shadow-ornament

Iniciativa VODA 300

shadow-ornament

Dostupná cena vody, kvalita pitné vody a zdroje obnovy vodárenské infrastruktury jsou ohroženy.

shadow-ornament

Podívejte se proč!

  1. Z vody se stal kšeft a dochází drancování našich peněženek a veřejných rozpočtů.
  2. Voda u nás zdražila na ceny v západní Evropě, ale příjmy lidí nejsou ani na polovině.
  3. Z hospodaření s vodou mizí veřejný zájem a veřejné rozpočty slouží soukromým firmám.
  4. Za vodu platíme, ale naše peníze končí v zahraničí, kde žádné trubky ani vodu nemáme.
  5. "Politici" uzavřeli s cizinci vazalské smlouvy a vodárny proto nemohou čerpat dotace z EU.
  6. ČR se stala kolonií. Vodu kontrolují cizinci, kteří přišli pro naše peníze. Nikoliv nám pomáhat.
shadow-ornament

Jak "hospodaří" zahraniční koncerny a jak se s nimi vypořádat?

Dokládá jednoznačně francouzský dokument "Voda vydělává aneb jak korporace bohatnou na vodě", který odhaluje nekalé praktiky firem jako Veolia a Suez.

Fr. koncern Veolia se pokusil dokument zakázat, ale nepodařilo se mu to. Film získal řadu cen. Mimo jiné cenu Provozně ekonomické fakulty ČZU v Praze na festivalu dokumentárních filmů. Ukazuje navíc, jak se s koncerny vypořádat. Ukazuje, čeho jsou lidé deroucí se k ziskům z vody schopni.

Poté, co jsem poslal na ministerstva Analýzu procesu tunelování okresních vodáren, mi u domu koncerno-milové zapálili auto ...

shadow-ornament
shadow-ornament

Co se reálně děje v ČR?

  1. Česká republika: V ceně vody a z daní platíme vše 2-3x a přišli jsem o cca 30 miliard korun dotací z EU.
  2. H. Králové: Z každé koruny, kterou vyinkasuje městská vodárna, vyinkasuje fr. Veolie dvě!
  3. Severní Morava: Politici přišli zcela o vliv na Severomoravské vodovody a kanalizace, a.s. z kterých koncerny vyvedly 5 miliard korun!
  4. Kladno, Mělník: Slibovali zisk 270 mil. Kč, když prodají obchod s vodou fr. Veolii. Skutečnost je, že prodej znamenal ztrátou - 110 mil. Kč!
  5. Praha: Pražané přišli o 7 miliard, které již zaplatili, ale místo v nové čistírně odpadních vod skončily v zahraničí. Nyní je mají zaplatit podruhé.
  6. Zlín, Olomouc, Prostějov: Vazalské smlouvy na 30 let. Zlín má léta nejdražší cena vody v kraji.
shadow-ornament

Iniciativa VODA 300

shadow-ornament

Chcete pít čistou vodu za dostupnou cenu? Chcete totéž pro vaše děti a jejich děti?

shadow-ornament

Pak se přidejte a předáme originál tohoto dokumentu každému z 300 vrcholných politiků, kteří rozhodují o tom, jak je nastaveno hospodaření s vodou pro 10 mil. občanů ČR a vyzveme je společně k nápravě!

CHCI SE PŘIDAT K INICIATIVĚ VODA 300Chci čistou vodu a dostupnou cenu!

Proč? Protože je třeba, aby:

 1. Skončilo neustálé zdražování vody a naše peníze tekly do zahraničí místo do obnovy trubek.
 2. Voda a hospodaření s ní bylo v rukou státu a samospráv a ČR přestala být kolonií.
 3. Skončila neznalost a alibismus těch, kteří o nás a o hospodaření s vodou v ČR rozhodují.
shadow-ornament

Nechcete platit 300-500 Kč za m3 vody?

Pak první krok k nápravě je iniciativa VODA 300. Pouze 300 lidí v ČR může upravit zákony ve prospěch státu, měst a občanů. Nestane se tak, dokud neví, co a jak je nesmyslně nastaveno a k nápravě je nepřiměje veřejné mínění.

Chce nastartovat vrácení hospodaření s vodou zpět do rukou státu/samospráv!

