Názor občana a odpověď p. Gazdíkovi a vedení STAN k vodě

Gazdík, STAN, Vodovody a kanalizace Zlín, a.s.

                                                                                                                  Politické hnutí Starostové a nezávislí

V Rovinách 40, 140 00 Praha 4

10.4.2017                                                        Ve Sviadnově

Pane Gazdíku, obsah Vaši odpovědi hodnotím, jako selhání vedení politické strany působící v Poslanecké sněmovně ČR. Pokud občan nezaplatí dálniční známku a jede po dálnici, tak zaplatí pokutu v řádech desítek tisíc korun, pokud to udělá opakovaně, tak skončí ve vězení.

Politici ve Zlíně protiprávně jezdí bez „dálniční známky“ léta a já vám to doložil i rozsudky soudů. Ve Zlíně politici vyvedli z městské vodárny zisková aktiva, která ročně produkují  60-90 mil. Kč zisku, to vše za pouhých 80 mil. Kč. Zbavili tím navíc Vak Zlín možnosti čerpat dotace z EU. Vrchní soud v Olomouci toto jednání označil pravomocně za protiprávní. Nikdo z politiků ve Zlíně nic pro nápravu léta nedělá. Prostě politici Zlína „jezdí od roku 2002 bez dálniční zámky“ a překračují povolenou rychlost s jakou vozí desítky miliónů korun do Francie.  Občany to stálo přes 800 mil. Kč v ceně vody.

Ti politici, kteří mají hájit zájmy občanů a dodržovat zákony ze všech úplně nejvíc, zákony porušují, obchází a místo pro lidi a města jednaní v zájmu koncernu. Ti, co původní pachatele z roku 02 nahradili, p. Adámek (STAN), místo žalob na vymáhání škod a trvání na vyvození odpovědnosti pachatelů, nemravný tunel vodárny přikryli a sami už 6 let „jezdí bez dálniční známky“. V právním státě je toto jednání nepřípustné.

Říkal jste v pořadu ČT 2 to, co říkám já od roku 2002:  Voda a hospodaření s ní má být v rukou obcí, ne v rukou „koncernů nebo podnikatelů“. Říkal jsem se si fajn, rozumný politik, který se koncernů nebojí a vše je evidentně jinak.

Jste předseda hnutí STAN, kterému jsem díky vašemu vystoupení v ČT 2 Megapodvod s vodou, chtěl dát hlas. NEDÁM, přestože znám mezi lidmi ve STANu řadu rozumných politiků. Pokud mi při znalosti faktů a rozsudků napíšete, že „nemáte důvod nedůvěřovat vedení zlínského magistrátu…  a že věříte, že to vyřeší, jak nejlépe budou umět“, pak jsem žádal o pomoc nesprávného člověka. Beru vaši odpověď jako fakt, že proti protiprávnímu stavu, který léta páchají politici města Zlín ve prospěch cizího koncernu, vedení hnutí STAN nic neudělá a mi, resp. nápravě ve Zlíně nepomůže.

Ono je to vše kolem vody a hospodaření s ní  třeba vyřešit ne tak, jak bude pan Adámek nejlépe umět, ale tak, aby to bylo vše kolem vody nastaveno ve prospěch občanů, měst, vodárny a státu a ne koncernů.

O problematice vody víte vše. Víte, pro koho je hospodaření s vodou ve Zlíně i jinde v ČR nastaveno. Informace jste dostal ode mne již v roce 2012 a poté v roce 2016 v rámci CHARTY VODA 300 a další jsou na www.pravdaovode.cz/zlin. Protiprávní jednání organizované skupiny, jsem vám i soudcům doložil. Tunely městských vodáren provázela korupce: https://youtu.be/7lamkbYts_Q  

