Zveme vás na soud „o vodu“ …

Zveme veřejnost a média na soud o „vodu“. Proč přijít? Protože pochopíte, proč tunely vodáren tak dlouho v ČR procházejí. Jak neschopná, resp. všehoschopná je část justice i jak „pracuje“ právníky údajně hájící městskou vodárnu …

Pochopíte na základě jakých lží, se dostal prodej vody v ČR do rukou cizinců a také to, že města vodu a lidi vůbec nebrání!

31.8.2020 proběhne u Krajského soud v Brně od 10:00 hod. další soud na obranu vody a lidí

Jde o další protiprávní vytunelování městské vodárny – v tomto případě Vak Prostějov, přes lži a manipulace vedoucí k vyvedení prodeje vody a stamiliónů z vody do rukou koncernu Veolia na desetiletí – díky hanebnému jednání vedení Vak Prostějov – vesměs politici z ČSSD.

Problém je i zoufalá „kvalita práce“ soudkyně Klimešové, které podobnou kauzu – protiprávní tunel Vak Zlín – již pro neschopnost Vrchní soud odebral. V kauze Prostějov jede podle stejného scénáře – tzn. za 15 let neexistuje ani prvoinstanční rozhodnutí soudu, které by již řešily výhradně vyšší soud. Tunel je přitom jednoznačně doložen posudky, které si nechala soudkyně vypracovat.

A slavná je i argumentace domokrat/d/ zastupitelům

 

Soudkyně se v kauze Vak Zlín doslova proslavila, názorovými veletoči

jednou rozhodla ve prospěch žaloby, podruhé žalobu zamítla a neschopností anebo záměrným natahování procesu díky tomu, že nevydávala rozhodnutí, které nikdy nebylo řádně a v souladu se zákony odůvodněno.  Vrchní soud ji kauzu několikrát vrátil až nakonec i jemu došla trpělivost a kauzu předal jinému soudci.

Ten za 3 měsíce provedl řádně důkazy a dal nám za pravdu. Poté na něj zaútočili neúspěšně koncernofilové přes ústavní soud a správnost závěrů soudce pravomocně potvrdil Vrchní soud v Olomouci, který rozkryl nehorázný komplot vedoucí k tunelu Vaku Zlín, ve kterém jeli politici Zlína a vedení městské vodárny Zlín a nájezdníci včetně koncernu.

V kauze Prostějov se děje u soudu totéž co ve Zlíně

Je třeba, aby lidé a média věděli, co se páchá a aby o tom média informovala, protože ta lumpárna stojí přesně na tom, že lidí neměli informace a neví, že jejich politici je zrazují. Protože média zatím mlčí, tak informace přinášíme místo nich, seč nám síly a prostředky stačí Nadační fond PRAVDA O VODĚ.

Protože jsme kauzu Vak Zlín vyhráli, tak jsme předali lidem v Prostějově své zkušenosti, řadu důkazů i právní argumentaci ústavních soudů a také popis jednání paní Klimešové a tím jsme jim ušetřili spoustu práce, nervů, času a peněz.

 

Tlačítko - stáhnout soud
Dle nás byla šílená i argumentace advokáta údajně hájícího zájmy vytunelovaného Vaku Prostějov
Posuďte sami, zda kryje lumpárnu nebo hájí zájmy lidí a městské vodárny. Zná posudky, které nechala vypracovat soudkyně. Ví, že starostové rozhodovali na valné hromadě 10.1.2006 o provedení dispozice s majetkem Vaku na základě lží a na jednání soudu v tom nevidí ROZPOR SE ZÁKONEM.

Podvedení akcionářů není v rozporu se zákonem? Že smlouvy navržené představenstvem ke schválení starostům jsou pro města nevýhodné, nehraje žádnou roli, i když byly presentovány jako výhodné a lživé informace zásadně ovlivnily rozhodování zmanipulovaných starostů?

Autentické vyjádření žalujících i advokáta u soudu dne 20.1.2020 k podvedení starostů představenstvem vodárny Prostějov v roce 2006.

 

 

Vše financujeme z vlastních zdrojů a z příspěvků lidí, jako jste vy. Od státu a politiků nechceme ani korunu, aby nás nemohli ovlivňovat.

Transparentní účet
966665 / 0300 ČSOB

nebo

Děkujeme

 

Podobné články