Pozvání na jednání VS Olomouc ohledně protiprávního dění a stavu ve společnosti Vak Zlín

Pane primátore a politici i občané nejen Zlínského regionu,

přijměte prosím pozvání pro všechny občany a zastupitele SMZ a případně i dalších měst a obcí na jednání Vrchního soudu v Olomouci ohledně protiprávního dění a stavu ve společnosti Vodovody a kanalizace Zlín, a.s., kde má SMZ 46 % podíl.

Protože údajně zastupitelé SMZ nebyli 4 roky informování o tom, co se ve Vaku děje, přijďte prosím na jednání Vrchního soudu v Olomouci dne 6.11.2014 v 8:30.

Je to jedinečná příležitost, jak získat informace přímo do soudců a dozvědět se, jak soud hodnotí posledních 10 let ve Vaku a to, co k tomuto dění vedlo. Tyto informace jsou pro řádné rozhodování o Vaku a o řádné péči při správě majetku měst nevyhnutelné.

Tato možnost informace mít platí jak pro zastupitele, zástupce médií, tak pro lidi, které zajímá voda, její cena, dotace a rozpočty měst a obcí.

Možná, že takovou kauzu již nikdy na vlastní oči neuvidíte. Máte jedinečnou šanci dostat prodej vody zpět do rukou měst a obcí

 

S pozdravem

Ing. Radek Novotný

Autor projektu PRAVDA O VODĚ

www.pravdaovode.cz

www.facebook.cz/vodalidem

Detail o předvolání k jednání u soudu:

Pozvání na jednání soudu 6.11.14  VS v Olomouci - ukončení prodeje vody přes Veolii ve Zlíně

 

About The Author

Radek Novotný

VODA JE ŽIVOT A MŮJ ŽIVOT, ANI ŽIVOT MÝCH DĚTÍ, PROTO DO RUKOU KONCERNŮ ROZHODNĚ NEPATŘÍ! Inspiruji lidi, jak mít a říct svůj názor, jak se nebát, jak nebýt ovce a jak společně zabránit něčemu, co je v neprospěch lidí. Jsem makroekonom a vodárenský expert na praktiky zahraničních firem a Hadů na radnicích. Vysvětluji a dokládám, že koncerny přišly na nás a na vodě vydělat, ne řešit naše problémy. Problém nejsou koncerny, ale kolaboranti mezi politiky a nedostatek informací a manipulace se zastupiteli. 15 let dokládám, že v ČR poteče z kohoutků čistá voda, pokud budou obnovené trubky. Ty budou obnovené, pokud se do nich bude investovat a investovat se bude, pokud peníze, které za vodu zaplatíme, skončí zpět v infrastruktuře a ne v zahraničí. VODA patří do rukou měst či státu ne překupníků. Jsem autor projektu PRAVDA O VODĚ >>. Pomohl ubránit řadu vodáren před vytunelováním přes tzv. "provozní model" - Kroměříž, Přerov, Pardubice, Náchod ... Díky tomu zde dnes města čerpají dotace z EU na investice, hospodaření s vodou mají zcela v rukou a prioritou je rozumná cena vody a obnova sítí, ne peníze od lidí na účtech majitelů korporací v zahraničí. Informovanými lidmi nejde manipulovat, proto lidem informace poskytujiwww.PRAVDAOVODE.cz>>. Najdete zde takové, které jinde nejsou. Mají je max. soudci. Jsem spoluautor analýzy Transparency international: Kam odtékají zisky?>> a e-knihy PRAVDA O VODĚ: FAKTA?>> Spolu s lidmi jsem požádal 300 vrcholných politiků o nápravu systému s vodou v ČR: INICIATIVA VODA 300> Každý, se k ní může přidat:STOP ZDRAŽIVÁNÍ >> Staňte se fanouškem a sdílejte informace o VODĚ Facebook VODA LIDEM>>

Napište komentář

* Povinné údaje