Toto vám jinde neřeknou: Prodej vody na Zlínsku lze získat zpět do rukou měst a obcí!

Zjistil jsem, že před zastupiteli a občany na Zlínsku, jsou léta tajeny pravdivé a závažné informace týkající se vody, ceny za ní, investic, dotací z EU a stavu kolem Vodovodů a kanalizací Zlín, a.s. (Vak Zlín) a to včetně rozhodnutí soudů, které potvrzují dlouholeté protiprávní jednání na které spotřebitelé i města či obce 10 let doplácí. Jsem to toho názoru, že se to děje, protože několik „politiků“ skrytě pracuje v zájmu zahraničního koncernu.

Zaslal jsem proto městům a obcím žádost o informování zastupitelů a pozvání zastupitelů, občanů a podnikatelů na seminář:

Prodej vody na Zlínsku zpět do rukou měst a obcí!“

(VODA LIDEM, NE KONCERNŮM)

Lidé zde dostanou důležité informace, které se týkají všech měst, obcí i občanů a podnikatelů ze Zlínského regionu. Všem slušným zastupitelům, občanům a podnikatelům z regionu, nabízím možnost seznámit se s pravdivými informacemi o vodě a Vaku Zlín a následně možnost změnit protiprávní a nevýhodný stav ve prospěch lidí, měst a obcí.

Pokud jim není jedno, že vodárna Vak Zlín nemůže čerpat dotace z EU, že mají ve Zlínském kraji nejdražší cenu vody a „prodej vody“ funguje na základě protiprávně zavedeného modelu, potom jim mé informace mohou zásadně pomoci. Lze dosáhnout toho, aby stamilióny korun inkasovaných od lidí za vodu netekly do zahraničí, ale do sítí v regionu.

 

Seminář

Prodej vody na Zlínsku zpět do rukou měst a obcí!“

(VODA LIDEM, NE KONCERNŮM)

Registrace na seminář, informace a program semináře najdete na:

http://www.vodalidem.cz/seminarzl/

 

Pozvánku přeposílejte a sdílejte. Informujete zastupitele, občany, podnikatele. Informace, které na semináři předám, byly a jsou hodnotné pro zastupitele z vašeho i jiných regionů. Což dokládají reference a informace o mě na www.vodalidem.cz/muj-pribeh

About The Author

Radek Novotný

VODA JE ŽIVOT A MŮJ ŽIVOT, ANI ŽIVOT MÝCH DĚTÍ, PROTO DO RUKOU KONCERNŮ ROZHODNĚ NEPATŘÍ! Inspiruji lidi, jak mít a říct svůj názor, jak se nebát, jak nebýt ovce a jak společně zabránit něčemu, co je v neprospěch lidí. Jsem makroekonom a vodárenský expert na praktiky zahraničních firem a Hadů na radnicích. Vysvětluji a dokládám, že koncerny přišly na nás a na vodě vydělat, ne řešit naše problémy. Problém nejsou koncerny, ale kolaboranti mezi politiky a nedostatek informací a manipulace se zastupiteli. 15 let dokládám, že v ČR poteče z kohoutků čistá voda, pokud budou obnovené trubky. Ty budou obnovené, pokud se do nich bude investovat a investovat se bude, pokud peníze, které za vodu zaplatíme, skončí zpět v infrastruktuře a ne v zahraničí. VODA patří do rukou měst či státu ne překupníků. Jsem autor projektu PRAVDA O VODĚ >>. Pomohl ubránit řadu vodáren před vytunelováním přes tzv. "provozní model" - Kroměříž, Přerov, Pardubice, Náchod ... Díky tomu zde dnes města čerpají dotace z EU na investice, hospodaření s vodou mají zcela v rukou a prioritou je rozumná cena vody a obnova sítí, ne peníze od lidí na účtech majitelů korporací v zahraničí. Informovanými lidmi nejde manipulovat, proto lidem informace poskytujiwww.PRAVDAOVODE.cz>>. Najdete zde takové, které jinde nejsou. Mají je max. soudci. Jsem spoluautor analýzy Transparency international: Kam odtékají zisky?>> a e-knihy PRAVDA O VODĚ: FAKTA?>> Spolu s lidmi jsem požádal 300 vrcholných politiků o nápravu systému s vodou v ČR: INICIATIVA VODA 300> Každý, se k ní může přidat:STOP ZDRAŽIVÁNÍ >> Staňte se fanouškem a sdílejte informace o VODĚ Facebook VODA LIDEM>>

Napište komentář

* Povinné údaje