Iniciativa VODA 300

 1. Informuje 81 senátorů, 200 poslanců, 17 členů Vlády ČR, nejvyššího státního zástupce a ombudsmana o tom, co se s vodou a našimi penězi děje.
 2. Ukazuje politikům, kteří o nás a o vodě rozhodují, kudy vede cesta k nápravě a vyzývá je, aby začali s nápravou v zájmu lidí a státu. Informuje politiky a zástupce médií.
 3. Požaduje, aby politické strany daly do svých programů lidem jasné stanovisko k hospodaření s vodou, aby koncernoví kolaboranti v jejich stranách byli snadno identifikovatelní.
shadow-ornament
shadow-ornament

Ještě se můžete přidat:

Za

budou DVD s dokumentem a Výzvou k nápravě předány 300 vrcholným politikům, kteří o nás rozhodují.

CHCI SE PŘIDAT K INICIATIVĚ VODA 300Mám dost neustálého zdražování vody!

shadow-ornament

Další kroky budou následovat:

 1. Přidejte se do skupiny lidí, která se skládá na 300 DVD, které objednám a s dalšími podklady dne 19.9.2016 předám osobně na podatelny sněmovny a senátu jednotlivým politikům.
 2. Poté proběhne tisková konference, na které informuji média o tom, že čeští politici byli informováni a vyzváni k nápravě (v Praze předběžný termín 20.9.2016, bude upřesněno).
 3.  Bude předána Výzva k nápravě a Výzva k doplnění programu politických stran o jasné stanovisko k hospodaření s vodou v ČR. Lidé budou vědět koho volit a koho rozhodně ne. Bude možné odhalit místní kolaboranty, kteří jdou proti svým stranám.
 4. Lidé se budou moci k Výzvám přidat a také vyzvat politiky k nápravě.
 5. Požadavek o písemné stanovisko stran k vodě a ke krokům, které činí k nápravě ve prospěch občanů. Zveřejnění odpovědí politických stran. Pokud neodpoví, bude bráno, že hájí zájmy koncernů.
shadow-ornament

Veřejné mínění mohou politici ignorovat, pak je ve volbách můžeme ignorovat my.

shadow-ornament

Informace rozhodně k nápravě pomáhají.

Odměna pro ty, kteří se přidají:

Uděláte něco, za co se rozhodně nebudete stydět. Firma, která vlastní distribuční práva, také podpoří iniciativu "300" a tím informování politiků ČR. Nabídla BONUS každému, kdo zaplatí 1 DVD v licenci pro instituce. Každý, kdo se přidá, získá záznam z mé debaty v Debatním klubu: Cena vody a dění ve vodárnách v ČR za posledních 15 let. Ti, kteří přispějí na dva a více dokumentů, získají také ZDARMA mou e-knihu PRAVDA O VODĚ: FAKTA, v ceně 490 Kč. Originál dokumentu s licencí pro vysílání, např. ve sněmovně nebo senátu, stojí 850 Kč. Důkaz ZDE

CHCI SE PŘIDAT K INICIATIVĚ VODA 300Voda má být v rukou státu/samospráv!
shadow-ornament

