOP ZDRAŽIVÁNÍ >>

Staňte se fanouškem a sdílejte informace o VODĚ Facebook VODA LIDEM>>

About The Author

Radek Novotný

VODA JE ŽIVOT A MŮJ ŽIVOT, ANI ŽIVOT MÝCH DĚTÍ, PROTO DO RUKOU KONCERNŮ ROZHODNĚ NEPATŘÍ! Inspiruji lidi, jak mít a říct svůj názor, jak se nebát, jak nebýt ovce a jak společně zabránit něčemu, co je v neprospěch lidí. Jsem makroekonom a vodárenský expert na praktiky zahraničních firem a Hadů na radnicích. Vysvětluji a dokládám, že koncerny přišly na nás a na vodě vydělat, ne řešit naše problémy. Problém nejsou koncerny, ale kolaboranti mezi politiky a nedostatek informací a manipulace se zastupiteli. 15 let dokládám, že v ČR poteče z kohoutků čistá voda, pokud budou obnovené trubky. Ty budou obnovené, pokud se do nich bude investovat a investovat se bude, pokud peníze, které za vodu zaplatíme, skončí zpět v infrastruktuře a ne v zahraničí. VODA patří do rukou měst či státu ne překupníků. Jsem autor projektu PRAVDA O VODĚ >>. Pomohl ubránit řadu vodáren před vytunelováním přes tzv. "provozní model" - Kroměříž, Přerov, Pardubice, Náchod ... Díky tomu zde dnes města čerpají dotace z EU na investice, hospodaření s vodou mají zcela v rukou a prioritou je rozumná cena vody a obnova sítí, ne peníze od lidí na účtech majitelů korporací v zahraničí. Informovanými lidmi nejde manipulovat, proto lidem informace poskytujiwww.PRAVDAOVODE.cz>>. Najdete zde takové, které jinde nejsou. Mají je max. soudci. Jsem spoluautor analýzy Transparency international: Kam odtékají zisky?>> a e-knihy PRAVDA O VODĚ: FAKTA?>> Spolu s lidmi jsem požádal 300 vrcholných politiků o nápravu systému s vodou v ČR: INICIATIVA VODA 300> Každý, se k ní může přidat:STOP ZDRAŽIVÁNÍ >> Staňte se fanouškem a sdílejte informace o VODĚ Facebook VODA LIDEM>>

2 Komentáře

 • Danuše Kovářová

  Odpověď Odpovědět Srpen 27, 2016

  Stále sleduji Vaší neúnavnou činnost ohledně vody.Děkuji, protože ten prapor za nás nesete Vy. Vytrvejte .

  • Paní Kovářová vytrvám, ale sám to nedám. Je třeba činit kroky i v reálném světě a k tomu je třeba se spojit a dělta věci ve větší a větší skupině. Hodně důležité je, že to lidé pochopili a přidávají se s aktivním krokem, který by měl fungovat jako rozjezd daleko větší aktivity – VODA 300 – https://pravdaovode.cz/VEOLIA/ Vím, že ne všichni se mohou přidat, ale koukněte se na ten dokument a pak se rozhodněte, zda chcete, aby to co se podařilo ve Francii bylo i u nás.

   Rozhodně díky, že vodě věnujete čas a pozornost. I to pomáhá, když se informace šíří. 🙂

Napište komentář

* Povinné údaje