Voda, energie, teplo a plyn – strategická odvětví nepatří do rukou překupníků – napravte to nebo zmizte

Voda je pro stát strategická surovina, ale reálně slouží politikům jako prostředek k lovu voličů a vydělává koncernům

Určitě si pamatujete, jak politici před volbami zvonili lidem u dveří, rozdávali koblihy, podpisovali to, či ono a na každém rohu měli stánky, kde slibovali, jak budou pracovat pro občany a stát. Naše 20 letá zkušenost s politiky je, že volby jsou pro ně vesměs jen prostředek k lovu voličů a po volbách na lidi kašlou.

Téma VODY POLITICI ZNEUŽIVAJÍ. Velké politické strany léta o tom, co se páchá kolem vody, léta informujeme (např. v roce 2021 – 300 osob v Parlamentu ČR a na klíčových postech, kde o vodě rozhodují – více ZDE). To, jak vrcholoví politici projednávali vodu, bylo a je nedůstojné a pro stát vlastně likvidační. Přitom občané politiky a vše kolem vody jako jediní platí. 

Ukázalo se, že většina politiků kašle na:

  • strategické odvětví, kde je cca 70% peněžních toků v rukou koncernů
  • ukončení protiprávního stavu,
  • vymahatelnost práva,
  • na vrácení zájmu občanů do správy vody

Naopak, svým jednáním protiprávní stav léta kryjí a udržují v chodu.

Kauza Vak Zlín

názor soudce na proces vedoucí k vytunelování Vaku Zlín

spustit video

 

Podobné kauzy se odehrály ve stejném gardu v řadě regionů. Organizovaná skupina nájezdníků, pod jednotným místem vedení jednající v zájmu koncernů společně s místními politiky a zástupci ministerstva zemědělství – protiprávně vyvedla monopol prodeje vody – tím zisky z vodného a stočného – na 30 let do rukou zahraniční korporace Veolia *- ROZSUDEK ZDE.

Dle nás je amorální a neakceptovatelné

Aby v systému, který je presentován občanům jako demokratický, nenesli za to, co páchají odpovědnost darebáci, kteří protiprávní stav realizovali nebo kryli. Z pohledu práva a spravedlnosti, je pro nás neakceptovatelné, aby lidé odpovědní za tunel městské vodárny v „klídečku“ přešli do vedení městské vodárny konkurenční Veolie, pro kterou tu lumpárnu realizovali nebo měli léta trafiky ve vedení orgánů vytunelované městské vodárny Vaku Zlín a vysávali z městské vodárny každoročně mnohamiliónové odměny, přitom jejich hlavní náplň činnosti je udržovat tunel v chodu a krýt protiprávní stav.

V orgánech Vaku Zlín sedí 13 potentátů, přitom Vak Zlín má léta JEDNOHO zaměstnance!  Nově se má založit třetí společnost, kde budou sedět další potentáti a představenstvo bude dál ovládat koncern.

V této kauze nám již dali za pravdu 12 ústavních soudců i soudci Nejvyššího a Vrchního soudu. Nejen ve Zlíně se páchá prokazatelně léta závažná protiprávní činnost na úkor občanů a regionu. Ve Zlíně se nemravný tunel nyní pachatelé pokouší zamést pod stůl – TUNELEM NA KONCI TUNELU Tím vytváří návod na podobné jednání v dalších regionech.

 

Pravda nebo lež?

Voda, stejně jako teplo, elektřina a plyn, jsou pro život a tím pro nás všechny strategické. Proto toto nemá být zdroj dolování zisků překupníků a cizích korporací. Je třeba, aby vedení politických stran vidělo, o co jde a co se páchá – na vlastní oči a začali jednat v zájmu občanů. Ukáže se, zda to, co říkají lidem před volbami je PRAVDA nebo LEŽ. Proto jsme na valnou hromadu vytunelované vodárny pozvali hlavy politických stran, ať se ukáže, jaký je jejich skutečný zájem a co je jejich priorita VĚDĚT A ŘEŠIT VODU nebo jiné z pohledu života občanů – blbosti.

Co můžete udělat, aby nás zastupovali lidé, kteří vyřeší vodu/energii/plyn a teplo a budou hájit zájmy občanů a státu a ne korporací?

  1. Pošlete pozvání politikům, kterým věříte a vyzvěte se, aby se zúčastnili osobně valné hromady vytunelovaného Vaku Zlín a začali vodu řešit! Pozvánka ZDE
  2. Sledujte, kdo z oslovených politiků odmítl pozvání účast na účast na této valné hromadě nebo naopak, kdo pozvání přijal – ZDE
  3. Sdílejte odkaz na tuto výzvu politikům na vašich soc. sítích Odkaz je ZDE 
  4. Podepište požadavek občanů na vyšetření tunelů vodáren a vrácení zájmu občanů do správy vody – pak se přidejte ZDEpetice VODA JE ŽIVOT 
  5. Propojte se s námi na FB , INSTAGRAMU A YOU TUBE a informace o vodě, které vás zaujmou, šiřte a sdílejte

 

Tyto politiky jsme pozvali a zde jsou odkazy na jejich FB profily

 

 

Transparentní účet
966665 / 0300 ČSOB

nebo

 

Podobné články