Horor ve vodě: Koncerny si koupili Kubu a Anče i Krakonoše

O co jde koncernům ve vodě? O zisky a o vaše peníze! To podvědomě ví každý, co to skutečně znamená a kam až koncerny došly …..Priorita majitelů koncernů je jediná – ZISKY a konto. Priorita managementu, který si najmou je jediná – zajistit ZISKY a dostat za to prémie. Toto vysvětluje, proč je v České republice instalován systém prodeje vody tak, že z každoročně 3 miliardy zisku vytvořeného z vodného a stočného ročně téměř 1,5 miliardy zisku končí v zahraničí a nikoliv zpět v obnově a rozvoji infrastruktury. Toto číslo každý rok narůstá. Současně vodárny nemají dost peněz na investice a tak vodu stále zdražují ….

Asi všichni znáte tuto pohádku:

Jenomže pohádka v ČR v řadě regionů dávno skončila

Provozní systém, kdy vodu prodávají překupníci je sofistikovaný systém „Trauntenberg“, kdy vodu už lidem neprodává Trauntenberg. Vodu lidem totiž dnes již prodávají přímo KUBA a ANČE. Posledních 20 let navíc dokazuje, že aby toto dokonalé fungovalo, tak si koncerny koupili už i Krakonoše, který shora na to vše dohlíží.

Koncerny to dělají chytře, najmou si v dané zemi Čechy, Slováky, Němce (vodárenské zaměstnance a komunální i vládnoucí politiky), kteří pod jejich vedením a za jejich bakšiše (které nakonec zaplatí lidé v ceně vody), pro ně nastaví systém prodej vody tak, že koncerny ovládnou peněžní toky z vody a poté nemalou část peněz od lidí vybrané za vodu tečou nově nainstalovaným penězovodem na účty do zahraničí, nejlépe do daňových rájů.

Nevěříte, že tyto principy fungují i u nás?

Tak se podívejte na tato VIDEA

Toto se neděje jen v ČR. Příklad o prioritách koncernů a způsobu dosahování jejich cílů ukazuje následující VIDEO:

Upozornění: Tento film není v hodný pro děti, ani pro dospělé!

VODA JE ŽIVOT A MŮJ ŽIVOT, ANI ŽIVOT MÝCH DĚTÍ, PROTO DO RUKOU KONCERNŮ ROZHODNĚ NEPATŘÍ!

Inspiruji lidi, jak mít a říct svůj názor, jak se nebát, jak nebýt ovce a jak společně zabránit něčemu, co je v neprospěch lidí.

Jsem makroekonom a vodárenský expert na praktiky zahraničních firem a Hadů na radnicích. Vysvětluji a dokládám, že koncerny přišly na nás a na vodě vydělat, ne řešit naše problémy. Problém nejsou koncerny, ale kolaboranti mezi politiky a nedostatek informací a manipulace se zastupiteli.

15 let dokládám, že v ČR poteče z kohoutků čistá voda, pokud budou obnovené trubky. Ty budou obnovené, pokud se do nich bude investovat a investovat se bude, pokud peníze, které za vodu zaplatíme, skončí zpět v infrastruktuře a ne v zahraničí. VODA patří do rukou měst či státu ne překupníků.

Jsem autor projektu PRAVDA O VODĚ >>.

Pomohl ubránit řadu vodáren před vytunelováním přes tzv. „provozní model“ – Kroměříž, Přerov, Pardubice, Náchod … Díky tomu zde dnes města čerpají dotace z EU na investice, hospodaření s vodou mají zcela v rukou a prioritou je rozumná cena vody a obnova sítí, ne peníze od lidí na účtech majitelů korporací v zahraničí.

Informovanými lidmi nejde manipulovat, proto lidem informace poskytujiwww.PRAVDAOVODE.cz>>. Najdete zde takové, které jinde nejsou. Mají je max. soudci.

Jsem spoluautor analýzy Transparency international: Kam odtékají zisky?>> a e-knihy PRAVDA O VODĚ: FAKTA?>>

Spolu s lidmi jsem požádal 300 vrcholných politiků o nápravu systému s vodou v ČR: INICIATIVA VODA 300> Každý, se k ní může přidat:STOP ZDRAŽIVÁNÍ >>

Staňte se fanouškem a sdílejte informace o VODĚ Facebook VODA LIDEM>>

About The Author

Radek Novotný

VODA JE ŽIVOT A MŮJ ŽIVOT, ANI ŽIVOT MÝCH DĚTÍ, PROTO DO RUKOU KONCERNŮ ROZHODNĚ NEPATŘÍ! Inspiruji lidi, jak mít a říct svůj názor, jak se nebát, jak nebýt ovce a jak společně zabránit něčemu, co je v neprospěch lidí. Jsem makroekonom a vodárenský expert na praktiky zahraničních firem a Hadů na radnicích. Vysvětluji a dokládám, že koncerny přišly na nás a na vodě vydělat, ne řešit naše problémy. Problém nejsou koncerny, ale kolaboranti mezi politiky a nedostatek informací a manipulace se zastupiteli. 15 let dokládám, že v ČR poteče z kohoutků čistá voda, pokud budou obnovené trubky. Ty budou obnovené, pokud se do nich bude investovat a investovat se bude, pokud peníze, které za vodu zaplatíme, skončí zpět v infrastruktuře a ne v zahraničí. VODA patří do rukou měst či státu ne překupníků. Jsem autor projektu PRAVDA O VODĚ >>. Pomohl ubránit řadu vodáren před vytunelováním přes tzv. "provozní model" - Kroměříž, Přerov, Pardubice, Náchod ... Díky tomu zde dnes města čerpají dotace z EU na investice, hospodaření s vodou mají zcela v rukou a prioritou je rozumná cena vody a obnova sítí, ne peníze od lidí na účtech majitelů korporací v zahraničí. Informovanými lidmi nejde manipulovat, proto lidem informace poskytujiwww.PRAVDAOVODE.cz>>. Najdete zde takové, které jinde nejsou. Mají je max. soudci. Jsem spoluautor analýzy Transparency international: Kam odtékají zisky?>> a e-knihy PRAVDA O VODĚ: FAKTA?>> Spolu s lidmi jsem požádal 300 vrcholných politiků o nápravu systému s vodou v ČR: INICIATIVA VODA 300> Každý, se k ní může přidat:STOP ZDRAŽIVÁNÍ >> Staňte se fanouškem a sdílejte informace o VODĚ Facebook VODA LIDEM>>

Napište komentář

* Povinné údaje