Názor bývalého primátora města Zlína na privatizaci Vaku Zlín

Lidé se začínají přidávat k mé snaze o nápravu ve vodě. Svůj názor na privatizaci Vaku Zlín poslal i bývalý primátor města Zlína a nabídl pomoc.

Byl jsem v letech 1994-1998 primátorem Zlína. V letech 1998-2002 jsem byl řadovým zastupitelem a to bylo v době, kdy tehdejší politické vedení města schválilo privatizaci Vaku Zlín. Spolu s několika zastupiteli jsme tehdy marně protestovali proti způsobu privatizace, leč marně. Čas ukázal, jaké katastrofální důsledky zkorumpovaní tehdejší politici způsobili.

Podle mě je třeba:

1. projít archivní dokumenty a jmenovitě zveřejnit kdo a jak tvrdě politicky prosadil privatizaci.
2. dát veřejnost jasná čísla vyčíslení škody, úniky zisků a náklady občanů způsobené touto privatizací.

Jsem ochoten se na některých činnostech k nápravě podílet.

Ing. Vladimír Daťka

About The Author

Radek Novotný

VODA JE ŽIVOT A MŮJ ŽIVOT, ANI ŽIVOT MÝCH DĚTÍ, PROTO DO RUKOU KONCERNŮ ROZHODNĚ NEPATŘÍ! Inspiruji lidi, jak mít a říct svůj názor, jak se nebát, jak nebýt ovce a jak společně zabránit něčemu, co je v neprospěch lidí. Jsem makroekonom a vodárenský expert na praktiky zahraničních firem a Hadů na radnicích. Vysvětluji a dokládám, že koncerny přišly na nás a na vodě vydělat, ne řešit naše problémy. Problém nejsou koncerny, ale kolaboranti mezi politiky a nedostatek informací a manipulace se zastupiteli. 15 let dokládám, že v ČR poteče z kohoutků čistá voda, pokud budou obnovené trubky. Ty budou obnovené, pokud se do nich bude investovat a investovat se bude, pokud peníze, které za vodu zaplatíme, skončí zpět v infrastruktuře a ne v zahraničí. VODA patří do rukou měst či státu ne překupníků. Jsem autor projektu PRAVDA O VODĚ >>. Pomohl ubránit řadu vodáren před vytunelováním přes tzv. "provozní model" - Kroměříž, Přerov, Pardubice, Náchod ... Díky tomu zde dnes města čerpají dotace z EU na investice, hospodaření s vodou mají zcela v rukou a prioritou je rozumná cena vody a obnova sítí, ne peníze od lidí na účtech majitelů korporací v zahraničí. Informovanými lidmi nejde manipulovat, proto lidem informace poskytujiwww.PRAVDAOVODE.cz>>. Najdete zde takové, které jinde nejsou. Mají je max. soudci. Jsem spoluautor analýzy Transparency international: Kam odtékají zisky?>> a e-knihy PRAVDA O VODĚ: FAKTA?>> Spolu s lidmi jsem požádal 300 vrcholných politiků o nápravu systému s vodou v ČR: INICIATIVA VODA 300> Každý, se k ní může přidat:STOP ZDRAŽIVÁNÍ >> Staňte se fanouškem a sdílejte informace o VODĚ Facebook VODA LIDEM>>

Napište komentář

* Povinné údaje