Kolonizace ČR Lobbisti a naháněči koncernů Náprava Soudci a soudy Vak Prostějov Vak Zlín Veolie

Zveme vás na soud “o vodu” …

Zveme vás na soud “o vodu” …

Zveme veřejnost a média na soud o “vodu”. Proč přijít? Protože pochopíte, proč tunely vodáren tak dlouho v ČR procházejí. Jak neschopná, resp. všehoschopná je část justice i jak “pracuje” právníky údajně hájící městskou vodárnu …

Pochopíte na základě jakých lží, se dostal prodej vody v ČR do rukou cizinců a také to, že města vodu a lidi vůbec nebrání!

31.8.2020 proběhne u Krajského soud v Brně od 10:00 hod. další soud na obranu vody a lidí

Jde o další protiprávní vytunelování městské vodárny – v tomto případě Vak Prostějov, přes lži a manipulace vedoucí k vyvedení prodeje vody a stamiliónů z vody do rukou koncernu Veolia na desetiletí – díky hanebnému jednání vedení Vak Prostějov – vesměs politici z ČSSD.

Problém je i zoufalá “kvalita práce” soudkyně Klimešové, které podobnou kauzu – protiprávní tunel Vak Zlín – již pro neschopnost Vrchní soud odebral. V kauze Prostějov jede podle stejného scénáře – tzn. za 15 let neexistuje ani prvoinstanční rozhodnutí soudu, které by již řešily výhradně vyšší soud. Tunel je přitom jednoznačně doložen posudky, které si nechala soudkyně vypracovat.

A slavná je i argumentace domokrat/d/ zastupitelům

 

Soudkyně se v kauze Vak Zlín doslova proslavila, názorovými veletoči

jednou rozhodla ve prospěch žaloby, podruhé žalobu zamítla a neschopností anebo záměrným natahování procesu díky tomu, že nevydávala rozhodnutí, které nikdy nebylo řádně a v souladu se zákony odůvodněno.  Vrchní soud ji kauzu několikrát vrátil až nakonec i jemu došla trpělivost a kauzu předal jinému soudci.

Ten za 3 měsíce provedl řádně důkazy a dal nám za pravdu. Poté na něj zaútočili neúspěšně koncernofilové přes ústavní soud a správnost závěrů soudce pravomocně potvrdil Vrchní soud v Olomouci, který rozkryl nehorázný komplot vedoucí k tunelu Vaku Zlín, ve kterém jeli politici Zlína a vedení městské vodárny Zlín a nájezdníci včetně koncernu.

V kauze Prostějov se děje u soudu totéž co ve Zlíně

Je třeba, aby lidé a média věděli, co se páchá a aby o tom média informovala, protože ta lumpárna stojí přesně na tom, že lidí neměli informace a neví, že jejich politici je zrazují. Protože média zatím mlčí, tak informace přinášíme místo nich, seč nám síly a prostředky stačí Nadační fond PRAVDA O VODĚ.

Protože jsme kauzu Vak Zlín vyhráli, tak jsme předali lidem v Prostějově své zkušenosti, řadu důkazů i právní argumentaci ústavních soudů a také popis jednání paní Klimešové a tím jsme jim ušetřili spoustu práce, nervů, času a peněz.

 

Tlačítko - stáhnout soud
Dle nás byla šílená i argumentace advokáta údajně hájícího zájmy vytunelovaného Vaku Prostějov
Posuďte sami, zda kryje lumpárnu nebo hájí zájmy lidí a městské vodárny. Zná posudky, které nechala vypracovat soudkyně. Ví, že starostové rozhodovali na valné hromadě 10.1.2006 o provedení dispozice s majetkem Vaku na základě lží a na jednání soudu v tom nevidí ROZPOR SE ZÁKONEM.

Podvedení akcionářů není v rozporu se zákonem? Že smlouvy navržené představenstvem ke schválení starostům jsou pro města nevýhodné, nehraje žádnou roli, i když byly presentovány jako výhodné a lživé informace zásadně ovlivnily rozhodování zmanipulovaných starostů?

Autentické vyjádření žalujících i advokáta u soudu dne 20.1.2020 k podvedení starostů představenstvem vodárny Prostějov v roce 2006.

 

 

Vše financujeme z vlastních zdrojů a z příspěvků lidí, jako jste vy. Od státu a politiků nechceme ani korunu, aby nás nemohli ovlivňovat.

Transparentní účet
966665 / 0300 ČSOB

nebo

Děkujeme

 

Žádné komentáře

Comments are closed here.

10 principů, jak vrátit do správy vody zájmy lidí podepsalo již přes 31.000 lidí.

CHCI PODPOŘIT

Voda je dar, proto ji a lidi bráníme.
Vše financujeme z vlastních zdrojů a z příspěvků lidí, jako jste vy.

Transparentní účet

966665 / 0300 ČSOB

NEBO

 

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

AUTOŘI PROJEKTU PRAVDA O VODĚ

Českou vodu si prodávejme bez cizinců a překupníků. Lidé, města i voda na tom vydělají. Ne zisky v daňových rájích, ale čistou vodu, kvalitní trubky v zemi a rozumnou cenu vody.

SLEDUJTE A SDÍLEJTE