Privatizace zisků a znárodnění nákladů

„Privatizace zisků a zestátnění nákladů“, takto jsem označil příchod koncernů (údajných strategických investorů) do vodárenství v ČR v roce 2002.
Tato definice se stává „slavnou“. 🙂 a potěšilo mne, že ji použil i hejtman Zlínského kraje, který mi poslal referenci na naši letitou spolupráci.

Vím, že nejsem sám, kdo si myslí, že to co se děje ve vodárenství je pro lidi nevýhodné. Zde máte důkaz, že si to myslí i vrcholoví politici a nebojí se to říct ani činit kroky směřující k nápravě. Je třeba, aby informace o dění kolem vody vědělo co nejvíce lidí. Pak bude náprava možná.

Po 12 letech práce na Zlínsku, kde byl v roce 2004 do Vaku Zlín instalován tzv. „provozní tunel“, díky kterému zisky za vodu tečou do zahrančí místo do investic – do vodárenských sítí v regionu, jsem požádal o zaslání reference na spolupráci a konzultace, které na Zlínsku provádím. Obsah reference mne těší, ale ještě více mne těší, že se vrcholový politik jednozančně vyjádří k tomu, co se ve vodárenství děje.

Zde máte další důkaz o tom, že řada politiků jsou slušní lidé.

Navíc po paní Orgoníkové, bývalé poslankyni PS ČR, (bohužel dnes již zesnulé) jde o dalšího člověka, který přijal moji definici za svou.

„Jde o privatizaci zisků a zestátnění nákladů.“

Reference od hejtmana Zlínského kraje

 

About The Author

Radek Novotný

VODA JE ŽIVOT A MŮJ ŽIVOT, ANI ŽIVOT MÝCH DĚTÍ, PROTO DO RUKOU KONCERNŮ ROZHODNĚ NEPATŘÍ! Inspiruji lidi, jak mít a říct svůj názor, jak se nebát, jak nebýt ovce a jak společně zabránit něčemu, co je v neprospěch lidí. Jsem makroekonom a vodárenský expert na praktiky zahraničních firem a Hadů na radnicích. Vysvětluji a dokládám, že koncerny přišly na nás a na vodě vydělat, ne řešit naše problémy. Problém nejsou koncerny, ale kolaboranti mezi politiky a nedostatek informací a manipulace se zastupiteli. 15 let dokládám, že v ČR poteče z kohoutků čistá voda, pokud budou obnovené trubky. Ty budou obnovené, pokud se do nich bude investovat a investovat se bude, pokud peníze, které za vodu zaplatíme, skončí zpět v infrastruktuře a ne v zahraničí. VODA patří do rukou měst či státu ne překupníků. Jsem autor projektu PRAVDA O VODĚ >>. Pomohl ubránit řadu vodáren před vytunelováním přes tzv. "provozní model" - Kroměříž, Přerov, Pardubice, Náchod ... Díky tomu zde dnes města čerpají dotace z EU na investice, hospodaření s vodou mají zcela v rukou a prioritou je rozumná cena vody a obnova sítí, ne peníze od lidí na účtech majitelů korporací v zahraničí. Informovanými lidmi nejde manipulovat, proto lidem informace poskytujiwww.PRAVDAOVODE.cz>>. Najdete zde takové, které jinde nejsou. Mají je max. soudci. Jsem spoluautor analýzy Transparency international: Kam odtékají zisky?>> a e-knihy PRAVDA O VODĚ: FAKTA?>> Spolu s lidmi jsem požádal 300 vrcholných politiků o nápravu systému s vodou v ČR: INICIATIVA VODA 300> Každý, se k ní může přidat:STOP ZDRAŽIVÁNÍ >> Staňte se fanouškem a sdílejte informace o VODĚ Facebook VODA LIDEM>>

Napište komentář

* Povinné údaje