Ukončení tunelování vodárny: Ať se ukáže, kdo za koho kope

Ukončení tunelování vodárny: Další  soudný názor zastupitele, dokládající rozum v hrsti

Jako bývalý zastupitel města, které je akcionář společnosti Vodovody a kanalizace Zlín a sleduji dlouhodobě situaci kolem VaKu Zlín. Dnešní článek v MF Dnes mně jen utvrdil v tom, že p. Březík je jen figurka zastupující zájmy Veolie ve VaK Zlín. Jak jinak si vysvětlit jeho vyjádření, že podá dovolání proti rozsudku vrchního soudu k nejvyššímu soudu, který dosud ani nečetl.

Jelikož má naše město v orgánech Vaku Zlín svého zástupce, tak budu požadovat po zastupitelích města, aby zavázali našeho zástupce usnesením města k  hlasování proti případnému podání dovolání k Nejvyššímu soudu. Zavážeme ho, aby se hlasovat jmenovitě, aby se ukázalo, kdo za koho kope.

Je jasné, že v zájmu Veolie je udržet současný model co nejdéle beze změn a umím si dost dobře představit, že bude ekonomicky či jinak motivovat jak vedení jednotlivých obcí tak jednotlivých zástupců v představenstvu VaK.

Teď je jedinečná příležitost dostat zpět vládu nad vodárnami do rukou měst a obcí a byla by škoda tuto příležitost nevyužít.

SOUV.ČLÁNKY

Tisková zpráva 25.11.2016: Vrchní soud v Olomouci, pravomocně ukončil protiprávní tunelování Vodovodů a kanalizací Zlín

Ukončete tunelování Vaku Zlín a převezměte vodu a její správu zpět do rukou Vaku Zlín

Zlín: Březík se mýlí nebo vědomě šíří poplašné zprávy a lže

Převod vodáren na Veolii neplatí, Zlín má šanci na levější vodu, ale vedení vodárny Zlín chce tunel udržet

 

Podobné články