Horor ve vodě: Koncerny si koupili Kubu a Anče i Krakonoše

O co jde koncernům ve vodě? O zisky a o vaše peníze! To podvědomě ví každý, co to skutečně znamená a kam až koncerny došly …..Priorita majitelů koncernů je jediná – ZISKY a konto. Priorita managementu, který si najmou je jediná – zajistit ZISKY a dostat za to prémie. Toto vysvětluje, proč je v České republice instalován systém prodeje vody tak, že z každoročně 3 miliardy zisku vytvořeného z vodného a stočného ročně téměř 1,5 miliardy zisku končí v zahraničí a nikoliv zpět v obnově a rozvoji infrastruktury. Toto číslo každý rok narůstá. Současně vodárny nemají dost peněz na investice a tak vodu stále zdražují ….

Asi všichni znáte tuto pohádku:

Jenomže pohádka v ČR v řadě regionů dávno skončila

Provozní systém, kdy vodu prodávají překupníci je sofistikovaný systém „Trauntenberg“, kdy vodu už lidem neprodává Trauntenberg. Vodu lidem totiž dnes již prodávají přímo KUBA a ANČE. Posledních 20 let navíc dokazuje, že aby toto dokonalé fungovalo, tak si koncerny koupili už i Krakonoše, který shora na to vše dohlíží.

Koncerny to dělají chytře, najmou si v dané zemi Čechy, Slováky, Němce (vodárenské zaměstnance a komunální i vládnoucí politiky), kteří pod jejich vedením a za jejich bakšiše (které nakonec zaplatí lidé v ceně vody), pro ně nastaví systém prodej vody tak, že koncerny ovládnou peněžní toky z vody a poté nemalou část peněz od lidí vybrané za vodu tečou nově nainstalovaným penězovodem na účty do zahraničí, nejlépe do daňových rájů.

Nevěříte, že tyto principy fungují i u nás?

Tak se podívejte na tato VIDEA

Toto se neděje jen v ČR. Příklad o prioritách koncernů a způsobu dosahování jejich cílů ukazuje následující VIDEO:

Upozornění: Tento film není v hodný pro děti, ani pro dospělé!

About The Author

Radek Novotný

VODA JE ŽIVOT A MŮJ ŽIVOT, ANI ŽIVOT MÝCH DĚTÍ, PROTO DO RUKOU KONCERNŮ ROZHODNĚ NEPATŘÍ! Tím co dělám a jak žiji, jsem se naučil nebát se říct svůj názor, stát si za ním a tím bránit pokračování systému nastaveném v neprospěch lidí. Jsem ekonom a expert na praktiky koncernů a Hadů na radnicích. Vysvětluji a dokládám, že koncerny pro prodej české vody nepotřebujeme, přišly na vodě vydělat, ne nám pomáhat a řešit naše problémy. Problém nejsou koncerny, ale kolaboranti, nedostatek informací a manipulace se zastupiteli. Bez nich koncerny monopol vod nikdy neovládnou a nevyinkasují z vody ani korunu. 17 let dokládám, že v ČR poteče z kohoutků čistá voda, pokud budou obnovené trubky. Ty budou obnovené, pokud se do nich bude investovat a investovat se bude, pokud peníze, které za vodu zaplatíme, skončí zpět v infrastruktuře a ne v zahraničí. VODA patří do rukou měst či státu ne překupníků. Jsem autor projektu PRAVDA O VODĚ >>  a spoluzakladatele NADAČNÍHO FONDU PRAVDA O VODĚ. Pomohl ubránit řadu vodáren před vytunelováním a tzv. "provozním modelem" - Kroměříž, Přerov, Pardubice, Náchod ... Díky tomu dnes městské vodárny čerpají dotace z EU na investice, hospodaření s vodou mají zcela v rukou a prioritou je rozumná cena vody a obnova sítí, ne peníze od lidí na účtech majitelů korporací v zahraničí. Informovanými nejde manipulovat, proto vznikl datový portál www.PRAVDAOVODE.cz >> a YOU TUBE KANÁL PRAVDA O VODĚ>> Kde jsou informace, které jinde nejsou a darebáci je tají. Mají je max. soudci. Jsem spoluautor analýzy Transparency international: Kam odtékají zisky?>> a e-knihy PRAVDA O VODĚ: FAKTA?>> Spolu s lidmi jsem požádal 300 vrcholných politiků o nápravu systému s vodou v ČR: INICIATIVA VODA 300>  a spolu s cca  14.000 občany požaduji  po politicích v Parlamentu ČR nápravu a každý, se k nám může přidat:  VODA JE ŽIVOT - POŽADUJEME JI SPRÁVOVAT JAKO VEŘEJNOU SLUŽBU A NE KŠEFT Staňte se fanouškem a sdílejte to, co vás o vodě zaujme Facebook VODA LIDEM>>

Napište komentář

* Povinné údaje