Další provokace nebo skutečná nabídka podpory mé obrany vody a lidí?

Dostal jsem e-mail žádost o schůzku

Dobrý den pane Novotný, chtěl bych se Vás zeptat, zda by nebylo možno se s Vámi někdy setkat – věc se týká Vašeho boje o vodu. Věc nijak nespěchá. Jako „kvalifikační důvod“ by mohlo stačit moje příjmení.

Jsem s pozdravem

(a stejné příjmení jako má jeden z lidí, který léta pracuje pro koncerny)

Má odpověď vycházela z toho, že může jít o provokaci

Pane, setkat se můžeme, pokud bude předem jasné, o čem chcete jednat a bude to o něčem, co může pomoci realizovat cíl Nadačního fondu PRAVDA O VODĚ, tzn. vrácení zájmu lidí do správy vody a voda v rukou samospráv.

  1. Co se týká mého boje o vodu, tady je vše zveřejňuji na www.pravdaovode.cz. Na toto téma nemá setkání smysl.
  2. Co se týká vašeho příjmení, tak to „kvalifikační“ důvod není. S lidmi napojenými na koncerny se nesetkávám. Eliminuji tím možné i nemožné „korupční“ nabídky a různé pokusy o mou diskreditaci, i kdyby byly 1%.
  3. Nedávno za mnou přijel pán ze Slovenska. Jako „kvalifikační“ důvod uvedl, že fandí projektu PRAVDA O VODĚ a chceme pomoct. Během 10 min. z něj vypadla nabídka 49 mil. Kč (za web a převzetí žalob). Za to, že vše co dělám předám do rukou někoho cizího, ale pro veřejnost vše bude vypadat stejně. Tím bych nad vším ztratil kontrolu.

Slušně jsem odmítl, tím, že  jsem ho požádal, ať svou nabídku pošle písemně na e-mail a obsah jeho nabídky posoudí mí právníci.  Neposlal NIC – šlo o hanebný pokus mne zkorumpovat nebo zdiskreditovat.

Mám proto důvod na podobné návrhy se setkat nereagovat.

Napište, o čem chcete přesně jednat. Podívám se a rozhodnu se, zda se potkáme nebo ne.

Děkuji za pochopení.

Ing. Radek Novotný

Zeptal jsem se na názor lidí

Posuďte sami 🙂

nabidka nebo provokace

nazor-lidi-2-j

fb - rady

 

Můj názor je tento:

Co byl cíl, bylo dle mne jasné – v lepším případě další podobná provokace s jakou jsem již měl jednou zkušenost.

V roce 2003 mne poprvé a NAPOSLEDY na něco podobného vylákal právník s tím, že Penta má zájem se potkat a je možný konkurent koncernů. Na schůzce, která trvala cca 20 min., pánové nebyli schopni říct, kolik peněz chtějí v ČR do vodárenství investovat místo obcí, ale chtěli, abych pro ně pracoval. Což jsem odmítl.

Schůzku jsem oznámil Ministerské komisi a navrhl jsem, ať všechny, kdo tvrdí, že jsou investoři, pozveme a položíme VŠEM STEJNÉ otázky – např. Kolik peněz do vodárenství v ČR přinesete?

Na další schůzky jsem odmítl jít, s tím ať se presentují na Komisi. Za cca 2 měsíce mne přepadli a zmlátili u domu dva borci a následně bylo vyhrožováno útokem na ženu a malé děti, pokud se nestáhnu z Komise.

Chránil jsem svou rodinu a na účast v Komisi jsem proto rezignoval.

DVA ROKY poté přišlo křivé obvinění od Veolie a Penty, že jsem jim prý v roce 2003 nabízel ovlivnění výsledku Ministerské Komise v jejich prospěch za 50 mil. a již v ten den jsem byl v hlavních zprávách v ČT označen za největšího korupčníka v ČR.

Když jsem se zeptal policajta, v jaké měně to mělo být, tak mi řekl, ať si z něho nedělám srandu.

Pochopil jsem, že buď „věří“ něčemu tak absurdnímu, že by tyto molochy s kupou právníků, kteří berou 3000-5000 Kč/hodinu, čekali 2 roky než by šli na policii oznámit, že po nich chci milióny za to, že ovlivním něco, co ovlivnit nemohu anebo v tom jede s nimi.

Do komise jsem nastoupit na základě požadavku Ministerstva financí pod podmínkou, že v ní nebudu mít žádné pravomoci a to bylo přímo stanoveno v interních pravidlech komise, což nebyl problém policii doložit.

Státní zástupce jeho horlivě-podivnou aktivitu policisty ukončil a křivého obvinění za pouhých 19 dnů zrušil.

Okomentoval to takto:

habadura
ale toto již nikdo v televizi nevysílal

Provázanost Penty a Veolie se provalila v roce 2010 v kauze Gorila na Slovensku, týkající se korupce politických stran a instalace koncenrů mezi lidi a vodu na Slovensku.

Gorila: Devastace státní ekonomiky přes nemravné „privatizace“ strategických podniků, např. vodáren?

 

 

Uložit

Podobné články