Peníze od lidí za vodu – končí v kufru?

Chcete toto na radnicích a ve vodárnách? Toto je ukázkový příklad, co se děje v řadě českých vodáren, kde prodej vody mají v rukou koncerny a jak „Hadi na radnicích“ zneužívají, to že lidé nemají informace. Výsledek vás překvapí a nepotěší, ale dokud nevíte, tak vás něco podobného ani nenapadne.

6.5.2016 proběhla valná hromada Vaku Zlín.  Lidé ve vedení Vaku Zlín dosáhli toho, že pokračuje vše, na co léta lidé i města doplácí:
1) Nejdražší cena vody ve Zlínském kraji.
2) Odsouhlasili Veolii zisk z vodného a stočného ve výši 68,6 mil. Kč, kt. zaplatí lidé.
3) Nemožnost čerpání dotací z EU pro Vak Zlín i obce v regionu, když se odvolávají u soudu, proti rozsudku, který vrací vodu do rukou obcí a tím se vodárna stává oprávněným žadatelem o dotace.

Pan Březík, údajný super manažer Vaku Zlín, ušetřil 300 tis. Kč, ale současně si vedení vodárny Zlín vyplatilo navíc 800 tis. Kč v odměnách, které zaplatí lidé v cen vody.

Takže lidé mají drahou vodu a zaplatili za rok 2015 v ceně vody půl milionu, který skončil na účtech „Březíka a jeho party“. Co se děje je neskutečné, ale utajeno to lidem nezůstane. Dozvíte se vše. Připravují sérii článků, vždy doplněných videm, z valné hromady a můžete tak posoudit co se ve vodárnách děje.

Video: Jak „S(a)TAN“ odsouhlasil odměnu 4,7 mil.Kč za udržování toku peněz do zahraničí. Lidé ji zaplatí v ceně vody, stejně jako drahou vodu a zisky fr. koncernu.

Předseda představenstva vodárny bere více než primátor statutárního města, které vlastní danou vodárnu!

Primátor města Zlína, pan Adámek za (STAN), zde hraje velmi důležitou roli. Pan Březík by si mohl navrhnout cokoliv, ale dokud nezveden ruku PRO pan Adámek, tak „Březík a jeho parta“ nevyinkasují od vás ani korunu. Měsíční odměna pana primátora ve městě Zlín se pohybuje kolem 80 tis.Kč. Panu Březíkovi odsouhlasil p.Adámek odměnu 108 tis. Kč za měsíc. Otázkou k zamyšlení je, kde tyto peníze vlastně končí?

Takže problém není Březík …

Video: Vlk vlka nežere: Jak se schvalují odměny 4,7 mil. Kč 13 „politikům“ a za co?

About The Author

Radek Novotný

VODA JE ŽIVOT A MŮJ ŽIVOT, ANI ŽIVOT MÝCH DĚTÍ, PROTO DO RUKOU KONCERNŮ ROZHODNĚ NEPATŘÍ! Inspiruji lidi, jak mít a říct svůj názor, jak se nebát, jak nebýt ovce a jak společně zabránit něčemu, co je v neprospěch lidí. Jsem makroekonom a vodárenský expert na praktiky zahraničních firem a Hadů na radnicích. Vysvětluji a dokládám, že koncerny přišly na nás a na vodě vydělat, ne řešit naše problémy. Problém nejsou koncerny, ale kolaboranti mezi politiky a nedostatek informací a manipulace se zastupiteli. 15 let dokládám, že v ČR poteče z kohoutků čistá voda, pokud budou obnovené trubky. Ty budou obnovené, pokud se do nich bude investovat a investovat se bude, pokud peníze, které za vodu zaplatíme, skončí zpět v infrastruktuře a ne v zahraničí. VODA patří do rukou měst či státu ne překupníků. Jsem autor projektu PRAVDA O VODĚ >>. Pomohl ubránit řadu vodáren před vytunelováním přes tzv. "provozní model" - Kroměříž, Přerov, Pardubice, Náchod ... Díky tomu zde dnes města čerpají dotace z EU na investice, hospodaření s vodou mají zcela v rukou a prioritou je rozumná cena vody a obnova sítí, ne peníze od lidí na účtech majitelů korporací v zahraničí. Informovanými lidmi nejde manipulovat, proto lidem informace poskytujiwww.PRAVDAOVODE.cz>>. Najdete zde takové, které jinde nejsou. Mají je max. soudci. Jsem spoluautor analýzy Transparency international: Kam odtékají zisky?>> a e-knihy PRAVDA O VODĚ: FAKTA?>> Spolu s lidmi jsem požádal 300 vrcholných politiků o nápravu systému s vodou v ČR: INICIATIVA VODA 300> Každý, se k ní může přidat:STOP ZDRAŽIVÁNÍ >> Staňte se fanouškem a sdílejte informace o VODĚ Facebook VODA LIDEM>>

Napište komentář

* Povinné údaje