Počet již koupených DVD

pořadí
Jméno a příjmení
Město nebo obce, kde platíte za vodu a komu platíte
povolání
Kolik ks DVD kupujete?
Věta, kterou chcete vzkázat politikům nebo lidem
1.Ing. Radek NovotnýFrýdek-Místek - SmVak = šp.koncern AQUALIAvodárenský konzultant2 DVDVoda není samozřejmost. Uvědomme si, co je pro život podstatné, to podstatné chraňme, držme a zachovejme ve vlastních rukách.
2.Ing. Arch. Jana TraubBrno - Brněnské vodárny = město a fr. koncern SUEZarchitekta1 DVDVoda nemá být v rukou vydřiduchů.
3.Mgr. Vítězslav Praks, PhD.Praha - Pražské vodovody a kanalizace = fr.koncern Veoliaanalytik IT1 DVDSledujme a hlídejme naše skutečné zájmy.
4.Ing. Karel KovářBrno - Brněnské vodárny = město a fr. koncern SUEZprojektový manažer v IT1 DVDVoda je strategická surovina a předání kontroly nad ní do rukou zah. koncernů se státu a tím občanům vymstí.
5.Karel Blahut
Třanovice - SmVaK = šp. koncern Aqualiabezpečnostní manažer dolu1 DVDKdo bojuje za vodu, bojuje za svůj život a budoucnost svých dětí.
6.Ivana BogarováZlín - Moravská vodárenská - fr. koncern Veoliavedoucí školícího střediska1 DVDVzít lidem vodu a vydírat je utažením kohoutku - cenou vody - je neslušné, zlé a nemravné
7.Petr ZapletalPraha - Pražské vodovody a kanalizace = fr.koncern Veoliamanažer1 DVDNaše půda a voda jsou nejcennější aktiva všech dob. Necháme-li si je vzít, zneuctíme naše předky, svou práci i budoucnost.
8.Pavel ZmítkoOlomouc - Moravská vodárenská - fr. koncern Veoliafin. poradce1 DVDVoda je národní bohatství. Nechci, aby na ní profitovaly cizí koncerny a my platili stále více, abychom platili náklady na obnovu "trubek" a jejich zisky.
9.Bohumír SpurnýŠtenberk - Sitka s.r.o.montér plynovodu 1 DVDNechci se dožít toho, že nám poteče otrávená voda v děravých trubkách.
10.Jan Votruba Liberec - Severočeské vodovody a kanalizace = fr. Veoliakonstruktér a elektro projektant1 DVDPřírodní bohatství nezbytné k životu má patřit všem a spravovat je má stát nebo obce.
11.František PilnýChrudim - Vodárenská Chrudim - rak.koncern EAGstavař a zastupitel 2 DVDJe dobré znát celou pravdu ...
12.Petr HojsíkStříbrnice - Uh.Hradiště - městské Slovácké vodárny a kanalizacelešenář 1 DVDVzkaz pro politiky: Národ vám to jednou spočítá!
13.Věra MalínskáLužany - Jičín - městská Vodohospodářská společnost Jičínfinanční poradkyně1 DVDChci dobrou vodu pro všechny,za přijatelnou cenu!
Bez vody neumím žít!
14.Mgr. Eva Štauderová Zlín - Moravská vodárenská - fr. koncern Veoliaadvokátka 1 DVDVoda je život, ne byznys.
15.Jiří Vopelka Jesenec - Moravská vodárenská - fr. koncern Veoliaenergetik1 DVDDary země patří lidem, kteří v ní žijí. Braňme své národní zájmy!
16.Ing. Dagmar Kopačková, Ph.D. Praha - Pražské vodovody a kanalizace = fr.koncern Veoliaředitelka TZB-info a ESTAV.cz1 DVDPeníze za vodné a stočné mají jít prioritně tomu, kdo financuje vodárenskou infrastrukturu a zařízení.
17.Libor Reich Zlín - Moravská vodárenská - fr. koncern Veoliaškolitel obsluhy technologických zařízení1 DVDVoda je dar života.
18.Ing. Roman CachFrýdek-Místek - SmVak = šp.koncern AQUALIAmajetkový poradce1 DVDNenechte pravdu o vodě utajenu.
19.Ing. Milan HemzalBrno - Brněnské vodárny = město a fr. koncern SUEZprojekt manažer1 DVDVoda je lidské právo pro všechny, ne prostředek špinavého byznysu pro pár "kamarádů".
20.Ing. Barbora Veličková Staré Město - SmVak = šp.koncern AQUALIAobchodní manažer důlní techniky1 DVDTak jako nerostné suroviny i voda je naším národním bohatstvím a patří všem občanům této země, ne nadnárodním koncernům !
21.Dana MořkovskáVysoké Mýto Vak V. Mýto = společnost v rukou obcíučitelka na gymnáziu1 DVDChci pít čistou vodu
22.Tomáš ČablaZlín - Moravská vodárenská - fr. koncern Veoliakuchař1 DVDVoda je součást života a mít jako prioritu zisk z této komodity je špatný vtip pro budoucí generace. Je třeba zabránit ožebračování lidí.
