VODA a ILUZE nebo FAKE NEWS: Jak se tvoří veřejné mínění, že se vše zaplatí samo

Podivná reakce od pána

Nejdříve mi poslal odkaz na článek k situaci v severních Čechách, kde pod heslem „Vracíme vodu do rukou českých“, proběhl další velmi rafinovaný komplot, kterým anti-politici pod krásným heslem přelakovali provozní model na model sevisní. Koncern se stáhl z první linie, dostal 2 miliardy Kč, ale vše má dál pevně v rukou a inkasovat zisky z vody bude dál. Navíc místo jedné firmy, kterou ovládají města a ta se stará o vše co souvisí s vodou, vzniknou firmy tři.

To znamená 3 představenstva, 3 režie, 3x odměny a prdelné  i 3 x inkasujeme od lidí zisky a vše to platí v ceně vody lidé a spotřebitelé.

Poslal jsem mu proto odkaz na reportáž pořadu NEDEJ SE PLUS ČT2 z 28.1.2018, VRÁTÍ SE VODA DO RUKOU MĚST?, která dokládá, že jde o spíš o další komplot na úkor občanů.

vrátí se voda do rukou měst-j

Na to daný člověk již nereagoval, resp. změnil reagoval tak, že lokalitu o které prohlašoval, že vše je vyřešeno a napsal:

zazrak - babiš

Má odpověď všem, kdo něčemu podobnému věří  nebo toto šíří, je tato:

ŽE SE VŠE ZAPLATÍ SAMO zní náramně, ale je to ILUZE anebo FAKE NEWS pro hodně hloupé nebo neinformované voliče.

Vše a vždy zaplatí lidé

Ti, co to nechápou, jsou buď neinformovaní nebo nepřemýšlí, anebo jsou namotivovaní toto šířit: 

KOLEM VODY VŽDY VŠE NAKONEC ZAPATÍ LIDÉ

Veolie, ani žádný jiný koncern, žádný kšeft nikomu, nikdy a nikdy dobrovolně nepředá. Jde o koncerny, jejichž úkolem je inkasovat ze všeho co možná nejvyšší zisk a ten odvést majitelům do zahraničí.

Za akcie PVK si VEOLIE nechá od města zaplatit téměř 2 muilliardy korun. Dividendy, které se vyplácí vždy platí lidé v ceně vody. Veolie přes ně vyinkasovala od lidí již přes 7 miliard korun … DĚLENÍ ZISKŮ Z VODY V PRAZE

Nikdo, kdo nebráníl vodu nešel přes soudy a skutečnou obranu vody, tedy Veolii přes ruce neplácnul, pokud došlo k nějakému plácání, tak to bylo úplně v jiném gardu.

Pokud ovšem máte nějaké skutečné důkazy, že to co tvrdíte nastalo a někde, někomu se něco podobného podařilo a to jinak než zaplacením balíku peněz koncernu anebo přes to, že koncern vůbec k monopolu vody nepustil a šel cestou informování a přes soudy a rozsudky (touto cestou jdu 15 let a daří se – Vak Přerov, Vak Kroměříž, Vak Náchod, Vak Pardubice)  BOJ O VODU PŘES SOUDY  rozsudky, tak mi je pošlete, rád je zveřejním.

Podobné články