Tuto informaci nedostanete!

Politici, vodníci nebo podvodníci?

Takto odpovídá, předseda představenstva okresní vodárny Zlín akcionářům (městům a obcím) na otázku: Jaký zisk jste schválili Veolii ve vodném a stočném pro rok 2013? Stejná otázka byla položena v roce 2013 a v roce 2014, kde se projednávaly výsledky hospodaření za rok 2013.

Pan Šebík je „politická ještěrka“, která vystřídala řadu politických stran a takto „hájí“ zájmy lidí a informuje zástupce měst a obcí na valné hromadě vodárny Zlín. Do této pozice ho navolili a v této pozici ho drží politici ze Statutárního města Zlína. Na valných hromadách Vak Zlín zastupuje SMZ pan Dufek. Odpověď nedostal, stejně jako žádný akcionář. Za celou dobu se na žádné valné hromadě prakticky nikdy na nic nezeptal, nechtěl nic vysvětlit ani doložit.

Takto odpovídá, p.Šebík za představenstvo Vaku Zlín!

Když toto slyšíte poprvé, v údivu koukáte, chvíli sedíte a nevěříte tomu, co slyšíte. Poté pochopíte, že jde o člověka, který se strašně bojí a ví moc dobře proč!

shadow-ornament

Související články:

  1. Pravda o vodě dnes i v České televizi: Zisk, který teče ze Zlína do zahraničí.
  2. Dokumenty o kauze Vaku Zlín, dokládající pokoutnost, nemravnost a protiprávnost celého dění
  3. Zlín: Co nevíte a proto platíte drahou vodu?
  4. Megapodovd s vodou
shadow-ornament
About The Author

Radek Novotný

VODA JE ŽIVOT A MŮJ ŽIVOT, ANI ŽIVOT MÝCH DĚTÍ, PROTO DO RUKOU KONCERNŮ ROZHODNĚ NEPATŘÍ! Tím co dělám a jak žiji, jsem se naučil nebát se říct svůj názor, stát si za ním a tím bránit pokračování systému nastaveném v neprospěch lidí. Jsem ekonom a expert na praktiky koncernů a Hadů na radnicích. Vysvětluji a dokládám, že koncerny pro prodej české vody nepotřebujeme, přišly na vodě vydělat, ne nám pomáhat a řešit naše problémy. Problém nejsou koncerny, ale kolaboranti, nedostatek informací a manipulace se zastupiteli. Bez nich koncerny monopol vod nikdy neovládnou a nevyinkasují z vody ani korunu. 17 let dokládám, že v ČR poteče z kohoutků čistá voda, pokud budou obnovené trubky. Ty budou obnovené, pokud se do nich bude investovat a investovat se bude, pokud peníze, které za vodu zaplatíme, skončí zpět v infrastruktuře a ne v zahraničí. VODA patří do rukou měst či státu ne překupníků. Jsem autor projektu PRAVDA O VODĚ >>  a spoluzakladatele NADAČNÍHO FONDU PRAVDA O VODĚ. Pomohl ubránit řadu vodáren před vytunelováním a tzv. "provozním modelem" - Kroměříž, Přerov, Pardubice, Náchod ... Díky tomu dnes městské vodárny čerpají dotace z EU na investice, hospodaření s vodou mají zcela v rukou a prioritou je rozumná cena vody a obnova sítí, ne peníze od lidí na účtech majitelů korporací v zahraničí. Informovanými nejde manipulovat, proto vznikl datový portál www.PRAVDAOVODE.cz >> a YOU TUBE KANÁL PRAVDA O VODĚ>> Kde jsou informace, které jinde nejsou a darebáci je tají. Mají je max. soudci. Jsem spoluautor analýzy Transparency international: Kam odtékají zisky?>> a e-knihy PRAVDA O VODĚ: FAKTA?>> Spolu s lidmi jsem požádal 300 vrcholných politiků o nápravu systému s vodou v ČR: INICIATIVA VODA 300>  a spolu s cca  14.000 občany požaduji  po politicích v Parlamentu ČR nápravu a každý, se k nám může přidat:  VODA JE ŽIVOT - POŽADUJEME JI SPRÁVOVAT JAKO VEŘEJNOU SLUŽBU A NE KŠEFT Staňte se fanouškem a sdílejte to, co vás o vodě zaujme Facebook VODA LIDEM>>

Napište komentář

* Povinné údaje