23.Veronika JačkováDěčín - Severočeské vodovody a kanalizace = fr. Veoliacontrolling1 DVDVoda je život a dar a já ji chci dát svým dětem ne korporacím.
24. Yvetta Blažková Kytlice - Severočeské vodovody a kanalizace = fr. Veoliapohostinství1 DVDVoda je součástí přírody a nikdo nemá právo to zneužívat pro své vlastni obohacování.
25.Ivana ŠípováDuchcov - Severočeské vodovody a kanalizace = fr. Veoliaobchod1 DVDMyslím si, že koncerny a ti, kdo jim lukrativní kšefty pomohli získat, již pro sebe získali víc, jak dost.
26.Dagmar ŠvecováPísek - ČEVAK - rak. koncern Energie AGsoc. pracovnice1 DVDVoda je život a život pro naše děti.
27.Miroslav RafajaZlín - Moravská vodárenská - fr. koncern Veoliav letech 2010-2014 zastupitel Statutárního města Zlin a 2011-2013 předseda DR Vak Zlín1 DVDJe povinností každého z nás bojovat zato, co je k životu nejdůležitější. A voda ,to je život.
28.Zdeněk KomrskaOpava - SmVaK = šp. koncern Aqualiasportovní trenér1 DVDVoda je substance, která ve spojení s životadárnou a tvořivou vesmírnou energií se stává nosičem veškeré živé hmoty.
29.Mga. Jan Hůla Frýdek-Místek - SmVaK = šp. koncern Aqualiadoktorant matematiky na Ostravské univerzitě1 DVDDěkuji, že má někdo sílu a odvahu s tím něco dělat.
30.Stanislav BlahaNový Bydžov - Královéhradecká provozní - fr.koncern Veolia novinář a zprávce portálu www.outsidermedia.cz 1 DVDPůda a voda jsou základ státnosti. Jejich výprodej do ciziny znamená ohrožování základů existence našeho národa.
31.Michal ŠpendlíkZlín - Moravská vodárenská - fr. koncern Veoliastarosta Želechovice nad Dřevnicí1 DVDJedině vy můžete vrátit kontrolu nad vodou zpět do rukou měst a obcí a když je někdo jediný, kdo to může udělat, tak musí!
32.Jan Rejfek Dešenice-Klatovy - Vodospol - fr. koncern Veoliamanažer v autom.průmyslu, kandidát do senátu
1 DVDVoda je základní podmínkou života každého z nás. Kdo na kšeftu s ní parazituje zasluhuje přísné potrestání. Voda se musí vrátit zpět obcím a městům.
33.Transparency International ČR David OndračkaPraha - Pražské vodovody a kanalizace = fr.koncern VeoliaTransparency International ČR 2 DVDVe světě od nevyvážených smluv s koncerny odstupují, uvědomují si strategickou hodnotu vody, vrací je obcím a veřejné kontrole - to je potřeba i u nás.
34.Ing. Jasna MrázkováPraha - Pražské vodovody a kanalizace = fr.koncern Veoliavodohospodář 1 DVDVoda je pro každého člověka naprosto nezbytná a proto nesmí být prostředkem pro obohacení jakékoli úzké skupiny lidí.
35.Alice Soumelidu Brno - Brněnské vodárny = město a fr. koncern SUEZzdravotní sestra1 DVDDoporučuji všem vyšetření CT mozku. Kde je logika? Nebo jste tak všichni zkorumpovaní?
36.Ing. Václav NěmečekOlomouc - Moravská vodárenská - fr. koncern Veoliapodnikatel1 DVDChceme čistou vodu pro nás a všechny následujcící generace, udělejte rozhodnutí pro 7 dalších generací.
37.Krajska rada senioru JmK Brno - Brněnské vodárny = město a fr. koncern SUEZčlen předsednictva KR seniorů1 DVDVoda je lidské právo pro všechny, ne prostředek špinavého byznysu pro pár "kamarádů".
38.Jan VymětalBrno - Brněnské vodárny = město a fr. koncern SUEZprofesionální tanečník 1 DVDZdar tanci mezi kapkami české vody v našich rukách.
39.Phdr. Jan KováčOstrava - Ostravské vodárny a kanalizace - fr.koncern Suezfotograf a učitel1 DVDVodu potřebujeme všichni a proto nepatří do rukou koncernů.
40.Jiřina GajdošíkováZlín - Moravská vodárenská - fr. koncern Veoliapracovník médií1 DVD
41.Radek Dočkal Zlín - Moravská vodárenská - fr. koncern Veoliapodnikatel v automobilovém odvětví2 DVDVoda je strategickou surovinou a základní životní potřebou, proto by měla být v rukou státu. Dnes je strategickou surovinou ropa, za pár let ji vystřídá voda.