  • Dveře k ziskům z vody od lidí otevírají cizincům „politici“. Zde
  • Tunel vodárny prováděli politici, ve prospěch cizinců. Zde
  • Trubky vám necháme a zisk z vody ovládne koncern. Zde
  • Žába na prameni aneb předem koupeni starostové. Zde
  • Nové vedení města Zlín, udržuje tok peněz do zahraničí. Zde
  • Proti tunelu se postavila část politiků města, ale narazil. Zde
  • Ve Vaku se objevuje další jednání v zájmu cizinců. Zde
  • Zastrašte nebo zkorumpujte ty, co se obrátili na soudy. Zde
  • Soud tunel Vaku ukončil, znamená to jeho konec. Zde
  • Vedení Vaku a města dál roztáčí peníze občanů. Zde

Mám informace, že o mně koncerno-filové a někteří politici ve sněmovně, šíří pomluvy

Je to pro mne důkaz, že jdu správnou cestou, stejně jako to, když Hadi v oblecích a na radnicích reagují na mé argumenty, které přesvědčily soudce, gangsterskými praktikami: Zapálení auta, fyzický útok, křivá obvinění naháněčů koncernů, hanopisy, či lži šířené v médiích.

Možná jste také dostal odkaz na anonymní hanopisný web www.pravdaonovotnem.com. Poté, co jsem podal trestní oznámení pro pomluvu, ho pachatelé trestné činnosti pomluvy stáhli a hledají koníka, za kterého se schovají. Čeho se bojí, proč se skrývají v Dominikánské republice a proč nyní pomluvy z anonymního webu šíří ve sněmovně i k zástupcům médií někteří poslanci?

Pěkně na něj reagovali starostové ze Zlínska:

Pane Novotný, 

přeposílám jednu z dalších prasáren kolem VaKu, jak potvrzuje dnes obdržený e-mail. Prosím vytrvejte. Jste a my díky vám s vámi, velmi blízko vrácení vody do rukou měst a obcí. Ty, co to předali vodu do rukou cizinců, musí být úplně v prdeli (bez uvozovek). Pokud o vás někdo říká, že: „Jste placen a instruován zájemcem o podnikání ve vodárenství v ČR a vaším úkolem není vrátit vodu městům a obcím, ale otevřít tomuto investorovi cestu do vodáren v ČR a k ziskům z vody.“, pak jde o zoufalce. Je jasné, že vodu do rukou jakéhokoliv cizince mohou předat pouze největší akcionáři vodáren a to jsou zástupci měst a obcí. Zlín je toho důkazem.

Zkouší mne zastrašit a odvést pozornost lidí od meritu věci – politici jezdí „bez dálniční známky“.  Přesněji, podvedli občany i zastupitele a vytunelovali vlastní vodárnu a vyvedli zisky z vody na cizince.  

Ten, kdo nechce vidět, nevidí

17 let dokládám ministerstvům a politikům, zastupitelům a soudům, že města a obce přichází o vliv na vodu, vodárny a na hospodaření s vodou. To rozhodně není ve prospěch kohokoliv jiného než municipálního či krajského vlastníka a správce vody.

Bránit vodu nemáme my občané, ale vy politici. Co léta dělám, nemám dělat já, ale zástupci měst, lidé v poslanecké sněmovně a v senátu.

Zajistit důkazy, zpřístupnit lidem a zastupitelům informace a vyhrát soudy proti tunelářům městských vodáren i odhalit komplot politiků pracujících pro koncerny, stojí mnoho práce, času, nervů, i financí.

Myslel jsem, že, když se seznámíte s fakty (neanonymními), tak pochopíte, proč se na vás obracím s žádostí o pomoc a to i finanční. Pochopil jste to a odmítl jste. Respektuji to a jdu dál bojovat za to, aby se voda vrátila zpět do rukou měst a obcí a „politici bez dálniční známky nejezdili“.

Odpověď Vám a vašemu hnutí píšu stejně jako žádost o pomoc veřejně, aby mne nikdo nepodezříval, že jsem agent, který se s Vámi snaží domluvit, aby voda zůstala v rukou cizinců a nevrátila se do rukou měst a obcí.   

S pokorou k vodě 

Radek Novotný

Autor projektu PRAVDA O VODĚ

SOUV.ČLÁNKY

Žádost o pomoc s vodou, kterou jsem zaslal vedení STAN a panu Gazdíkovi 1.2.2017

zisky 2010-2015

ODPOVĚĎ

 

Uložit

Uložit

Podobné články