Lobbisti a naháněči koncernů Náprava Pravda o vodě

VODA a ILUZE nebo FAKE NEWS: Jak se tvoří veřejné mínění, že se vše zaplatí samo

VODA a ILUZE nebo FAKE NEWS: Jak se tvoří veřejné mínění, že se vše zaplatí samo

Podivná reakce od pána

Nejdříve mi poslal odkaz na článek k situaci v severních Čechách, kde pod heslem „Vracíme vodu do rukou českých“, proběhl další velmi rafinovaný komplot, kterým anti-politici pod krásným heslem přelakovali provozní model na model sevisní. Koncern se stáhl z první linie, dostal 2 miliardy Kč, ale vše má dál pevně v rukou a inkasovat zisky z vody bude dál. Navíc místo jedné firmy, kterou ovládají města a ta se stará o vše co souvisí s vodou, vzniknou firmy tři.

To znamená 3 představenstva, 3 režie, 3x odměny a prdelné  i 3 x inkasujeme od lidí zisky a vše to platí v ceně vody lidé a spotřebitelé.

Poslal jsem mu proto odkaz na reportáž pořadu NEDEJ SE PLUS ČT2 z 28.1.2018, VRÁTÍ SE VODA DO RUKOU MĚST?, která dokládá, že jde o spíš o další komplot na úkor občanů.

vrátí se voda do rukou měst-j

Na to daný člověk již nereagoval, resp. změnil reagoval tak, že lokalitu o které prohlašoval, že vše je vyřešeno a napsal:

zazrak - babiš

Má odpověď všem, kdo něčemu podobnému věří  nebo toto šíří, je tato:

ŽE SE VŠE ZAPLATÍ SAMO zní náramně, ale je to ILUZE anebo FAKE NEWS pro hodně hloupé nebo neinformované voliče.

Vše a vždy zaplatí lidé

Ti, co to nechápou, jsou buď neinformovaní nebo nepřemýšlí, anebo jsou namotivovaní toto šířit: 

KOLEM VODY VŽDY VŠE NAKONEC ZAPATÍ LIDÉ

Veolie, ani žádný jiný koncern, žádný kšeft nikomu, nikdy a nikdy dobrovolně nepředá. Jde o koncerny, jejichž úkolem je inkasovat ze všeho co možná nejvyšší zisk a ten odvést majitelům do zahraničí.

Za akcie PVK si VEOLIE nechá od města zaplatit téměř 2 muilliardy korun. Dividendy, které se vyplácí vždy platí lidé v ceně vody. Veolie přes ně vyinkasovala od lidí již přes 7 miliard korun … DĚLENÍ ZISKŮ Z VODY V PRAZE

Nikdo, kdo nebráníl vodu nešel přes soudy a skutečnou obranu vody, tedy Veolii přes ruce neplácnul, pokud došlo k nějakému plácání, tak to bylo úplně v jiném gardu.

Pokud ovšem máte nějaké skutečné důkazy, že to co tvrdíte nastalo a někde, někomu se něco podobného podařilo a to jinak než zaplacením balíku peněz koncernu anebo přes to, že koncern vůbec k monopolu vody nepustil a šel cestou informování a přes soudy a rozsudky (touto cestou jdu 15 let a daří se – Vak Přerov, Vak Kroměříž, Vak Náchod, Vak Pardubice)  BOJ O VODU PŘES SOUDY  rozsudky, tak mi je pošlete, rád je zveřejním.

Žádné komentáře

Comments are closed here.

Dává nám váš boj za vodu smysl? Podpořte nás

Libovolnou částkou na transparentní účet u ČSOB, číslo účtu: 966665/0300

Další možnost podpory je kartou zde

 

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

Českou vodu si prodávejme bez cizinců a překupníků. Lidé, města i voda na tom vydělají. Ne zisky v daňových rájích, ale čistou vodu, kvalitní trubky v zemi a rozumnou cenu vody.

POPULÁRNÍ ČLÁNKY

SLEDUJTE A SDÍLEJTE

Follow