Tři největší lži, kterým zastupitelé uvěřili a privatizovali zisky z vody

Kladete logickou otázku: Jak je možné, že v ČR 70%  tržeb z vodného a stočného teče přes zahraniční koncerny? Jak a proč k tomu došlo? Kdo je za to zodpovědný?

Na většinu z těchto otázek vám odpoví znalost odpovědi na jedinou otázku.

Co se zastupitelům slibovalo než sklapla „privatizační“ past kolem vodárny? 

1) Dotace z EU

2) Růst cen vodného a stočného pouze o inflaci na 30 let nebo pod dobu trvání kontraktu s koncernem

3) Místo měst a obcí bude investovat strategický investor

Dovedete představit, že by někdo ohrozil dotace a byl odpovědný za to, že cena vody poroste více než o pouhou inflaci? Že by někdo ze zastupitelů předložil jediný zásadní důvod proč proto nehlasovat?

On existuje!

NIC Z TOHO NENÍ PRAVDA A ŘADA ZÁSADNÍCH NEGATIVNÍCH DOPADŮ NEBYLA ZASTUPITELŮM ZÁMĚRNĚ ŘEČENA

 

V každém regionu existovali slušní politici a lidé používajících selský rozum a těmto slibům nevěřili, ale účelové manipulaci používající techniky strachu, iluze nedostatku, ohrožení a vyvolání dojmu, že lepší varianta neexistuje, sehrály své. Realita ukázala, že pochybující lidé měli pravdu. Já tento proces považuji za protiprávní jak z pohledu obchodního, tak trestního práva. Proto jsem se obrátil již na počátku tohoto procesu na soudy a ty my dnes dávají za pravdu.

 Jaké dopady má „vykuchání“ okresních vodáren na lidi, cenu, dotace. Co z toho, co se slibovalo bylo splněno?

Chcete vědět víc? Chcete konkrétní příklad toho co proběhlo?

PRAVDA O VYKUCHÁNÍ VODÁREN JE ZDE

 

About The Author

Radek Novotný

VODA JE ŽIVOT A MŮJ ŽIVOT, ANI ŽIVOT MÝCH DĚTÍ, PROTO DO RUKOU KONCERNŮ ROZHODNĚ NEPATŘÍ! Inspiruji lidi, jak mít a říct svůj názor, jak se nebát, jak nebýt ovce a jak společně zabránit něčemu, co je v neprospěch lidí. Jsem makroekonom a vodárenský expert na praktiky zahraničních firem a Hadů na radnicích. Vysvětluji a dokládám, že koncerny přišly na nás a na vodě vydělat, ne řešit naše problémy. Problém nejsou koncerny, ale kolaboranti mezi politiky a nedostatek informací a manipulace se zastupiteli. 15 let dokládám, že v ČR poteče z kohoutků čistá voda, pokud budou obnovené trubky. Ty budou obnovené, pokud se do nich bude investovat a investovat se bude, pokud peníze, které za vodu zaplatíme, skončí zpět v infrastruktuře a ne v zahraničí. VODA patří do rukou měst či státu ne překupníků. Jsem autor projektu PRAVDA O VODĚ >>. Pomohl ubránit řadu vodáren před vytunelováním přes tzv. "provozní model" - Kroměříž, Přerov, Pardubice, Náchod ... Díky tomu zde dnes města čerpají dotace z EU na investice, hospodaření s vodou mají zcela v rukou a prioritou je rozumná cena vody a obnova sítí, ne peníze od lidí na účtech majitelů korporací v zahraničí. Informovanými lidmi nejde manipulovat, proto lidem informace poskytujiwww.PRAVDAOVODE.cz>>. Najdete zde takové, které jinde nejsou. Mají je max. soudci. Jsem spoluautor analýzy Transparency international: Kam odtékají zisky?>> a e-knihy PRAVDA O VODĚ: FAKTA?>> Spolu s lidmi jsem požádal 300 vrcholných politiků o nápravu systému s vodou v ČR: INICIATIVA VODA 300> Každý, se k ní může přidat:STOP ZDRAŽIVÁNÍ >> Staňte se fanouškem a sdílejte informace o VODĚ Facebook VODA LIDEM>>

Napište komentář

* Povinné údaje