42.Robert PospíšilOlomouc - Moravská vodárenská - fr. koncern VeoliaIT specialista2 DVDVoda je nutnou podmínku k životu a její kontrola nepatří do rukou korporací - chci svobodu pro sebe, svou rodinu a své děti a všechny lidi této krásné země.
43.Mgr. Bohdana ŠocováOlomouc - Moravská vodárenská - fr. koncern Veoliaadvokátk a insolvenční správce1 DVDVěřím, že stát má obranné mechanismy pro obranu práv svých občanů a proto podporuji každého, kdo je využívá.
44.Vladimír Beneš Brno - Brněnské vodárny = město a fr. koncern SUEZIT Manager v nadnárodní korporaci1 DVDVažme si svojí vody a nenechejme nadnárodní korporátní pijavice nám ji sebrat. Jim jde jen o zisk, žádnou dlouhodobou udržitelnost.
45.Tomáš ChlebekFrýdek-Místek - SmVak = šp.koncern AQUALIAmanažer a zastupitel Statuárního města F.Místek1 DVDBez vody není život.
46.Milena QualizzováLiberec - Severočeské vodovody a kanalizace = fr. Veoliapracovník ve sklářství1 DVDVoda je naše přírodní bohatství a nepatří do rukou koncernů ani soukromníků.
47.Jiří Pavlinec Mikulov - Vak Břeclav v rukou obcí, těžce ubráněný proti vytunelování v roce 2002údržbář1 DVDBez vody není život možný. Bez korporací ano...
48.Anita BeganyováPraha - Pražské vodovody a kanalizace = fr.koncern VeoliaPracovník Public realation 1 DVDVoda je dar Země dostupný skrze lokální zdroje a přirozeně patří každému, kdo v dané lokalitě žije. Proto je také nutné nechat správu vodních zdrojů jejím přímým uživatelům.
49.Ernestína VelechovskáBechyně - rak, koncern Energie AGprůvodkyně životem4 DVDŽádám vládnoucí činitele, aby vrátili vodní zdroje lidem této země a umožnili zodpovědnou a moudrou péči o vodu v celé České republice.
50.Mgr. David Březina Ostrava - Ostravské vodárny a kanalizace - fr.koncern SuezDistributor zdravé výživy.1 DVDJe potřeba dělat správně věci a eticky.
51.Miloslav Krňávek Pardubice - Vak Pardubice - v rukou měst a obcí1 DVDKdo prodal vodu do rukou lichvářů by měl jít za mříže a měl by se mu odebrat jeho majetek , protože ho získal stejně asi z úplatků za prodané komodity a to se týká také i všech jiných komodit ,které naše "vládní činitelé " potichu prodali kšeftařům.
52.Michal Kubasa Pardubice - Vak Pardubice - v rukou měst a obcíprovozovatel vzdělávacího centra a kouč1 DVDBez vody nemáme šanci
53.Josef TkadlecOlomouc - Moravská vodárenská - fr. koncern Veoliadělník ve strojírenství1 DVDZ naší země pramení voda pro nás a naše děti.A tak to zůstane i pro další generace.
54.Danuše KovářováNáchod - Vak Náchod těžce ubráněný a v rukou měst a obcí. stavařka1 DVDJe nejvyšší čas, aby napravili to, co spáchali jak oni, tak zejména vládní činitelé v minulosti.
55.Mgr. Pavla Krejčiříková Uherský Brod - Slovácké vodárny - po boji s fr. Veolií ubráněné a stále v rukou obcí.advokátní koncipient 1 DVDApeluji tímto na představitele státu, jelikož tito byli zvoleni námi, občany, aby pro nás udělali zcela evidentně správnou a nutnou věc a vyjmuli vodu z rukou soukromých korporací a tento standard udržovali i pro budoucí generace. S vodou se neobchoduje!
56.Hana VelfováZlín - Moravská vodárenská - fr. koncern Veolia1 DVD
57.Zlata HálováBrno - Brněnské vodárny = město a fr. koncern SUEZpsycholožka1 DVDUčiňte nápravu, co se týká vody. Je ze zdrojů této země a vše, co s vodou souvisí, náleží obyvatelům této země. Je nejvyšší čas ukončit tak amorální vyvádění zisků v neprospěch občanů ČR.
58.Václav ZetěkZlín - Moravská vodárenská - fr. koncern Veoliatechnický pracovník1 DVDEnergie a voda jsou pro všechny nepostradatelné. Proto musejí patřit lidem a nesmějí být zneužity pro byznys.
59.Martin PlášekZlín - Moravská vodárenská - fr. koncern Veolia1 DVDVoda, elektřika, plyn a taky těžby nerostných surovin by měly být pod kontrolou státu.
