Hateři

Jak poznáte naháněče koncernů aneb koncernomilové nechápou, jak jsou průhlední

Podle argumentace, dotazů nebo z obsahu hanopisů

Včera jsem dostal e-mail. Dokládá, že některým lidem v hlavě nevrtá, proč 21,9 miliard vybraných od lidí za  vodu skončil díky “politikům” v cizině místo v obnově trubek  v ČR. Vrtá jim v hlavě, že se tomu někdo postavil a že je ochoten nápravě věnovat čas, práci i finance. 🙂

“Nechápou”, že někdo brání sebe, svou rodinu, svobodu a ostatní lidi, přestože je jasné, že toho všeho se “voda” týká.

mozekNezajímá ho, že kolaborující politici kličkami brání soudům potvrdit tunely vodáren 10-15 let a když už tu  šanci nemají a soudy protiprávní tunel odhalí, tak nic pro nápravu ve prospěch lidí nedělají!

Zajímá ho, jak to, že natahování soudů mne zcela nevyždímalo. Kdo mne financuje a kdo financuje mé údajné ovečky.

Tak toto vrtá v hlavě koncernofilům, kolaborujícím politikům a korporátním psychopatům, které ohrožuje výsledek má práce – rozsudky.

Nebyli by schopni cokoliv udělat jen protože je to třeba a zásadní pro ně a jejich rodinu. To, co dělám souvisí s tím, že nechci, aby život můj a mé rodiny byly díky neinformovanosti lidí a kolaboraci některých politiků,  v rukou zahraničních koncernů.

Jsem toho názoru, že Česká republika nesmí být koncernovou kolonií a voda, ani hospodaření s ní, nepatří do rukou cizinců.

Proto jsem založil projekt PRAVDA O VODĚ, datový web www.pravdaovode.cz a facebookovou skupinu VODA LIDEM www.facebook.cz/vodalidem. Proto informuji lidi, politiky i vlády a instituce. viz INICIATIVA CHARTA VODA 300 atd.

Položená otázka, na ni odpověď

„Pane Novotný, konečně mi odpovězte, kdo Vás platí i Ty Vaše ovečky co otravují kolemjdoucí,“ se mne e-mailem zeptal pán, který se nepodepsal. Má odpověď byla okamžitá.

Má odpověď

„Dobrá otázka a rád na ni odpovím.

Poslední roky mne vlastně platí pan Adámek,  resp. jeho pravá ruka pan Březík. Jak prohrávají soudy, které dokládají nemravný tunel ve vodárně realizovaný právě vedením města Zlín a Vaku Zlín, tak platí náklady na právníky a poslední dobou i zadostiučinění. Vzhledem k zásadním pochybením justice přispívá i stát. Ministerstvo spravedlnosti uznalo, že průtahy a protiprávnost jednání soudů, kde některé  více než 10 let rozhodovaly nekompetentně a některé dokonce nezákonně znamenají nárok na odškodnění a snaží se tím kompenzovat neschopnost nebo všeho schopnost určité části české justice.

Jinak si vše platím sám, kdy vydělávám ekonomickým poradenstvím a přednáškami. Ovečky žádné nemám a nemám o ně ani zájem. Lidé, kteří mají stejný názor jako já na vodu a na kolaboraci politiků, dělají spoustu věcí stejně jako já za své a ze svého přesvědčení.

Má to výhodu na rozdíl od politických kolaborantů a naháněčů koncernům,  kteří zaprodávají vodu, města i stát a za to chtějí peníze, lidé, kteří chápou vodu jako zásadní surovinu pro stát a pro svobodu proto, aby tyto hodnoty hájili, nepotřebují.

Doporučuji se podívat na toto: Voda vydělává https://www.youtube.com/watch?v=Fb4Cgu8Pdy8&t=637s

Má otázka, bez odpovědi

„Mám na vás také otázky. Pane XXXX, konečně mi odpovězte, kdo platí politiky Zlína a ovečky, co udržují drancování peněženek lidí na Zlínsku a celého Vaku Zlín? Jaký je váš názor na závěry soudců na to, co se dělo a děje ve Vaku Zlín?“  https://pravdaovode.cz/rozsudek-vsol-zlin-22-11-16/

S pokorou k vodě

Radek Novotný

Tlačítko - stáhnout soud

Naháněče a lidi jednající ve prospěch koncernů, poznáte i tak, že píšou anebo šíří koncernové hanopisy

Nejčastěji v nich odkazují na mé 20 dnů trvající obvinění z roku 2005, které vykonstruovali “advokáti” koncernu. Lidé z koncernů i jejich naháněči ví, že obvinění bylo bezdůvodné, nezákonné a za 20 dnů bylo proto zrušeno, ale o tom odmítají lidi informovat – proto přece komplot neorganizovali.

“Advokáti” Veolie, kteří se v orgánech Jižní vodárenské účastnili protiprávního vyvedení zisků z Vaku Zlín na koncern, připravili komplot i mediální kampaň

 

Skončil pro koncern, resp. pro “právníky” koncernu fiaskem již za 19 dnůhabadura

 

podpořte nás

Transparentní účet
966665 / 0300 ČSOB

nebo

Každá částka pomáhá?. I moře se skládá z kapek?. Děkujeme

 

nfpov - souvis članky

Pravda doložit lze, lež doložit nelze – tady máte důkaz

 

Uložit

Uložit

Uložit

Žádné komentáře

Comments are closed here.

Prosazujeme vyšetření protiprávní instalace koncernů k naší vodě a garanci práva lidí na vodu v ústavě. Petici již podepsalo přes 36.000 lidí.

CHCI PODPOŘIT

Voda je dar, proto ji a lidi bráníme.
Vše financujeme z vlastních zdrojů a z příspěvků lidí, jako jste vy.

Transparentní účet

966665 / 0300 ČSOB

NEBO

 

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

Českou vodu si prodávejme bez cizinců a překupníků. Lidé, města i voda na tom vydělají. Ne zisky v daňových rájích, ale čistou vodu, kvalitní trubky v zemi a rozumnou cenu vody.

SLEDUJTE A SDÍLEJTE