Dokument: „Voda vydělává, aneb jak soukromé korporace bohatnou na vodě?“

Pokud  věnujete čas jeho shlédnutí, nebude třeba nic moc víc vysvětlovat proč a co je třeba dělat v České republice s „vodou“.
Film získal cenu DĚKANA Provozně ekonomické fakulty ČZU v Praze. Na Life Sciences Film Festivalu 2013, www.lsff.cz , byl oceněn a je věnovaný praktikám koncernu Veolia a SUEZ.
Film je komplexní analýzou praktik Veolie a SUEZU, jakož i možných metod úspěšné léčby, jimiž se z jejího ujařmení vymanila nejen Paříž a stovky dalších měst ve Francii, Německu, Rakousku, Americe či Africe. Bylo by více než smysluplné, aby se dokument dostal ke každému, kdo má co do činění s vodními zdroji.

DOPORUČUJI VIDĚT A ŠÍŘIT MEZI LIDI A POLITIKY

Film je možné zakoupit ZDE
 

About The Author

Radek Novotný

VODA JE ŽIVOT A MŮJ ŽIVOT, ANI ŽIVOT MÝCH DĚTÍ, PROTO DO RUKOU KONCERNŮ ROZHODNĚ NEPATŘÍ! Inspiruji lidi, jak mít a říct svůj názor, jak se nebát, jak nebýt ovce a jak společně zabránit něčemu, co je v neprospěch lidí. Jsem makroekonom a vodárenský expert na praktiky zahraničních firem a Hadů na radnicích. Vysvětluji a dokládám, že koncerny přišly na nás a na vodě vydělat, ne řešit naše problémy. Problém nejsou koncerny, ale kolaboranti mezi politiky a nedostatek informací a manipulace se zastupiteli. 15 let dokládám, že v ČR poteče z kohoutků čistá voda, pokud budou obnovené trubky. Ty budou obnovené, pokud se do nich bude investovat a investovat se bude, pokud peníze, které za vodu zaplatíme, skončí zpět v infrastruktuře a ne v zahraničí. VODA patří do rukou měst či státu ne překupníků. Jsem autor projektu PRAVDA O VODĚ >>. Pomohl ubránit řadu vodáren před vytunelováním přes tzv. "provozní model" - Kroměříž, Přerov, Pardubice, Náchod ... Díky tomu zde dnes města čerpají dotace z EU na investice, hospodaření s vodou mají zcela v rukou a prioritou je rozumná cena vody a obnova sítí, ne peníze od lidí na účtech majitelů korporací v zahraničí. Informovanými lidmi nejde manipulovat, proto lidem informace poskytujiwww.PRAVDAOVODE.cz>>. Najdete zde takové, které jinde nejsou. Mají je max. soudci. Jsem spoluautor analýzy Transparency international: Kam odtékají zisky?>> a e-knihy PRAVDA O VODĚ: FAKTA?>> Spolu s lidmi jsem požádal 300 vrcholných politiků o nápravu systému s vodou v ČR: INICIATIVA VODA 300> Každý, se k ní může přidat:STOP ZDRAŽIVÁNÍ >> Staňte se fanouškem a sdílejte informace o VODĚ Facebook VODA LIDEM>>

Napište komentář

* Povinné údaje