Nadační fond PRAVDA O VODĚ Náprava právo lidí na vodu v ústavě Soudci a soudy

Podpora projektu – Odpovědnost soudců a dárek k narozeninám pro R. Novotného

Podpora projektu – Odpovědnost soudců a dárek k narozeninám pro R. Novotného
Přátelé, mám na vás prosbu k mám narozeninám, které mám 20.10.?
Přispějete na dobrou věc? Vybírám peníze na projekt neziskové organizace PRAVDA O VODĚ ?, s kterou jsme připravili projekt, který pomáhá vrátit do správy vody v ČR priority lidí.

Cílem je prosazení vymahatelnosti práva a odpovědnosti soudců?‍?za to co a jak dělají. Podívejte se a dá-li vám projekt smysl, tak mi prosím místo přání popřejte finanční podporou projetku Nadačního fondu.

Ať přispějete jen trochu, nebo víc, bude váš dar důležitý. Každý příspěvek se počítá. Částka 100 Kč/měsíc nebo jednorázová, nápravě pomáhá.? Za vaši podporu vám moc děkuji.
 
Za 17 let soudí obrany vodáren mohu veřejně říct, že bez odpovědnosti soudců za průtahy a nekompetentní práci, se priority lidí do správy vody nevrátí.
 
Víte, že cíl mé práce, je aby voda byla spravována jako služba a ne kšeft překupníků. Aby se řešilo sucho, zadržení vody a čistota vody a cena vody byla spravedlivá, tzn. nezdražovala, protože posíláme miliardy do zahraničí.
 
Jen držet palce v reálném světě prostě nestačí, což většina z vás chápe. Potřebujeme funkční justici. Nadační fond spustil kroky, které k funkční justici a k nápravě vedou.
 

Transparentní účet

966665 / 0300 ČSOB

nebo

Každá částka pomáhá?. I moře se skládá z kapek?. Děkujeme

 

nfpov - souvis članky

Justice ČR v troskách aneb takto jedná soudkyně 13 let …

Případná škoda 600 tis. Kč. Další fakta o protiprávním jednání kolem Vak Prostějov

 

 

Žádné komentáře

Comments are closed here.

Prosazujeme vyšetření protiprávní instalace koncernů k naší vodě a garanci práva lidí na vodu v ústavě. Petici již podepsalo přes 36.000 lidí.

CHCI PODPOŘIT

Voda je dar, proto ji a lidi bráníme.
Vše financujeme z vlastních zdrojů a z příspěvků lidí, jako jste vy.

Transparentní účet

966665 / 0300 ČSOB

NEBO

 

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

Českou vodu si prodávejme bez cizinců a překupníků. Lidé, města i voda na tom vydělají. Ne zisky v daňových rájích, ale čistou vodu, kvalitní trubky v zemi a rozumnou cenu vody.

SLEDUJTE A SDÍLEJTE