60.Iva HladíkováH.Králové - Královéhradecká provozní- fr. koncern Veoliažena pečující o rodinu, předtím fin. manager zah. společnosti1 DVDVoda je dar matky přírody a nikdy by neměl být zdrojem zisku. Je to jako učinit vzduch, který dýcháme, majetkem soukromých firem.
61.Jaroslav HavlákFrýdek-Místek - SmVak = šp.koncern AQUALIAkamnář1 DVDIniciativa voda 300 mi připomněla, jak krásné je být člověkem se svobodnou vůlí, děkuji.
62.Renata HaškováPraha - Pražské vodovody a kanalizace = fr.koncern Veoliadůchodce1 DVDJsem starobní důchodkyně se ZTP průkazem, mám platit stále dražší vodu, služby a zvyšující se platby, a nejsem jediná, co chodíme jak stále zapnuté kalkulačky a počítáme a počítáme… Je třeba nápravy.
63.Vladimír Řepa Olomouc - Moravská vodárenská - fr. koncern Veoliaoperátor CNC obráběcích strojů1 DVDVše co souvisí s distribucí a prodejem vody na českém území do českých rukou! Všechny zahraniční koncerny odstřihnout od zisků a vykázat z České republiky
64.Lenka Chamrádová Frýdek-Místek - SmVak = šp.koncern AQUALIAstátní úředník1 DVDPřeji si, abychom my všichni i naši potomci měli kvalitní pitnou vodu za přiměřenou cenu, aby peníze, které všichni v souvislosti s vodou vynakládáme, zůstaly v ČR a byly použity pro údržbu vodovodů a aby peníze a vlastnická práva, které v rozporu s dobrou správou odplynuly, se vrátily zpět, a byly investovány tam, kam patří - zpět do správy a údržby vodovodů a pitné vody v ČR.
65.David Beinstein Kopřivnice - SmVak = šp.koncern AQUALIAtechnik1 DVDVoda je nejdůležitější strategickou surovinou na světě. Je potřebná nejen pro každodenní život člověka, ale také pro průmysl a civilizaci. Zajistěte prosím, aby zisky plynoucí z našeho vodního hospodářství tekly do českých rukou, ať můžeme své zdroje lépe spravovat.
66.Ing. Helena VrbatováPraha - Pražské vodovody a kanalizace = fr.koncern Veoliaprojektant1 DVDVyzývám zodpovědné politiky této země, aby napravili chyby z minulosti a vrátili zpět celý "trh" s vodou do českých rukou a do správy státu a obcí.
Je na čase, aby se "zvedla ze židlí" i veřejnost a podpořila tuto nutnou změnu !
67.Miloslava KrejcarovaH.Králové - Královéhradecká provozní- fr. koncern Veoliapojišťovací poradce1 DVDVodu si snad umíme prodávat sami, nepotřebujeme aby na naší vodě profitovali cizí firmy a okrádali naše občany i republiku neustálým zdražováním.
68.Gabriela Fusková Opava - SmVak = šp.koncern AQUALIApodnikatel stavebnictví1 DVDVoda patří všem.
69.Alena Moravcová Brno - Brněnské vodárny = město a fr. koncern SUEZtesterka v IT1 DVDVoda je základ života a nejcennější co máme. Máme základní právo hospodařit s naši vodou.
70.František SchramhauserČeské Budějovice - ČEVAK - rakouský koncern inženýrská činnost1 DVDStarost o vodu by měla patřit k veřejné službě. Současná státní správa včetně sekce vodního hospodářství rezortu MZe si to ale neuvědomuje a podle toho celé vodní hospodářství také vypadá.
71.Michal StarýPraha - Pražské vodovody a kanalizace = fr.koncern Veoliaposkytovatel tělovýchovných a sportovních služeb1 DVDZisky jsou nepřiměřené. Vadí mi nekonečné zdražování vody a to, že zisk jde z drtivé většiny do zahraničí. Energie a voda by měly být v rukou státu a ne vydřiduchů.
shadow-ornament

Pokud někdo dá na internetu "To se mi líbí" nebo Sdílet, tak tím ocení mou práci a samozřejmě, že mne to těší, ale cílem akce VODY 300 je ocenit politiky a přimět je k nápravě a k tomu jen Sdílení příspěvků nestačí. Pro nápravu je třeba činit kroky v reálném světě, i když to něco stojí. Jedině ty vedou nápravě pochybného systému kšeftování s vodou, na který všichni slušní lidé v ČR doplácí.

Ing. Radek Novotný, autor projektu PRAVDA O VODĚ

Dotazy: rn@cccfm.cz nebo 774 774 680

CHCI SE PŘIDAT K INICIATIVĚ VODA 300Dost bylo posílání našich peněz do zahraničí
shadow-ornament