PRAVDA O VODĚ: Stav, důsledky a řešení pro lidi nevýhodné privatizace „zisků z vody“!

  Jen informovaní lidé mohou rozhodovat správně!
SOUHLASÍTE?
ANO!
Pak si pro informace přijďte

PRAVDA O VODE - ŽELECHOVICE

Dozvíte se vše o ceně vodného a stočného, dotacích a investicích.

Na konkrétních příkladech ukázány důsledky a dopady privatizace ziskových částí okresních vodáren na lidi, města, obce i stát. Srovnání privatizovaných a neprivatizovaných vodáren z pohledu výše cen vodného a stočného, investic, zisků a čerpání dotací.

Co je třeba udělat, aby obce získaly zpět kontrolu nad „vodou“?  Jak zajistit, aby kontrolovaly cenu vody, kde peníze vybrané od lidí za vodu končí? Jak  zajistili vodárnám možnost čerpat dotace z EU na investice.

 Možnost získat zdarma ebook

„Kde končí vaše peníze za vodu?“

Informace o semináři

ZDE

nebo napište na rn@cccfm.cz

 

 

About The Author

Radek Novotný

VODA JE ŽIVOT A MŮJ ŽIVOT, ANI ŽIVOT MÝCH DĚTÍ, PROTO DO RUKOU KONCERNŮ ROZHODNĚ NEPATŘÍ! Inspiruji lidi, jak mít a říct svůj názor, jak se nebát, jak nebýt ovce a jak společně zabránit něčemu, co je v neprospěch lidí. Jsem makroekonom a vodárenský expert na praktiky zahraničních firem a Hadů na radnicích. Vysvětluji a dokládám, že koncerny přišly na nás a na vodě vydělat, ne řešit naše problémy. Problém nejsou koncerny, ale kolaboranti mezi politiky a nedostatek informací a manipulace se zastupiteli. 15 let dokládám, že v ČR poteče z kohoutků čistá voda, pokud budou obnovené trubky. Ty budou obnovené, pokud se do nich bude investovat a investovat se bude, pokud peníze, které za vodu zaplatíme, skončí zpět v infrastruktuře a ne v zahraničí. VODA patří do rukou měst či státu ne překupníků. Jsem autor projektu PRAVDA O VODĚ >>. Pomohl ubránit řadu vodáren před vytunelováním přes tzv. "provozní model" - Kroměříž, Přerov, Pardubice, Náchod ... Díky tomu zde dnes města čerpají dotace z EU na investice, hospodaření s vodou mají zcela v rukou a prioritou je rozumná cena vody a obnova sítí, ne peníze od lidí na účtech majitelů korporací v zahraničí. Informovanými lidmi nejde manipulovat, proto lidem informace poskytujiwww.PRAVDAOVODE.cz>>. Najdete zde takové, které jinde nejsou. Mají je max. soudci. Jsem spoluautor analýzy Transparency international: Kam odtékají zisky?>> a e-knihy PRAVDA O VODĚ: FAKTA?>> Spolu s lidmi jsem požádal 300 vrcholných politiků o nápravu systému s vodou v ČR: INICIATIVA VODA 300> Každý, se k ní může přidat:STOP ZDRAŽIVÁNÍ >> Staňte se fanouškem a sdílejte informace o VODĚ Facebook VODA LIDEM>>

Napište komentář

* Povinné údaje