Dobrá rada nad zlato, ale ne vždy to platí

Tím, co nyní napíšu, některé lidi naštvu

Dostávám někdy od lidí důrazná doporučení, co mám dělat, ale oni sami to co doporučují nedělají Dostal jsem nedávno e-mail, který obsahoval důrazné doporučení, co mám dělat při obraně vody, s tím, když to neudělám, tak přijdu o své ovečky. Možná to není myšleno ve zlém, ale má reakce na něj je jasná. Lidi, zapomeňte na to, že jsem superman, zapomeňte na to, že sbírám ovečky apod.  a místo rad a důrazných doporučení, se přidejte nebo své vlastní důrazné rady realizujete sami.

„Vážený pane inženýre!

Po delší době se na Vás obracím s několika dotazy, protože o Vás najednou není nějak slyšet. Jednak jsem neslyšel nic ve státním rozhlase ani televizi. Protože se mě to samozřejmě taky všechno osobně dotýká, tak jsem Vám opakovaně a důrazně doporučoval, aby Vaši právníci (říkal jste, že jich máte dost a kvalitních) zažalovali také ty zkorumpované soudce a otevřel si tak „druhou frontu“. Pak vše půjde mnohem snáz. Cestou, kterou jdete, je sice správná, ale je to jen „jedno rameno kleští“, takže žádného „stisku“ nedosáhnete. Bude z toho „zákopová válka“ na moc dlouho a aby se Vám nestalo, že Vaši příznivci Vás začnou najednou opouštět, protože kýžený postup se nedostavil a oni žádnou „slávu“ neutrhli!  ….“

Má reakce na podobné důrazné rady je tato

Rady, které dostávám, reflektuji, ale nebudu honit 20 zajíců najednou. Jako každý člověk  jsem omezen časem, energii i penězi a boj o vodu je skutečný, není to počítačová hra. Má žena a má rodina o tom ví své. Abych mohl dělat to, co dělám a případně více, potřebuji reálnou pomoc a ne rady, že mám dělat něco dalšího. Proto, aby lidé mohli přidat svůj čas, svou energii a své peníze k těm mým a tím vznikl prostor proto dělat více, jsem založil Nadační fond PRAVDA O VODĚ , kde se lidé, kteří chápou, že Ryba smrdí od hlavy, mohou spojit, protože sami v boji mají jen mizivou šanci.

Dokument Ryba smrdí od hlavy

Soudní lidé chápou, že je třeba činit kroky v internetovém i v reálném světě a za vše zaplatíte časem, prací a penězi. Soudní lidé pomáhají sdílením, sběrem podpisů pro 10.000 lidí pod peticí, příspěvky na transparentní účet nebo dělají práci zdarma nebo pomáhají tím, co dělá jejich firma – před 2 roky mi člověk přivezl domů dřevo na topení – a já místo dřeva platil právníky, dostal jsem nabídku meditačního kurzu zdarma apod.

Rady dělejte to, či ono, i když jsou možná myšleny dobře, nejsou skutečnou pomocí, pokud si nemyslíte, že jsem superman.

Tady je odkaz na kauzu Vak Zlín https://pravdaovode.cz/o-co-jde-soudy-zlin/ . Vodárnu před vytunelováním s cílem vrátit vodu do rukou měst bráním 15 let. Peníze na obranu jsem musel vydělat a má volby byla, že místo aby si jich „užil“ je dám do boje o vodárnu a vodu, protože to je SMYSLUPLNĚJŠÍ.

ANTI-politici svou kolaboraci financují z peněz občanů. Primátor dostane 70-80  tis./měsíčně, předseda vodárny udržující tunel v chodu 100 tis./měsíčně a právníky i svou činnost zastírající protiprávní jednání financují z rozpočtů města či vodárny. Jen ve Zlíně utratilo vedení vodárny 50 mil. Kč za to, aby před soudy ututlali protiprávním kolaboraci. Nepodařilo se jim to a díky mé výdrži potvrdili, že mám pravdu – proběhl obrovský protiprávní komplot. Necouval jsem před ZLEM, i když mne útočí přes média, zapalují mi auto, napadají mne fyzicky, podávají na mne křivá obvinění či žaloby nebo mi nabízí 49 mil. Kč za portál pravdaovode.cz

Rady, abych bojoval na dalších frontách, nevyslyším

Pokud chcete pomoct, zaměřme se na jednu frontu. Přidejte se a pomozte, jak můžete, dle vlastních možností, schopností a své svobodné vůle.

Nenechte si ujít to nejlepší z VIDEÍ nejen o vodě!
Přihlaste se k odběru VIDEÍ

 

NADAČNÍ FOND PRAVDA O VODĚ

Informování lidí a obranu vody financuje z vlastních zdrojů a z příspěvků lidí, jako jste vy. Od státu a politiků nechceme ani korunu, aby nás nemohli ovlivňovat. To nám umožňuje odhalit často protiprávní jednání politiků.

Transparentní účet

966665 / 0300 ČSOB

nebo

Děkujeme?

Podobné články