Oddělme zrno od plev, ukončeme volby naslepo a eliminujme co nejvíc darebáků již na začátku

Vylučme co nejvíc darebáků, kteří instalovali cizince k české vodě, a dejme šanci slušný lidem, kteří pro nápravu něco dělají a možná právě proto nejsou tolik  vidět

Kromě soudů máme jednu zásadní věc, kterou můžeme pomoci vrátit do správy vody zájmy lidí a ukončit kšeftování s vodou. Volby. Rozhodujeme o tom, kdo  sedí v zastupitelstvech, ve sněmovně a v senátu.

Téměř všichni kandidáti na cokoliv ve veřejné správě chtějí být IN

Všichni máme zkušenost, že politické strany mají v době voleb plnou hubu frází, jak voda patří do rukou měst, jak vodu budou bránit, jak… a ihned po volbách se na lidi a vodu vykašlou. Toto se děje opakovaně.  Vidím to jak u stran, které jsou za nemravné smlouvy s cizinci odpovědné – ČSSD, KDU, tak u stran, které přišly k moci později, ale lumpárnu kryjí a dělají vše, aby koncerny byly u vody dál a nechávají promlčet škody i trestní odpovědnost darebáků. př. STAN ve Zlíně.

 

 

Reálně nám za 20 let s obranou vody, s financováním soudních sporů na obranu vody a lidí proti tunelům vodáren a protiprávnímu obohacování se koncernů a darebáků, nepomáhá žádná politická strana.

Pozor v ODS, ČSSD, KDU, STAN, SPD, PIRÁTECH, ANO jsou i rozumní politici, kteří sami nebo díky osvětě, kterou Nadační fond PRAVDA O VODĚ léta dělá, začali číst informace z portálu www.pravdaovode.cz, z rozsudků, které jsem dosáhl, a pochopili, že se bránit lumpárně jde a je třeba. Přidali se a pomáhají nám např. tím, že informace sdílí a dál šíří. Často jsou znechuceni, že vedení jejich stran o vodě jen žvaní, reálně dělá jen impotentní kroky, sloužící k lovu voličů, které ovšem reálné nápravě nevedou. Ale o vodě a nápravě vykřikují něco téměř všechny strany a všichni kandidáti. Všichni slibují, jak vše napraví a …

Mnozí počítají s tím, že se lidé ve svinstvu, které jejich strany ve vodě realizovali – neorientují. Proto mají bez prominutí opět plnou „hubu keců“ o vodě a ochraně práv lidí v ústavě ale nikdy nic neudělali.

Jejich typická hesla na soc. sítích vypadají nějak takto:

Voda je dar, NE zboží. ? (ukradeno z portálu pravda o vodě 🙂 )

Právo na pitnou vodu má být v Ústavě. (to prosazujeme spolu s dalšími 9 principy již od roku 2015)

Hnutí/strana u lumpárny, která se zaváděla, u tehdejší privatizace nebylo/a ale určitě v ní nechce pokračovat. (ale už 10 let lumpárnu udržuje v chodu) 

Jako senátor/ zastupitel bych podpořil návrh zakotvit ústavní právo na pitnou vodu. ? (jejich strana zákony ČR nedodržuje a pak je jedno, co máme v zákonech uvedeno)

Raději budu pomáhat na cestě k řešení: Budu jednat, koordinovat, argumentovat a udělám vše k ukončení letitých soudních sporů. – (přeloženo budu kecat a nic reálně neudělám)

Ale vzhledem ke smlouvám a především vzhledem k soudům není možné naběhnout a „převzít to“  co nám patří i když to bylo zcizeno ? (pochybuji, že by toto říkal, kdyby šlo o jeho majetek)

Zdroje pitné vody mají v první řadě sloužit k zásobování lidí – a to udržitelným způsobem. Prostřednictvím obcí a na neziskovém základě. (10 let jeho strana nechává koncern dolovat zisky z vody)

Udělejme toto

Když uvidíte na soc. sítí, v debatě, ve městě, v rádiu … podobné prohlášení, položte člověku níže uvedené otázky.  Z odpovědí zjistíte, zda je to manipulátor nebo člověk, který skutečně pro vodu a lidi něco dělá a proto je pravděpodobné, že to bude dělat i jako volený zástupce.

Ptejte se na toto (Můžete se ptát na vše nebo jen na něco. Ptejte se najednou nebo postupně a klidně si přidejte vlastní otázky) :

  1. Co konkrétně jste dosud udělal pro nápravu a obranu vody a lidí a proti tunelu vodárny Zlín a dalších vodáren v ČR? Jaké máte výsledky?
  2. Kolik jste podal žalob na obranu vodáren a lidí, kolik peněz jste ušetřil lidem a kolik jste zajistil dotací z EU?
  3. Kolik jste investoval toho, aby voda v ČR byla dar a NE zboží vlastního času, práce a peněz? Financuje obranu vody a lidí ze svého?
  4. Kdy a jaké jste přeložil ve vašem hnutí / vaší straně návrh, co je třeba pro nápravu věcí kolem vody udělat? Kde si to mohou lidí přečíst?
  5. Co si myslíte o tomto tunelu městské vodárny?  Jak mají být potrestáni darebáci, kteří toto dopustili? ROZSUDEK https://pravdaovode.cz/rozsudek-vsol-zlin-22-11-16/ ?
  6. Jaké principy navrhujete zahrnout do ústavního zákona a proč?
  7. V jakých stranách/hnutích jste byl za posledních 20 let?
  8. Kolikrát jste byl na valných hromadách vaší městské vodárny za posledních 20 let?
  9. Kolikrát jste byl na soudech, které rozkrývaly tunely městských vodáren za posledních 20 let? Kdo podal žaloby na obranu vody a vodáren v ČR a v kterých regionech?
  10. Kolikrát jste publikoval váš osobní názor na vodu a na to, jak a kým má být voda spravována za posledních 20 let? Kde si je můžeme přečíst?

Vyplyne-li z odpovědi (a to plyne i z toho, že vůbec neodpoví nebo váš komentář vymaže a zablokuje-li vám přístup na svůj FB a na FB strany/hnutí), pak je to žvanil a dejte lidem vědet, co je zač a darebáky nevolme.

Zvolme ty, kteří odpoví rozumně a doloží, co sami již dělají.

Prostě ukončeme volby naslepo, již na počátku, vylučme co nejvíc darebáků a dejme šanci těm slušným, kteří možná nejsou tolik vidět

Když se podíváte, co dělali  posledních 4, 8, 12, 16, 20 let pro obranu vody a lidí, tak snadno ověříte, že pro vodu udělali řadu věci anebo nedělali a nedělají nic a jen v době voleb vykřikují – volební hesla  – jak ve vodě udělají pořádek.

 

Informování lidi a obranu vody financuje jen z vlastních zdrojů a z příspěvků lidí, jako jste vy. Od státu a politiků nechceme ani korunu, aby nás nemohli ovlivňovat.

Transparentní účet

966665 / 0300 ČSOB

nebo

Děkujeme

Podobné články